اکنون می توانید در پورت غیر رسمی Super Mario 64 اپل تی وی بازی کنید

اخبار اپل


یکی از بهترین بازی ها برای ماریو، نه در Apple TV … اما برای چه مدت؟
عکس: نینتندو

کلاسیک نینتندو سوپر ماریو 64 اکنون به لطف یک پورت بسیار غیر رسمی در iOS و Apple TV پخش می شود. این ویدیو نشان می دهد که بازی – که پر از یک دسته تقلب است – کاملاً بی عیب و نقص با سرعت 60 فریم در ثانیه کار می کند.

می توانید بازی را دانلود کرده و خودتان آن را امتحان کنید. با این حال، برای اجرا و اجرای آن نیاز به Xcode و چند ترفند دارد. اگر علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید به زودی قبل از اینکه نینتندو آن را از روی سیاره پاک کند، به آن بپرید.

سوپر ماریو 64 روی iOS و Apple TV می افتد

سوپر ماریو 64، که در سال 1996 روی Nintendo 64 عرضه شد، اخیراً بازگشت بزرگی داشته است – ابتدا در Super Mario 3D All-Stars بسته ای که سال گذشته روی سوییچ و سپس از طریق کنسول مجازی نینتندو 64 (همچنین روی سوییچ) منتشر شد.

اما، همانطور که اغلب با بازی در این سن اتفاق می‌افتد، راه‌های بسیار دیگری (کمتر قانونی) برای لذت بردن از آن وجود دارد. دومی یک پورت برای iOS و Apple TV است که باور کنید یا نه، بدون استفاده از شبیه ساز به صورت بومی کار می کند.

توسعه‌دهنده ckosmic یک پورت کامپیوتری بازی را گرفت و آن را طوری تنظیم کرد که بدون نقص در iOS و سپس روی tvOS کار کند. توسعه دهنده آن را برای اجرا در تمام صفحه با سرعت 60 فریم در ثانیه بهینه کرده است، “به لطف پروژه حذف کامپایل sm64 و sm64ex.”

ویدیوی زیر این بازی را در حال اجرا در Apple TV نشان می دهد – و کاملاً چشمگیر به نظر می رسد.

گرفتاری چیست؟

Ckosmic ادعا می کند که پورت حاوی مواد دزدی دریایی نیست، اما برای اجرای قانونی آن، باید یک کپی اصلی از آن داشته باشید. سوپر ماریو 64. حتی در این صورت، نینتندو معمولاً چشم خود را بر روی پورت هایی مانند این نمی بندد. اگر ببینیم شرکت ژاپنی به زودی آن را پس می گیرد، تعجب نخواهیم کرد.

در ضمن، اگر می‌خواهید بازی را روی آیفون، آی‌پد یا اپل تی‌وی خودتان امتحان کنید، می‌توانید از راهنمای آنلاین برای اجرا و اجرای آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای این کار باید Apple TV خود را در حالت برنامه نویس قرار دهید. همچنین برای کامپایل کردن کد و نصب بسته بر روی دستگاه خود به Xcode در مک خود نیاز دارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …