با این ایستگاه اتصال آیفون کاهش یافته، بازی خود را در TikTok در جمعه سیاه تقویت کنید

اخبار اپل


آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه سوپراستارهای TikTok در حال انجام این همه رقص و هیچ حرکتی از دست نمی دهند، فیلم می گیرند؟ این به دلیل پایه‌هایی مانند مانت آیفون MagSafe Belkin Face Tracking است که به طور خودکار حرکت شما را برای شما ردیابی می‌کند. من هرگز برای هیچ یک از علاقه مندان به TikTok، Instagram یا دیگر رسانه های اجتماعی اکسسوری کامل تر از این ندیده ام و به لطف جمعه سیاه می توانید این غرفه فوق العاده را با بیش از 25 درصد تخفیف دریافت کنید.

این پایه با MagSafe سازگار است، و آن را برای استفاده در هر آیفون 12 یا آیفون 13 جدیدی که در یک معامله قاتل آیفون جمعه سیاه دریافت می‌کنید، ایده‌آل می‌کند، و حتی یک برنامه وجود دارد که می‌توانید مستقیماً از فروشگاه برنامه دانلود کنید که این کار را فوق‌العاده آسان می‌کند. برای مدیریت.

ردیابی صورت بلکین پایه آیفون MagSafe | 27 درصد در آمازون صرفه جویی کنید

چه بخواهید ستاره بزرگ بعدی TikTok باشید یا فقط عاشق ساختن ویدیو برای پلتفرم های اجتماعی خود باشید، این بهترین لوازم جانبی است که می توانید بخرید. فقط آیفون خود را روی پایه بیندازید، ضبط را فشار دهید و ببینید که چگونه پایه شما را در فوکوس و کاملاً در خود کادر نگه می دارد!

50.99 دلار در آمازون

بلکین برای مدت طولانی در مورد لوازم جانبی آیفون نامی قابل اعتماد بوده است و اغلب دستگاه‌های دارای گواهی اپل را تولید می‌کند، به این معنی که می‌دانید می‌توانید انتظار کیفیت را داشته باشید.

برنامه Belkin Face Tracking نه تنها به شما کمک می‌کند تنظیمات را تنظیم کنید تا ویدیوهایتان دقیقاً آنطور که می‌خواهید به نظر برسند، بلکه برای تشخیص چهره شما نیز طراحی شده است، به این معنی که می‌توانید با افراد دیگر فیلم بگیرید و همچنان در مرکز توجه باشید.

پایه 360 درجه می چرخد ​​و می تواند زاویه دید را تنظیم کند، بنابراین بدون توجه به فیلمی که در حال فیلمبرداری هستید، همیشه می توانید بهترین زاویه را داشته باشید. علاوه بر این، می توانید آیفون خود را در حالت عمودی یا افقی روی پایه قرار دهید، به این معنی که تنها به یک جهت گیر نمی دهید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …