اپل حقوق کارمندان را برای بحث در مورد شرایط کاری در خارج تایید می کند


اپل یادداشتی را برای کارمندان خود ارسال کرده است که در آن حق آنها برای صحبت در مورد شرایط کاری و پرداخت داخلی در شرکت یا حتی خارج از کشور، در صورت تمایل، تایید شده است.

در یادداشتی داخلی دریافتی از NBC News، اپل اعلام کرد که کارمندانش از صحبت در مورد «دستمزد، ساعات کاری یا شرایط کاری» در داخل یا خارج منعی ندارند.

این یادداشت در وب سایت داخلی اپل برای مردم منتشر شده است که برای 80000 کارمند این شرکت در هر ساعت و به ازای هر حقوق در ایالات متحده قابل دسترسی است.

در این یادداشت آمده است: «سیاست‌های ما کارمندان را از صحبت آزادانه درباره حقوق، ساعات کاری یا شرایط کاری خود محدود نمی‌کند. ما هر کارمندی را که نگران هستند تشویق می‌کنیم تا آنها را به گونه‌ای تربیت کند که در داخل یا خارج از آن احساس راحتی می‌کنند، از جمله از طریق مدیرشان، هر مدیر اپل، پشتیبانی مردم، شریک تجاری افراد یا رفتار تجاری.»

این یادداشت منعکس کننده زبان خط مشی رفتار تجاری اپل است که بیان می کند هیچ چیز در این قانون نباید به عنوان محدودکننده حق شما برای صحبت آزادانه در مورد دستمزد، ساعات کاری یا شرایط کاری تلقی شود.

وینا دوبال، استاد دانشگاه کالیفرنیا، کالج حقوقی هاستینگز، گفت که این یادداشت برای کارگران سودآور است، اما همچنان نشان می دهد که چقدر آسان است که شرکت ها از نقض قوانین کار کنار بیایند.

“این یک پیروزی برای کارگران است زیرا نشان می‌دهد که اپل می‌داند در صورت تصمیم‌گیری، ضرر خواهند کرد. اما همچنین تاکید می‌کند که قانون چقدر از شیوه‌های کاری ناعادلانه جلوگیری می‌کند و کارگران چقدر می‌توانند در صورت نقض حقوق سازمان‌دهی‌شان به دست بیاورند.”

از ماه آگوست تاکنون هشت تخلف کارگری علیه اپل ثبت شده است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …