اولیویه مارتینز به مایا رودولف برای یک تلویزیون اپل + کمدی بی نام می پیوندد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


در گزارشی جدید، اولیویه مارتینز آماده پیوستن به مایا رودولف در یک کمدی اپل تی وی + نامشخص است. این سریال شامل قسمت‌های نیم ساعته خواهد بود و توسط برندگان امی، آلن یانگ و مت هابارد ساخته شده است.

طبق گزارش Deadline، این سریال بر روی زنی تمرکز خواهد کرد که شوهرش “به جز 87 میلیارد دلار” اینجا را ترک می کند. وحشت از آن!

اولیویه مارتینز (بی وفا) در سریال کمدی نیم ساعته اپل توسط برندگان امی، آلن یانگ و مت هابارد، نقشی تکراری در مقابل مایا رودولف انتخاب شده است. این سریال که توسط یانگ و هابارد ساخته و نوشته شده است، مولی (رودولف) زنی را دنبال می کند که زندگی به ظاهر کاملش پس از ترک همسرش با تنها 87 میلیارد دلار، زیر و رو می شود. مارتینز نقش ژان پیر، یک میلیاردر خوش تیپ، کاریزماتیک و رمانتیک را بازی خواهد کرد. ژان پیر از یک خانواده بشردوست با پول قدیمی در فرانسه می آید و می خواهد بنیاد خیریه خانواده اش با مولی همکاری کند. اگرچه او قصد دارد این کار را به شدت حفظ کند، اما ارتباط غیرقابل انکاری بین ژان پیر و مولی وجود دارد. ام جی رودریگز نیز در این کار نقش دارد.

با توجه به این واقعیت که این نمایش هنوز نامی ندارد و همچنان در حال کسب استعداد است، انصافاً می توان گفت که مدتی طول می کشد تا روی پرده های ما ظاهر شود. طرح داستان به اندازه ای است که به طور مستقل اشتها را برانگیزد، بنابراین می دانم که از قبل مشتاقانه منتظر آن هستم که وقتی برای پخش در دسترس قرار گرفت، آن را دریافت کنم.

اگر می‌خواهید از این نمایش سبک جدید لذت ببرید، حتماً لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جوایز را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …