الماس درخشان پوکمون و مروارید درخشان: آیا مرزی برای نبرد وجود دارد؟

اخبار اپل


منبع: شرکت پوکمون

بهترین جواب: خیر نقشه بازی نشان می‌دهد که Battle Frontier در بازسازی نسل 4 گنجانده نشده است. در عوض، Battle Park، که در Pokémon Diamond و Pearl اصلی وجود دارد، دوباره ظاهر می‌شود.

بهترین باش

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی عناوین Generation 4، Pokémon Diamond و Pearl توسط Nintendo DS هستند. این بازی‌ها که توسط ILCA توسعه داده شده‌اند، به‌عنوان بازسازی‌های واقعی نسخه‌های اصلی، به سبک چیبی که یادآور سبک هنری پیکسلی مورد استفاده در Nintendo DS است، تبلیغ می‌شوند. همانند بسیاری از بازسازی‌های پوکمون، نسخه‌های جدیدی از کیفیت زندگی به این نسخه‌های نینتندو سوییچ اضافه شده است تا آنها را قابل بازی‌تر و متفاوت از عناوین اصلی کند.

خط نبرد چیست؟

Battle Frontier یک مرکز موجود در مناطق Johto، Hoenn و Sinnoh است که بازیکنان می‌توانند پس از اتمام لیگ پوکمون در کمپین اصلی، مهارت‌های مبارزه خود را آزمایش کنند. بازیکنان می توانند در یکی از چندین چالش شامل سبک های نبرد تک یا دو شرکت کنند. هنگام پیروزی بر مربیان، بازیکن امتیاز نبرد یا BP دریافت می کند.

زمانی که بازیکن مربیان بیشتری را شکست دهد تا زمانی که به Frontier Brain برسد، BP بیشتری به دست می آید، چیزی شبیه به یک “رئیس” که فقط در حالت تک مبارزه می توان با آن مبارزه کرد. شکست Frontier Brains به بازیکن اثر انگشتی شبیه به Gym Badge می دهد. بازیکنان می توانند از طریق Wi-Fi با دوستان خود ارتباط برقرار کنند تا با هم در نبردها شرکت کنند و به این مرکز بعد اجتماعی ببخشند. BP را می توان با اشیاء یا اشیاء افزایش دهنده آمار در تکامل ورودی تسهیلات جایگزین کرد.

آیا Battle Frontier به بازسازی ها بازخواهد گشت؟

با وجود اضافات و تغییرات در بازی ها، Battle Frontier این بار دیگر برنمی گردد. Game Freak چندین بار اعلام کرده است که این بازسازی‌ها قصد دارند تا حد امکان به نسخه اصلی وفادار بمانند. Battle Frontier فقط در Pokémon Platinum در دسترس بود، نه Diamond and Pearl، بنابراین باز نخواهد گشت.

جای تعجب نیست که Battle Frontier توسط بازسازی های نسل 4 نادیده گرفته شد. بازسازی های نسل 3، Pokémon Omega Ruby و Alpha Sapphire، Battle Frontier نداشتند، اگرچه در Pokémon Emerald حضور داشتند.

پس در عوض چه کاری می توانم انجام دهم؟

تجزیه و تحلیل بازیکنان از نقشه بازی، آنها را به این باور رساند که Battle Park، یکی از ویژگی‌های بازی اصلی Pokémon Diamond and Pearl، باز خواهد گشت. Battle Park شبیه به Battle Frontier است، با این تفاوت که پارک چالش های موضوعی ندارد و مناطق جنگی کمتری دارد. بازیکنان می توانند در پایان یک سری از مربیان موجود با پالمر، پدر رقیب خود بری مبارزه کنند.

ما مطمئن نیستیم که Battle Park در Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl با Battle Park در بازی های اصلی چه تفاوتی دارد، اما مطمئناً شما را در جریان قرار خواهیم داد. Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl مدتی است که در رادار مردم بوده اند و این پتانسیل را دارند که یکی از بهترین بازی های Nintendo Switch باشند.

بیا بریم سینو!

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

وارد یک ماجراجویی حماسی شوید

Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl بازسازی های عالی عناوین محبوب Nintendo DS هستند که برای اولین بار در سال 2006 منتشر شد.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
امروز در تاریخ اپل: تبلیغ Super Bowl Mac برخلاف همه شانس ها پخش می شود

22 ژانویه 1984: تبلیغ خیره کننده اپل در سال 1984 “Macintosh 128K” در سه ماهه سوم Super Bowl XVIII از شبکه CBS پخش شد. احتمالاً معروف‌ترین آگهی تلویزیونی کامپیوتری در تاریخ، این تبلیغات توسط کارگردانی می‌شود بیگانه و بلید رانر کلاه ایمنی ریدلی اسکات اما به سختی پخش شد. تبلیغات …

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …