اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: اپل واچ چه اندازه ای باید انتخاب کنید؟

اخبار اپل


هرچه بزرگتر بهتر؟

اپل واچ 44 میلی متری

اندازه کوچک

اپل واچ 40 میلی متری

اپل واچ سری 4

اپل واچ 44 میلی متری بزرگترین نسخه اپل واچ تا به امروز است که جایگزین نسخه های 42 میلی متری اپل واچ سری 1 به اپل واچ سری 3 شده است. این مدل با نوارهای رسمی تر است.

از 309 دلار در اپل

حرفه ای ها

 • املاک و مستغلات بیشتر
 • باتری بزرگتر، عمر باتری بیشتر

در برابر

 • گران تر
 • برای بعضیا خیلی بزرگه

اپل واچ 40 میلی متری دارای اندازه صفحه نمایش است که کمی بزرگتر از اپل واچ سری 3 38 میلی متری است، اما دلیل اصلی آن این است که صفحه نمایش بسیار بزرگتر است. مچ های کوچکتر این مدل را و همچنین کیف پول شما را دوست خواهند داشت.

از 279 دلار در اپل

حرفه ای ها

 • ارزان تر
 • تنها اندازه ای که می توانید برای آن یک سگک مدرن تهیه کنید

در برابر

 • نمایشگر کوچکتر
 • عمر باتری کمی کمتر

اشتباه نکنید، هر دو نسخه اپل واچ، 40 میلی متری و 44 میلی متری، به جز اندازه نمایشگر یکسان هستند. ویژگی ها ثابت می ماند.

پیشنهادات عالی بیشتر را اینجا ببینید.

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: زمان مقایسه

برخلاف ساعت‌های سنتی که اندازه قاب را به صورت افقی اندازه‌گیری می‌کنند، اپل ساعت‌های Apple Watch SE، Apple Watch Series 4، Apple Watch Series 5 و Apple Watch Series 6 را به صورت عمودی اندازه‌گیری می‌کند. اندازه کوچکتر از دو اندازه اپل واچ 40 میلی متر ارتفاع دارد. بزرگتر، 44 میلی متر. از نظر عرض، اپل واچ کوچکتر 34 میلی متر عرض دارد. بزرگتر، 38 میلی متر. هنگام مقایسه اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری، جزئیات جزئیات در زیر آمده است.

44 میلی متر 40 میلی متر
منطقه نمایش 977 میلی متر مربع 759 میلی متر مربع
اندازه نمایشگر 448×368 پیکسل 394×324 پیکسل
انحصاری های رسمی گروه اپل 3 3
GPS مبتدی 279 دلار 309 دلار
سطح ورودی سلولی 329 دلار 359 دلار

تفاوت در اندازه Apple Watch SE، Apple Watch Series 4، Apple Watch Series 5 و Apple Watch Series 6 ممکن است زیاد به نظر نرسد – 3-4 میلی متر در اینجا یا آنجا – اما 4 میلی متر در 40 میلی متر یک دهم اپل است. ساعت ابعاد.

پیشنهادات اپل واچ برای جمعه سیاه
ما در اینترنت در جستجوی بهترین تخفیف‌های مطلق برای اپل واچ برای جمعه سیاه برای همه چیز از Apple Watch 7 و بیشتر هستیم. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا بهترین فروش یک اپل واچ عالی را پیدا کنید.

شکل مستطیلی گرد اپل واچ مقایسه مستقیم با ساعت گرد متوسط ​​شما را دشوار می کند. با این حال هیچ یک از ساعت های اپل در دنیای ساعت های سنتی خیلی پهن یا بلند در نظر گرفته نمی شوند. ساعت‌های بزرگ معمولاً 45 میلی‌متر عرض دارند.

اپل واچ سری 4 سایز

منبع: اپل

حتی اگر فکر می‌کنید می‌خواهید کوچک باشید، باز هم می‌توانید هر دو اندازه را در نظر بگیرید – هیچکدام بزرگ نیستند – اگرچه کسانی که مچ‌های کوچک‌تری دارند ممکن است متوجه شوند که 40 میلی‌متر راحت‌تر روی مچ قرار می‌گیرد.

دو کیس Apple Watch SE، Apple Watch Series 4، Apple Watch Series 5 و Apple Watch Series 6 نیز به دو اندازه مختلف نمایشگر تبدیل می شوند. هر دو کیفیت رتینا دارند، به این معنی که پیکسل ها در فاصله دید معمولی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. اپل واچ بزرگتر دارای تعداد بیشتری از این پیکسل ها است:

 • اپل واچ 40 میلی متری دارای صفحه نمایش 394×324 پیکسل است
 • اپل واچ 44 میلی متری دارای صفحه نمایش 448×368 پیکسل است

وقتی نوبت به انتخاب تراکم پیکسلی با اپل واچ 40 میلی‌متری در مقابل 44 میلی‌متری می‌رسد، watchOS هر اندازه صفحه‌ای را که انتخاب کنید پر می‌کند و برای بسیاری از افراد تفاوتی ایجاد نمی‌کند. با این حال، اگر پیکسل های بیشتری می خواهید، که به متن و تصاویر بزرگتر تبدیل می شود، ارزش آن را دارد که در نظر بگیرید.

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: درک عمق

برخلاف دو گزینه ارتفاع ساعت و دو تراکم نمایشگر، تفاوتی در ضخامت (یا نازکی) اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری وجود ندارد.

این به این دلیل است که برخلاف ساعت‌های مکانیکی یا دیجیتالی سنتی، بدنه اپل واچ باید دارای صفحه نمایش رتینا، یک سیستم در یک بسته (چیپست)، باتری و سنسورها باشد. اگر می‌خواهید بفهمید که کدام اپل واچ بیشتر در زیر سرآستین‌های تنگ پیراهن شما قرار می‌گیرد، هر دو تقریباً یکسان هستند.

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: مال او و او

از آنجا که دو اندازه وجود دارد، و از آنجا که برخی از نوارهای اپل منحصر به یک اندازه هستند، برخی سعی کرده اند بحث اندازه را به “او” و “او” ساده کنند.

با این حال، افراد در شکل ها و اندازه ها و همچنین سلیقه ها هستند. برخی از زنان اپل واچ بزرگتر را می خواهند و برخی از مردان ساعت کوچکتر را می خواهند. برخی از افرادی که مچ دست کوچکی دارند، یک ساعت بزرگتر می خواهند و بالعکس.

همه اینها برای گفتن – اندازه ای را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. هر دو را امتحان کنید و ببینید کدام یک به مچ دست، استایل و شخصیت شما می‌آید. به همین دلیل است که اپل بعد از همه ابعاد دارد و چرا هر دو اندازه با ویژگی های یکسان عرضه می شوند.

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: تعصب باند

منبع: iMore

از آنجایی که اپل فقط باندهای خاصی را در اندازه‌های خاصی ارائه می‌کند، اگر قلب خود را روی یک باند خاص تنظیم کرده‌اید، ممکن است لازم باشد برای انتخاب اندازه مناسب آن آماده باشید. با این حال، می‌توانید تقلبی‌ها را از اشخاص ثالث برای همه چیز در هر اندازه و سپس کمی دریافت کنید، بنابراین مهم نیست که به دنبال بهترین نوارها برای اپل واچ هستید یا خیر.

نوارهای 40 میلی متری خاص:

 • سگک مدرن
 • تور تکی هرمس (رنگ های خاص)
 • تور دو نفره هرمس

نوارهای 44 میلی متری خاص:

 • حلقه چرمی
 • تور تکی هرمس (رنگ های خاص)
 • سگک برای استقرار یک تور هرمس

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: عمر باتری

اپل واچ 44 میلی متری SE، اپل واچ سری 4، اپل واچ سری 5 و اپل واچ سری 6 به دلیل فضای بیشتر در قاب، باتری کمی بزرگتر از ساعت 40 میلی متری دارند. اگر عمر باتری برای شما مهم است، این چیزی است که باید در نظر بگیرید.

اپل واچ 40 میلی متری در مقابل 44 میلی متری: چه چیزی باید بخرید؟

ابعاد اپل واچ

منبع: iMore

اگر بزرگ‌ترین و شفاف‌ترین صفحه نمایش موجود در اپل واچ را می‌خواهید و می‌خواهید یک بند چرمی بخرید، 44 میلی‌متر بهترین گزینه برای شماست. همچنین از باتری بزرگتر و در نتیجه عمر باتری 44 میلی متری بیشتر بهره مند خواهید شد.

اگر مچ کوچکی دارید، یک بند سگک مدرن می‌خواهید یا فقط ارزان‌ترین ساعت اپل را می‌خواهید، 40 میلی‌متر کاملاً به شما می‌آید.

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید، هر دو را امتحان کنید، ببینید چه احساسی دارند و روی مچ دست شما چگونه به نظر می رسند. سپس می توانید تصمیمی بگیرید که بهترین کار را برای شما دارد.

برادر بزرگتر

اپل واچ سری 4

اپل واچ 44 میلی متری

به این نگاه کن!

اگر نیازهای بینایی دارید که از گرافیک بزرگ‌تر بهره می‌برد، عمر باتری بیشتری می‌خواهید، یا اگر به طور کلی ساعت‌های بزرگ‌تر را دوست دارید، این ساعت را تهیه کنید.

کمی سرخ کردن

اپل واچ سری 4 مشکی

اپل واچ 40 میلی متری

کوچکتر اما قدرتمند

اگر مچ دست کوچکی دارید و می خواهید اپل واچ روی آن راحت به نظر برسد، باید این اپل واچ را در نظر بگیرید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …