اپل واچ ممکن است سال آینده دوباره یک طراحی مجدد بزرگ را از دست بدهد

اخبار اپل


کپی و پیست کنید.
عکس: اپل

آنهایی که امیدوار به تعمیر اساسی اپل واچ هستند ممکن است سال آینده دوباره ناامید شوند، با گزارش جدیدی که ادعا می کند فقط تغییرات جزئی طراحی برای اپل واچ سری 8 در نظر گرفته شده است – که می تواند تقریباً مشابه سری 7 باشد.

بسیاری از طرفداران پس از ماه ها و ماه ها گمانه زنی و افشاگری انتظار داشتند اپل واچ امسال به روز شود. اما به نظر می رسد که آنها در آن زمان صرفاً نامناسب نبودند، بلکه شاید کاملاً نادرست بودند.

سری 8 می تواند حداقل تغییرات طراحی را مشاهده کند

این ادعا که توسط تعدادی از منابع معمولاً قابل اعتماد ارائه شده است، نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی یک فرم فاکتور جدید برای اپل واچ با لبه های مستقیم و شیشه سقف تخت است – شبیه به آخرین مدل های آیفون و آی پد.

زمانی که این طراحی امسال ظاهر نشد – مانند اپل واچ سری 7 که بسیار شبیه به نسل های قبلی خود است، اما با صفحه نمایش بزرگتر – فرض بر این بود که اطلاعات فاش شده بر اساس مدل آینده اپل واچ است که می تواند در سال 2022 عرضه شود.

اما با توجه به @LeaksApplePro و آی دراپ نیوز، ساعت هوشمند اپل نیز در سال آینده دچار تغییرات اساسی در طراحی نخواهد شد. در واقع، آنها معتقدند که اپل واچ سری 8 با سری 7 یکسان خواهد بود، اما با بریدگی دوم روی اسپیکر.

در این گزارش آمده است: “من واقعا امیدوارم که این فقط یک نمونه اولیه باشد، اما بر اساس CAD که دیدم و تصاویری که برای من فرستاده شد، واقعاً شک دارم که این فقط یک نمونه اولیه باشد.”

اپل واچ احتمالاً تغییر زیادی نخواهد کرد

لازم به ذکر است که آی دراپ نیوز هیچ تجربه عالی در مورد شایعات در مورد اپل وجود ندارد، بنابراین فعلاً ایده خوبی است که این ادعاها را با کمی نمک بپذیرید. با توجه به این، آنها دقیقاً اغراق آمیز نیستند.

مطمئناً تعجب نخواهیم کرد اگر اپل واچ سری 8 دقیقاً شبیه مدل های قبلی خود به نظر برسد – یا شایعات و تصاویر بسیاری پیرامون طراحی مجدد شنیداری آن هرگز به حقیقت نپیوندند. آنها می توانند بر اساس نمونه های اولیه یا گزینه های طراحی باشند که سپس حذف شدند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …