اپل واچ ممکن است سال آینده دوباره یک طراحی مجدد بزرگ را از دست بدهد

اخبار اپل


کپی و پیست کنید.
عکس: اپل

آنهایی که امیدوار به تعمیر اساسی اپل واچ هستند ممکن است سال آینده دوباره ناامید شوند، با گزارش جدیدی که ادعا می کند فقط تغییرات جزئی طراحی برای اپل واچ سری 8 در نظر گرفته شده است – که می تواند تقریباً مشابه سری 7 باشد.

بسیاری از طرفداران پس از ماه ها و ماه ها گمانه زنی و افشاگری انتظار داشتند اپل واچ امسال به روز شود. اما به نظر می رسد که آنها در آن زمان صرفاً نامناسب نبودند، بلکه شاید کاملاً نادرست بودند.

سری 8 می تواند حداقل تغییرات طراحی را مشاهده کند

این ادعا که توسط تعدادی از منابع معمولاً قابل اعتماد ارائه شده است، نشان می دهد که اپل در حال برنامه ریزی یک فرم فاکتور جدید برای اپل واچ با لبه های مستقیم و شیشه سقف تخت است – شبیه به آخرین مدل های آیفون و آی پد.

زمانی که این طراحی امسال ظاهر نشد – مانند اپل واچ سری 7 که بسیار شبیه به نسل های قبلی خود است، اما با صفحه نمایش بزرگتر – فرض بر این بود که اطلاعات فاش شده بر اساس مدل آینده اپل واچ است که می تواند در سال 2022 عرضه شود.

اما با توجه به @LeaksApplePro و آی دراپ نیوز، ساعت هوشمند اپل نیز در سال آینده دچار تغییرات اساسی در طراحی نخواهد شد. در واقع، آنها معتقدند که اپل واچ سری 8 با سری 7 یکسان خواهد بود، اما با بریدگی دوم روی اسپیکر.

در این گزارش آمده است: “من واقعا امیدوارم که این فقط یک نمونه اولیه باشد، اما بر اساس CAD که دیدم و تصاویری که برای من فرستاده شد، واقعاً شک دارم که این فقط یک نمونه اولیه باشد.”

اپل واچ احتمالاً تغییر زیادی نخواهد کرد

لازم به ذکر است که آی دراپ نیوز هیچ تجربه عالی در مورد شایعات در مورد اپل وجود ندارد، بنابراین فعلاً ایده خوبی است که این ادعاها را با کمی نمک بپذیرید. با توجه به این، آنها دقیقاً اغراق آمیز نیستند.

مطمئناً تعجب نخواهیم کرد اگر اپل واچ سری 8 دقیقاً شبیه مدل های قبلی خود به نظر برسد – یا شایعات و تصاویر بسیاری پیرامون طراحی مجدد شنیداری آن هرگز به حقیقت نپیوندند. آنها می توانند بر اساس نمونه های اولیه یا گزینه های طراحی باشند که سپس حذف شدند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …