اپل اولین نمایش “آواز قو” را قبل از اولین نمایش آن در 17 دسامبر جشن می گیرد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


اپل اولین نمایش اپل تی وی + فیلم آینده خود را جشن می گیرد آهنگ قو قبل از انتشار جهانی آن در هفته آینده.

ستارگان روی فرش قرمز جشنواره AFI در هالیوود، توسط اپل ظاهر شدند:

امروز در جشنواره AFI در هالیوود، Apple Original Films میزبان اولین نمایش جهانی فیلم بلند مورد انتظار “آواز قو” با بازی برنده دو جایزه اسکار ماهرشالا علی بود که در سینماهای منتخب و در Apple TV + در روز جمعه اکران خواهد شد. 17 دسامبر.

آهنگ قو در آینده ای نزدیک ایجاد می شود و به عنوان یک سفر قدرتمند و احساسی توصیف می شود که از چشمان کامرون (علی)، یک شوهر و پدر دوست داشتنی که به بیماری لاعلاج مبتلا شده است، که دکتر (گلن کلوز) راه حل جایگزینی برای محافظت از او ارائه می دهد، روایت می شود. خانواده اش از اندوه.»

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اپل می گوید آهنگ قو “این نشان می دهد که تا کجا پیش خواهیم رفت و چقدر مایلیم که برای شادتر کردن زندگی برای افرادی که دوستشان داریم فداکاری کنیم.

این فیلم از برنده اسکار بنجامین کلیری ساخته شده است. این فیلم در پلتفرم استریم و در سینماهای منتخب جمعه 17 دسامبر اکران خواهد شد. Apple TV + در iPhone، iPad، Mac و بهترین تلویزیون‌ها برای Apple TV 2021 موجود است.

این آخر هفته شاهد پیوستن جنیفر گارنر به سریال Apple TV + بود آخرین چیزی که به من گفت، بر اساس کتابی به همین نام اثر لورا دیو.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …