با این برنامه هوش مصنوعی که اعتماد به نفس را افزایش می دهد، بر ترس خود از صحبت در جمع غلبه کنید

اخبار اپل


15٪ تخفیف اضافی برای این برنامه گفتار تعاملی در فروش جمعه سیاه ما دریافت کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

اگر هر بار که به حالت ارائه دهنده زوم می روید عرق سردی به شما دست می دهد، تنها نیستید. حدود 75 درصد از مردم با ترس از سخنرانی در جمع دست و پنجه نرم می کنند.

برای تمام لحظاتی که می‌خواهید قبل از ارائه‌های کلیدی و جلسات مهم مربی سخنرانی عمومی خود را داشته باشید، دوره آموزشی گفتار عمومی با کمک هوش مصنوعی Orai + بسته برنامه اشتراک ۱ ساله بهترین چیز برای داشتن (به معنای واقعی کلمه) در جیب پشتی شماست. و قبل از جمعه سیاه به فروش می رسد.

آموزش موثر در سخنرانی عمومی

این برنامه مجهز به هوش مصنوعی از فناوری بازخورد برای مهارت های ارائه شما استفاده می کند، که آنقدر موثر است که Orai رتبه 4.6 ستاره را از 5 ستاره در اپ استور کسب کرد. علاوه بر این، دوره سخنرانی عمومی چهار هفته آموزش تعاملی ارائه می دهد.

تسلط بر کار دوره باعث می شود هنگام ارائه اطلاعات به یک گروه، مطمئن تر، قانع کننده تر و کوتاه تر به نظر برسید. این در نهایت شما را به یک رهبر جذاب تر و کاریزماتیک تر تبدیل می کند. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید در زمان جلسات صرفه جویی کنید و با ارائه اطلاعات مؤثرتر، تأثیر بهتری بر مشتریان و همکاران بگذارید.

در حالی که این دوره به شما کمک می کند تا استراتژی های بهتری برای سازماندهی اطلاعات خود بیاموزید، برنامه در عرض چند ثانیه بازخوردی در مورد مهارت های صحبت کردن واقعی شما ارائه می دهد. نکات مفیدی در مورد چگونگی بهبود معیارهای ارتباطی کلیدی ارائه می دهد. این شامل کمک به شما در تنظیم دقیق سرعت، انرژی، کلمات کامل، حالات چهره و موارد دیگر است.

نسخه حرفه ای برنامه Orai شامل آموزش های اولیه، حالت تمرین، زمان ضبط نامحدود، پشتیبانی با نکات برجسته و به اشتراک گذاری نتایج است. با آن می توانید دائماً روی مهارت های ارائه خود کار کنید. این بسته می تواند در طول سال به شما کمک کند، چه می خواهید یک سخنرانی مهم داشته باشید یا فقط می خواهید مهارت های سخنرانی خود را در طول زمان بهبود ببخشید.

در برنامه Orai و دوره سخنرانی عمومی صرفه جویی کنید

دوره سخنرانی عمومی با کمک هوش مصنوعی Orai + اشتراک 1 ساله App Bundle را با قیمت 127.50 دلار (معمولاً 200 دلار) با کد دریافت کنید. SAVE15NOV قبل از جمعه سیاه

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …