اپل به زودی به شما این امکان را می دهد که خودتان آیفون 12، آیفون 13 را تعمیر کنید

اخبار اپل


اپل امروز برنامه Self-Service Repair را اعلام کرد که به مشتریان این امکان را می دهد تا تعمیرات آیفون 12 و آیفون 13 خود را با دسترسی به قطعات، ابزار و دفترچه های اصلی اپل تکمیل کنند.

در چیزی که می توان آن را به عنوان یک گام بزرگ رو به جلو برای حق تعمیر تعبیر کرد، اپل سرانجام برای حمایت از مشتریانی که با ایده دستکاری در فضای داخلی آیفون، آی پد و مک خود احساس خوبی دارند، باز شد. این طرح به صورت مرحله‌ای شروع می‌شود و پشتیبانی از دستگاه‌های بیشتری به مرور اضافه می‌شود.

جف ویلیامز، مدیر عامل اپل می‌گوید: «ایجاد دسترسی بیشتر به قطعات اصلی اپل، در صورت نیاز به تعمیر، به مشتریان ما حق انتخاب بیشتری می‌دهد. در سه سال گذشته، اپل تعداد ایستگاه های خدمات با دسترسی به قطعات، ابزارها و آموزش های اصلی اپل را تقریبا دو برابر کرده است و ما اکنون گزینه ای را برای کسانی که می خواهند تعمیرات خود را تکمیل کنند، ارائه می دهیم.

مرحله اول برنامه Self-Service Repair بر روی قطعات آیفون که اغلب تعمیر و تعویض می شوند، از جمله باتری، نمایشگر و دوربین تمرکز خواهد کرد. در اواخر سال آینده بخش های بیشتری به لیست اضافه خواهد شد. این شرکت اعلام کرد که اپل سیلیکون مک با تراشه M1 شامل مک بوک ایر، مک بوک پرو 13 اینچی، مک مینی و آی مک 24 اینچی را به برنامه تعمیر اضافه خواهد کرد.

اپل منابع تعمیر را از طریق تعمیرگاه سلف سرویس آنلاین جدید اپل ارائه خواهد کرد که از روز عرضه بیش از 200 قطعه و ابزار مجزا برای آیفون 12 و آیفون 13 ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که اپل ابتدا شما را به راهنمای تعمیر ارجاع می دهد. سپس می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی که به آن اشاره کردیم، قطعات و ابزار را سفارش دهید. پس از تکمیل تعمیر، اپل به شما اجازه می‌دهد (به صورت اختیاری) قطعه استفاده شده یا شکسته را برای بازیافت برگردانید. افرادی که این کار را انجام می دهند، با وامی که می تواند در خرید بعدی آنها بازخرید شود، پاداش داده می شود.

گفت: امیدوار نباش. غول کوپرتینویی هشدار داد که تعمیر سلف سرویس فقط برای “تکنسین های فردی با دانش و تجربه در تعمیر دستگاه های الکترونیکی” در نظر گرفته شده است. او “اکثر مشتریان” را تشویق کرد تا از ارائه دهندگان خدمات تعمیر حرفه ای و تکنسین های تایید شده اپل برای “ایمن ترین و مطمئن ترین راه برای انجام تعمیرات” بازدید کنند.

تعمیر سلف سرویس اوایل سال آینده در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و در سال 2022 به سایر کشورها گسترش خواهد یافت. ما معتقدیم که لوئیس روزمن اکنون هیجان زده خواهد بود! نظر شما در مورد ابتکار اپل چیست؟

[Via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …