امروز در تاریخ اپل: Toy Story 2 وارد سینماها می شود

اخبار اپل


24 نوامبر 1999: هنگامی که استیو جابز یک پر دیگر در کلاه خود می گیرد تاریخچه اسباب بازی 2، دنباله موفقیت پیکسار در سال 1995 است که برای اولین بار در سینماها عرضه شد. سپس اولین دنباله انیمیشن تاریخ آمد که بیشتر از نسخه اصلی برنده شد.

اگرچه این بیشتر داستان استیو جابز است تا داستان انتشار اپل تاریخچه اسباب بازی 2 یک سال دیدنی را برای مدیر عامل اپل به پایان می رساند.

اسباب بازی ها به شهر برگشته اند

در ابتدا به عنوان یک فیلم به طور مستقیم به ویدیو برنامه ریزی شده بود، تاریخچه اسباب بازی 2 برای پیکسار – و علاوه بر این، برای جابز – موفقیت بزرگی بود. در این مرحله، یکی از بنیانگذاران اپل به همان اندازه که همیشه با استودیوی انیمیشن درگیر شده بود.

با اولی داستان اسباب بازی، سهم اصلی جابز مذاکره برای یک قرارداد توزیع با دیزنی بود. (او همچنین نقش یک تشویق کننده / گروه متمرکز تکی را در زمان جمع شدن فیلم بازی کرد.) برای ادامه، احتمالاً نقش بزرگتری در شکل دادن به فیلم ایفا کرده است.

در اوایل سال 1997، حتی مشخص نبود که آیا پیکسار خود فیلم را می‌سازد یا آن را در اختیار شخص ثالثی قرار می‌دهد که بتواند نسخه‌ای خلاصه‌شده برای رضایت مخاطبان خانگی که عمدتاً کودکان هستند، ایجاد کند.

تاریخچه اسباب بازی 2: موفقیت بزرگی برای پیکسار

با این حال، جابز در نهایت خواستار تبدیل آن به یک فیلم پیکسار شد. او تیم تولید اصلی فیلم را تشکیل داد و به عملیات بازی های ویدیویی پیکسار پایان داد. او تیم بازی را که CD-ROM موفق را تولید کرده بودند، قرار داد کتابی با داستان های متحرک از اسباب بازی ها و مرکز فعالیت داستان اسباب بازی، برای کار بر روی دنباله فیلم.

تاریخچه اسباب بازی 2 همچنین به جابز تأیید کرد که موفقیت اولیه پیکسار تصادفی نبود – و استودیو به خانه بزرگتری نیاز داشت. با دوست پیکسار، اد کتمل، جابز بلافاصله پس از نمایش دنباله در سینماها، شروع به جستجوی دفتر مرکزی جدید کرد. در نهایت، آنها آنچه را که به دنبال آن بودند در یک کارخانه کنسرو میوه دل مونته در امریویل، کالیفرنیا یافتند.

با توجه به اینکه جابز قبل از شروع درست اپل پارک فوت کرد، توسعه کارخانه پیکسار یکی از کاربردی ترین پروژه های ساختمانی بود که او تا به حال با آن درگیر بوده است. این در تضاد با ایده یک استودیو فیلم سنتی با بسیاری از ساختمان های جداگانه است. در عوض، پیکسار ساختمان بزرگی را در اطراف یک دهلیز مرکزی ساخت.

هر کسی که می‌خواهد بداند فلسفه پشت پردیس اپل پارک از کجا می‌آید (کامل با تمرکز بر رویارویی‌های معمولی)، بیشتر از این نگاه نکند!

یک چیز دیگر در مورد تاریخچه اسباب بازی 2

تاریخچه اسباب بازی 2 به نظر می رسد پاورقی نسبتاً جزئی در پانتئون پیکسار و زندگی استیو جابز به طور کلی. با این حال، به دلیل دیگری جالب است. تنها چهار سال تا اولین فیلم اصلی فاصله دارد، نگاه کردن به گذشته و دیدن اینکه در این مدت چقدر برای جابز تغییر کرده است، جذاب است.

در سال 1995، او هنوز خارج از اپل بود، با دو تجارت که مطمئناً موفقیت بزرگی به نظر نمی رسید. هر دو نکست و پیکسار شبیه گودال پول بودند.

تا سال 1999، جابز در حال بازگشت به اپل بود. او تا حد زیادی به لطف موفقیتش میلیاردر شد داستان اسباب بازی و IPO بعدی پیکسار. و او مغز معروفی بود که محصولات موفقی مانند iMac G3 و iBook را پشت سر گذاشت.

این مناسب است تاریخچه اسباب بازی 2 دنباله ای شد که از نسخه اصلی پیشی گرفت. این مرحله از زندگی جابز عمل دوم خود را آغاز می کند. معلوم شد که این بسیار بزرگتر و بهتر از هر چیزی است که او تاکنون به دست آورده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …