اپل موافقت کرد برای حل اختلاف بین کارگران 30 میلیون دلار سرفه کند

اخبار اپل


این پرونده برای اولین بار در سال 2013 تشکیل شد.
عکس: اپل

اپل پس از پایان شیفت کاری، 30 میلیون دلار برای حل و فصل اختلاف بین کارمندان پرداخت می کند. این در نهایت به پرونده ای که برای اولین بار هشت سال پیش تشکیل شده بود، پایان می دهد.

این پرونده در سال 2015 توسط یک قاضی در کالیفرنیا رد شد. اما پس از درخواست تجدیدنظر، دادگاه عالی کالیفرنیا در فوریه 2020 حکم داد که اپل باید به افراد آسیب دیده غرامت بپردازد.

سیاست بازرسی کیف اپل یک اختلاف کاری را آغاز می کند

کارگران در شکایت اولیه خود ادعا کردند که گاهی باید تا 45 دقیقه پس از پایان شیفت کاری خود منتظر بمانند تا بتوانند وسایل خود – از جمله کیف، کیف پول و وسایل شخصی را جستجو کنند.

در این مدت، کارمندان پولی دریافت نکردند و گفته می شود که بازرسی ها اغلب در مقابل مشتریان متعجب انجام می شد. کارگران گفتند که احساس می کنند با آنها به عنوان “حیوان” و دزد رفتار شده است.

اپل سپس گفت که این فرآیند برای اطمینان از اینکه کارگران خرده فروشی محصولات را سرقت نمی کنند ضروری است. با این حال، در شکایتی که توسط 12000 کارمند تنظیم شده است، اشاره شده است که تیم کوک، مدیر عامل اپل، چیزی از سیاست نمی داند.

هنگامی که دو کارمند ایمیلی برای کوک ارسال کردند تا از چک چمدان ها شکایت کنند، او پیام را برای مدیران منابع انسانی فوروارد کرد و پرسید: “آیا این درست است؟”

اپل با پرداخت 30 میلیون دلار موافقت کرد

پس از درخواست تجدیدنظر در سال 2015، دادگاه عالی کالیفرنیا حکم داد که اپل باید به کارگران خرده‌فروشی خود برای مدت زمانی که برای اقامت از دست داده‌اند، بپردازد. اپل قبلاً با یک معامله 29.9 میلیون دلاری موافقت کرده است.

این پرداخت هنوز توسط قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ویلیام آلسوپ تایید نشده است. بلومبرگ گزارش ها. اما به نظر می رسد این پرونده خاص بالاخره در حال پایان است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …