اپل قبل از راه اندازی اولین فروشگاه خرده فروشی، Spree را در هند استخدام کرد

لوگوی فروشگاه اپل
اخبار اپل


هند مملو از فروشگاه های فرنچایز اپل است، اما این برند هنوز یک فروشگاه خرده فروشی اختصاصی ندارد. قرار بود امسال یکی راه اندازی شود، اما به دلیل همه گیری کووید-19 برنامه ها به طور موقت به تعویق افتاد. اپل اکنون تلاش های خود را برای استخدام کارمندان در فروشگاه های خرده فروشی در هند افزایش داده است.

بر اساس پستی که رنو سوانتی، رئیس بخش استخدام اپل در هند در لینکدین منتشر کرده است، این غول کوپرتینویی در حال استخدام کارمندان برای فروشگاه های خود در هند است.

در این نشریه آمده است: «امروز یکی از مراحل اصلی ایجاد داستانی برای خرده فروشی اپل در هند است.

ما اکنون زنده هستیم و اولین فروشگاه خود را در هند به بمبئی و دهلی منتقل می کنیم!

کار در اپل با هر کاری که تا به حال داشته اید متفاوت است. شما به چالش کشیده خواهید شد. الهام خواهید گرفت. و شما افتخار خواهید کرد. زیرا هر کاری که در اینجا داشته باشید، بخشی از چیزی بزرگ و خارق العاده خواهید بود.

بنابراین، اگر شما فردی هستید که مشتاق ارائه تجربیات مثال زدنی و غنی سازی زندگی هستید، این مکان مناسب شماست.

اکنون می توانید از طریق وب سایت Careers برای نقش در فروشگاه ما درخواست دهید.

با توجه به صفحه شغلی این شرکت، 13+ موقعیت در “مکان های مختلف در هند” موجود است. جای خالی شامل تکنسین ها، مدیران فروشگاه ها، متخصصان، مدیران ارشد، کارشناسان عملیاتی، مدیران، نابغه ها و غیره است.

اپل در سال های اخیر رشد زیادی در هند داشته است و فروشگاه آنلاین نیز موفقیت بزرگی داشته است. این سازنده آیفون سهم بازار خود را در این کشور در سال جاری دو برابر کرده است – یک دستاورد قابل توجه برای یک برند لوکس در بازار حساس به قیمت در هند.

اپل با دو فروشگاه شروع خواهد کرد که هر کدام یکی در بمبئی و دهلی است. با این حال، این شرکت اعلام نکرده است که فروشگاه ها چه زمانی باز می شوند، اما ما انتظار داریم که عملیات در سال آینده آغاز شود.

در اینجا می توانید لیست مشاغل خالی اپل در هند را مشاهده کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …