این لامپ ال ای دی مینیمالیستی اتاق شما (و تخیل شما) را روشن می کند.

اخبار اپل


حال و هوای شما هر چه باشد، این چراغ زیبا در گوشه شماست.
عکس: Cult of Mac Deals

بر کسی پوشیده نیست که نور می تواند بر روحیه شما تأثیر بگذارد. با استفاده از این لامپ کف براق، می توانید به راحتی برای هر مناسبتی نورپردازی خلق و خوی شخصی سازی شده اضافه کنید – حتی اگر آن مناسبت فقط تماشای تلویزیون باشد.

و همه این گزینه های نورپردازی برای بهبود خلق و خوی شما هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. با این معامله برای Doorbusters قبل از جمعه سیاه، چراغ لامپ گوشه LED مینیمالیستی Lamp Depot تنها 70.97 دلار (معمولاً 149 دلار) قیمت دارد.

چراغ کف LED با تغییر رنگ

چراغ کف گوشه LED مینیمالیستی به زیبایی نوری که تولید می کند طراحی شده است. تقریباً هیچ فضایی را در خانه شما اشغال نمی کند و کاملاً با گوشه اتاق هماهنگ است. این می تواند نور LED سفید ملایم را برای روشنایی معمولی تولید کند. یا می توانید به معنای واقعی کلمه به میلیون ها رنگ و صدها افکت چند رنگ نگاه کنید که بهترین ها را در هر اتاقی به نمایش می گذارد.

این گزینه کافی است که هرگز چشم اندازهای جدید برای اتاق خود را از دست ندهید. اما همیشه می توانید به موارد دلخواه قبلی خود بازگردید.

با این لامپ سفارشی می توانید نور را با روحیه خود هماهنگ کنید. هنگامی که خسته هستید، به خود زنگ های خنک و آرام بخش بدهید. وقتی باید به یک جلسه سخت فکر کنید، آن چراغ قرمز را پرتاب کنید و آماده شوید. یا یکی از مدل های رنگارنگ زیبا را راه اندازی کنید و یک پس زمینه عالی برای هر فضایی برای بازی یا استریم دریافت کنید.

این لامپ کاملاً از راه دور کنترل می شود، بنابراین می توانید تن اتاق خود را از هر جایی در آن تنظیم کنید. خود لامپ دارای روکش فلزی ظریف و کف لاستیکی عملا غیر لغزنده است. و برای چیزی که فضای کمی را اشغال می کند، تأثیر زیادی در فضای زندگی شما دارد.

آن را در هر گوشه ای که نیاز به نور دارد قرار دهید. این لامپ در ارتفاع 55 اینچ پوشش کاملی از اطراف لامپ را برای شما فراهم می کند. اما آنقدر بزرگ نیست که نتوانید چیزهای دیگر را در اطراف آن قرار دهید. لامپ های LED با ماندگاری طولانی روی لامپ ها هزاران ساعت روشنایی را بدون بارگذاری بیش از حد قبض برق شما فراهم می کند.

در Lamp Depot چراغ کف گوشه LED مینیمالیست صرفه جویی کنید

در طول Doorbusters قبل از جمعه سیاه، می‌توانید چراغ‌های LED مینیمالیستی را با قیمت 70.97 دلار (معمولاً 149 دلار) به فروش برسانید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …