اپل سیاست بازگشت محصولات خود را برای تعطیلات گسترش می دهد

اخبار اپل


خرید کنید تا زمانی که رها کنید (سپس همه چیز را تا 8 ژانویه برگردانید).
عکس: اپل

خط مشی بازگشت تمدید شده تعطیلات اپل اکنون برای همه خریدهایی که از طریق فروشگاه اینترنتی اپل انجام می شود اعمال می شود. کالاهای دریافت شده بین 1 نوامبر تا 25 دسامبر 2021 ممکن است تا 8 ژانویه 2022 بازگردانده شوند.

با این حال، برخی استثناها وجود دارد که خریداران باید از آنها آگاه باشند.

سیاست اپل برای بازگشت به تعطیلات زنده است

اپل معمولاً به مشتریان 14 روز تقویمی (از تاریخی که آن را دریافت می‌کنید) فرصت می‌دهد تا محصولی را که از طریق فروشگاه اینترنتی اپل خریداری کرده‌اند و دیگر نمی‌خواهند، برگردانند. اما در طول تعطیلات، این پنجره طولانی تر می شود – بسیار.

سیاست بازگشت تعطیلات اپل که در این هفته به‌روزرسانی شد، می‌گوید: «اقلام خریداری‌شده از فروشگاه آنلاین اپل که بین 1 نوامبر 2021 تا 25 دسامبر 2021 دریافت می‌شوند، می‌توانند تا 8 ژانویه 2022 بازگردانده شوند».

اپل خاطرنشان می‌کند که سایر شرایط سیاست بازگشت استاندارد همچنان اعمال می‌شود، بنابراین شما فقط می‌توانید محصولاتی را که مستقیماً از اپل خریداری کرده‌اید بازگردانید، و آنها باید با تمام لوازم جانبی و اسناد بسته‌بندی شوند.

هر چیزی که بعد از 25 دسامبر 2021 خریداری می شود مشمول پنجره معمول 14 روزه است. و لازم به ذکر است که استثنائاتی نیز وجود دارد.

استثناهایی وجود دارد

حتی طبق سیاست بازگشت تعطیلات، نمی‌توانید نرم‌افزار باز را پس از نصب آن برگردانید – یا اگر مهر یا برچسب روی بسته شکسته شود. همچنین نمی‌توانید بارگیری‌های نرم‌افزار الکترونیکی یا کارت‌های هدیه اپل را به اپل برگردانید.

اپل می‌گوید اگر یک دستگاه تلفن همراه بخرید، ممکن است بازگرداندن آن به‌طور خودکار حساب بی‌سیم شما را لغو نکند. شما باید مستقیماً در این مورد با شرکت مخابراتی صحبت کنید و ممکن است پنجره لغو خود آنقدر طولانی نباشد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …