اپل اپلیکیشن Dark Sky را با تصحیح خطا برای داده های مکان اپل واچ به روز کرده است

اخبار اپل


منبع: جوزف کلر / آی‌مور

اپل به‌روزرسانی‌ای را برای اپلیکیشن Dark Sky که اکنون متعلق به خود است منتشر کرده است، که در صورت استفاده از آن برای اطلاع از وضعیت آب و هوا در مکان فعلی‌تان، برخی از مشکلات را برطرف می‌کند.

نسخه 6.8.7 این برنامه برخی از باگ های نسبتاً بد را که هم iOS و هم برنامه Apple Watch را تحت تأثیر قرار داده اند، برطرف می کند. خوشبختانه اپل با آخرین آپدیت این مشکلات را حل کرده است. می توانید یادداشت های کامل این نسخه را در زیر بخوانید:

  • مشکلی را برطرف می کند که ممکن است باعث شود اطلاعات آب و هوا برای مکان فعلی خالی به نظر برسد
  • مشکل اپل واچ را که می‌تواند باعث نادرست بودن مکان فعلی شود، برطرف می‌کند
  • ثبات و بهبود عملکرد

اپل آخرین بار در ماه ژوئن برنامه Dark Sky را با برخی از ویژگی های اضافی برای VoiceOver و همچنین یکی از عوارض اپل واچ به روز کرد.

اگرچه تعجب آور نیست که ببینیم اپل باگ ها را برطرف می کند و گهگاه بهبودهایی در عملکرد ارائه می دهد، کمی عجیب است که این شرکت ویژگی های جدیدی را برای این برنامه منتشر می کند. این شرکت اعلام کرد که در پایان سال 2022 برنامه را به طور کامل حذف خواهد کرد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

اپل قبلاً شروع به استفاده از ویژگی های Dark Sky در برنامه هواشناسی خود کرده است. هنگامی که این شرکت iOS 15 را در ماه سپتامبر منتشر کرد، بسیار واضح بود که بسیاری از ویژگی‌های این برنامه از قبل مستقیماً در برنامه Weather تعبیه شده بودند و مطمئناً موارد بیشتری نیز به دنبال خواهند داشت.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …