اپل موافقت کرد برای حل اختلاف بین کارگران 30 میلیون دلار سرفه کند

اخبار اپل


این پرونده برای اولین بار در سال 2013 تشکیل شد.
عکس: اپل

اپل پس از پایان شیفت کاری، 30 میلیون دلار برای حل و فصل اختلاف بین کارمندان پرداخت می کند. این در نهایت به پرونده ای که برای اولین بار هشت سال پیش تشکیل شده بود، پایان می دهد.

این پرونده در سال 2015 توسط یک قاضی در کالیفرنیا رد شد. اما پس از درخواست تجدیدنظر، دادگاه عالی کالیفرنیا در فوریه 2020 حکم داد که اپل باید به افراد آسیب دیده غرامت بپردازد.

سیاست بازرسی کیف اپل یک اختلاف کاری را آغاز می کند

کارگران در شکایت اولیه خود ادعا کردند که گاهی باید تا 45 دقیقه پس از پایان شیفت کاری خود منتظر بمانند تا بتوانند وسایل خود – از جمله کیف، کیف پول و وسایل شخصی را جستجو کنند.

در این مدت، کارمندان پولی دریافت نکردند و گفته می شود که بازرسی ها اغلب در مقابل مشتریان متعجب انجام می شد. کارگران گفتند که احساس می کنند با آنها به عنوان “حیوان” و دزد رفتار شده است.

اپل سپس گفت که این فرآیند برای اطمینان از اینکه کارگران خرده فروشی محصولات را سرقت نمی کنند ضروری است. با این حال، در شکایتی که توسط 12000 کارمند تنظیم شده است، اشاره شده است که تیم کوک، مدیر عامل اپل، چیزی از سیاست نمی داند.

هنگامی که دو کارمند ایمیلی برای کوک ارسال کردند تا از چک چمدان ها شکایت کنند، او پیام را برای مدیران منابع انسانی فوروارد کرد و پرسید: “آیا این درست است؟”

اپل با پرداخت 30 میلیون دلار موافقت کرد

پس از درخواست تجدیدنظر در سال 2015، دادگاه عالی کالیفرنیا حکم داد که اپل باید به کارگران خرده‌فروشی خود برای مدت زمانی که برای اقامت از دست داده‌اند، بپردازد. اپل قبلاً با یک معامله 29.9 میلیون دلاری موافقت کرده است.

این پرداخت هنوز توسط قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ویلیام آلسوپ تایید نشده است. بلومبرگ گزارش ها. اما به نظر می رسد این پرونده خاص بالاخره در حال پایان است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …