اپل در حال پیشرفت در رسیدن به هدف خود در زمینه کربن خنثی برای سال 2030 است


به عنوان بخشی از هدف خود برای تبدیل شدن به یک سیستم عصبی تمام کربنی، اپل می گوید که 175 تامین کننده آن به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر روی خواهند آورد، که بیش از دو برابر تعداد قبلی آنها برای استفاده 100٪ از انرژی پاک است.

این بخشی از برنامه Mac-maker برای خنثی بودن کربن در زنجیره تامین و محصولات خود تا سال 2030 است.

اپل در حال تبدیل شدن به کربن خنثی است

تیم کوک، مدیرعامل اپل گفت: “هر شرکتی باید بخشی از مبارزه با تغییرات آب و هوایی باشد و ما همراه با تامین کنندگان و جوامع محلی خود، همه فرصت ها و سرمایه هایی را که نوآوری سبز می تواند به ارمغان بیاورد را نشان می دهیم.” “ما فوری عمل می کنیم و با هم عمل می کنیم. اما زمان یک منبع تجدیدپذیر نیست و ما باید برای سرمایه‌گذاری در آینده‌ای سبزتر و عادلانه‌تر به سرعت اقدام کنیم.»

عملیات جهانی کوپرتینو اکنون کربن خنثی است. اما این تنها بخشی از معادله است. در سال 2020، اپل قول داده است که تا یک دهه آینده در سراسر زنجیره تولید و تجارت خود، کربن بی‌طرف باشد.

برای دستیابی به این هدف، این شرکت و تامین کنندگان آن بیش از 9 گیگاوات انرژی پاک را به صورت آنلاین در سراسر جهان عرضه خواهند کرد. با این کار از بیش از 18 میلیون تن CO2e در سال جلوگیری می شود – معادل خروج بیش از 4 میلیون خودرو از جاده در سال.

جنبش ها در سراسر جهان در حال وقوع است. در ایالات متحده، 19 تامین کننده در برنامه تامین انرژی پاک اپل، از جمله Solvay، استفاده از انرژی های تجدیدپذیر را افزایش می دهند. در اروپا، 19 تامین کننده در حال حاضر بخشی از این برنامه هستند، از جمله STMicroelectronics، که در حال راه اندازی نه پروژه انرژی تجدیدپذیر اضافی برای عملیات گسترده تر خود است.

در چین، 50 ارائه دهنده در حال حاضر بخشی از این برنامه هستند، که بسیاری از آنها استفاده از راه حل های در محل را به حداکثر می رساند. در هند، ژاپن و کره جنوبی، 31 تامین کننده، از جمله SK Hynix، یکی از اولین تامین کنندگان کره ای که شرکت کرد، به آن ملحق شدند.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …