الماس درخشان و مروارید درخشان: آیا حاوی پلاتین است؟

اخبار اپل


منبع: شرکت پوکمون

بهترین جواب: خیر بازسازی های Gen IV به بازی های اصلی Pokémon Diamond و Pearl صدق می کند، به این معنی که محتوای Pokémon Platinum در این نسخه وجود ندارد. برای تجربه محتوای معتبر Pokémon Platinum، باید این بازی را در Nintendo DS دوباره پخش کنید.

Pokémon Platinum چیست؟

طرفداران Sinnoh در سراسر جهان از Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl که بازسازی عناوین مورد علاقه Nintendo DS، Pokémon Diamond و Pearl هستند، هیجان زده شده اند. بازی‌های اصلی Nintendo DS دنباله‌ای دریافت کردند که قرار بود راه «نهایی» برای تجربه Sinnoh باشد، به نام Pokémon Platinum. این بازی مکانیک ها، عناصر داستانی و مکان های جدید را معرفی کرد و بسیاری از مشکلاتی را که طرفداران با نسخه اصلی دوگانه داشتند برطرف کرد.

این رویه در آن زمان برای بازی‌های پوکمون رایج بود، که اغلب نسخه سوم «نهایی» یک یا دو سال پس از بازی‌های اصلی منتشر می‌شد.

کسانی که علاقه مند به عناوین آینده نینتندو سوییچ هستند، می دانند که اغلب تفاوت هایی بین نسخه های اصلی و نسخه های بازسازی شده وجود دارد، که این سوال را ایجاد می کند که آیا محتوای Pokémon Platinum این بار درج خواهد شد یا خیر.

آیا می توان محتوای پلاتین را در الماس درخشان و مروارید درخشان یافت؟

متاسفانه، پاسخ منفی است. هیچ محتوای پلاتینی در بازسازی های Gen IV یافت نشد. تغییرات در ساختار سالن‌های ورزشی در Eterna City، Hearthome City و Veilstone City در بازسازی‌ها منعکس نشده است. مناطقی مانند Distortion World که اولین بازی Pokémon Platinum را انجام داد، در الماس درخشان و مروارید درخشان نیز در دسترس نخواهند بود. The Battle Frontier در بازسازی ها ظاهر نمی شود و در عوض بازیکنان به Battle Park از Diamond and Pearl اصلی دسترسی خواهند داشت.

با این حال، فقدان محتوای پلاتینیوم به این معنی نیست که Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازی های خوبی نخواهند بود. بازی های اصلی حتی قبل از عرضه پلاتینیوم محبوب بودند، بنابراین شکی نیست که آنها به خوبی نسخه های اصلی خواهند بود.

بیا بریم سینو!

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

وارد یک ماجراجویی حماسی شوید

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی‌های عالی از عناوین محبوب Nintendo DS هستند که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شدند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …