اپل ممکن است 10 میلیون آیفون را در آخر هفته جمعه سیاه بفروشد

اخبار اپلدن آیوز، تحلیلگر Wedbush، امروز گفت که اپل سرعت فروش بیش از 10 میلیون آیفون را در آخر هفته جمعه سیاه دارد. او همچنین تخمین می زند که این شرکت قرار است 40 میلیون آیفون را از هم اکنون تا کریسمس عرضه کند.

ایوز در یادداشتی به مشتریانش گفت:

ما شاهد کمبود آیفون 13 پرو در بسیاری از فروشگاه های اپل هستیم (سیرا آبی و طلایی محبوب ترین)، زیرا معتقدیم تقاضا در حال حاضر از عرضه دستگاه های آیفون 13 عمومی در سراسر جهان در این فصل تعطیلات تقریباً 15 درصد بیشتر است.

علیرغم کمبود تراشه‌ها و لجستیک مکعب روبیک که اپل (و هر ارائه‌دهنده فناوری، خودرو و خرده‌فروشی دیگری) با آن سروکار دارد، ما شاهد روند تقاضای عظیمی در ایالات متحده و چین برای آیفون 13 هستیم که این نشانه مثبتی است. اپل می‌تواند با نسخه‌های Pro قوی‌تر و ارائه ASP بالاتر، از فروش ۸۰ میلیون دستگاه آیفون در سه ماهه پیشی بگیرد.

آیوز تخمین می زند که غول کوپرتینویی می تواند حدود 15 میلیون آیفون 13 را در سه ماهه دسامبر تنها در چین بفروشد. این منطقه همچنان نقطه قوت قابل توجهی برای این شرکت است که به سمت سال 2022 حرکت می کند. گزارش شده است که تحلیلگر به “رتبه برتر” خود برای سهام خود و هدف 185 دلاری خود پایبند است.

ادعای ما

ما موافقیم که با توجه به وضعیت کمبود تراشه فعلی، تقاضا باید از عرضه پیشی بگیرد. با این حال، انتظار می رود اپل در اوایل سال آینده این عدم تعادل را جبران کند. اپل در سه ماهه گذشته حدود 6 میلیارد دلار از درآمد خود را به دلیل کمبود نیمه هادی ها از دست داد، بنابراین جالب است که ببینیم این بحران چه تاثیری بر فروش این شرکت در سه ماهه جاری خواهد داشت. با این حال، اگر امروز به سراغ خرید محصولات محبوب اپل بروید، زمان تحویل در برخی موارد تا ژانویه تمدید می شود و علیرغم تلاش های اپل می تواند مشتریان را ناامید کند.

آیا در این فصل تعطیلات محصولات اپل را خریداری می کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، حتماً لیست ما از بهترین معاملات فصل تعطیلات 2021 اپل را بررسی کنید.

[Via Today UK News]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …