اپل در حال پیشرفت در رسیدن به هدف خود در زمینه کربن خنثی برای سال 2030 است


به عنوان بخشی از هدف خود برای تبدیل شدن به یک سیستم عصبی تمام کربنی، اپل می گوید که 175 تامین کننده آن به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر روی خواهند آورد، که بیش از دو برابر تعداد قبلی آنها برای استفاده 100٪ از انرژی پاک است.

این بخشی از برنامه Mac-maker برای خنثی بودن کربن در زنجیره تامین و محصولات خود تا سال 2030 است.

اپل در حال تبدیل شدن به کربن خنثی است

تیم کوک، مدیرعامل اپل گفت: “هر شرکتی باید بخشی از مبارزه با تغییرات آب و هوایی باشد و ما همراه با تامین کنندگان و جوامع محلی خود، همه فرصت ها و سرمایه هایی را که نوآوری سبز می تواند به ارمغان بیاورد را نشان می دهیم.” “ما فوری عمل می کنیم و با هم عمل می کنیم. اما زمان یک منبع تجدیدپذیر نیست و ما باید برای سرمایه‌گذاری در آینده‌ای سبزتر و عادلانه‌تر به سرعت اقدام کنیم.»

عملیات جهانی کوپرتینو اکنون کربن خنثی است. اما این تنها بخشی از معادله است. در سال 2020، اپل قول داده است که تا یک دهه آینده در سراسر زنجیره تولید و تجارت خود، کربن بی‌طرف باشد.

برای دستیابی به این هدف، این شرکت و تامین کنندگان آن بیش از 9 گیگاوات انرژی پاک را به صورت آنلاین در سراسر جهان عرضه خواهند کرد. با این کار از بیش از 18 میلیون تن CO2e در سال جلوگیری می شود – معادل خروج بیش از 4 میلیون خودرو از جاده در سال.

جنبش ها در سراسر جهان در حال وقوع است. در ایالات متحده، 19 تامین کننده در برنامه تامین انرژی پاک اپل، از جمله Solvay، استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را افزایش می دهند. در اروپا، 19 تامین کننده در حال حاضر بخشی از این برنامه هستند، از جمله STMicroelectronics، که در حال راه اندازی نه پروژه انرژی تجدیدپذیر اضافی برای عملیات گسترده تر خود است.

در چین، 50 ارائه دهنده در حال حاضر بخشی از این برنامه هستند، که بسیاری از آنها استفاده از راه حل های در محل را به حداکثر می رساند. در هند، ژاپن و کره جنوبی، 31 تامین کننده، از جمله SK Hynix، یکی از اولین تامین کنندگان کره ای که شرکت کرد، به آن ملحق شدند.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …