با این ماده مادام العمر فقط با 20 دلار زبان جدید بیاموزید

اخبار اپل


با uTalk یک زبان جدید را در هر جایی تمرین کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

یادگیری زبان در بزرگسالی دشوار است، اما نباید دردناک باشد. اگر برنامه‌ای می‌خواهید که برای آسان‌تر کردن یادگیری یک زبان جدید طراحی شده باشد، اشتراک uTalk Language Education: Lifetime را در حالی که با قیمت ۱۹.۹۹ دلار (معمولاً ۵۹ دلار) در فروش است، دریافت کنید.

در بزرگسالی زبان یاد بگیرید

اگر در گذشته برای یادگیری یک زبان جدید تلاش کرده اید، تقصیر شما نیست. مغز بزرگسالان با مغز کودکان متفاوت است و یادگیری یک زبان جدید همیشه دشوارتر خواهد بود وقتی که دیگر از یادگیری زبان اول خود آگاه نباشید.

طراحان UTalk می دانند که یادگیری یک زبان بزرگسالان چقدر می تواند دشوار باشد. به همین دلیل است که آنها بیش از 180 ساعت دوره آموزشی را برای انتخاب ایجاد کرده اند. همچنین می توانید هر زبانی را از 140 برای یادگیری انتخاب کنید!

شما با استفاده از uTalk به بیش از 30 میلیون زبان آموز دیگر ملحق خواهید شد تا زبان جدیدی را به کارنامه خود اضافه کنید. شما می توانید از بین بیش از 60 موضوع مختلف انتخاب کنید و زبانی را که در هر دستگاه انتخاب می کنید یاد بگیرید. می توانید آلمانی را در ایستگاه اتوبوس یا ژاپنی را در استراحت ناهار خود تمرین کنید. شما حتی نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.

یک زبان جدید را با سرعت خود یاد بگیرید

یکی از سخت ترین بخش های یادگیری زبان در کلاس، یافتن معلمی است که برای شما کار می کند. بعضی ها خیلی سریع صحبت می کنند. دیگران بر روی بخش هایی از زبان تمرکز می کنند که شما قبلاً می دانید یا مدت هاست از آنها پیشی گرفته اید، و شما در مطالعه برنامه دیگران گیر کرده اید.

uTalk به شما امکان می دهد تا سرعت دستورالعمل ها را کاهش دهید تا بتوانید تلفظ خود را بدون عقب ماندن تمرین کنید. شما تصمیم می گیرید که در حین مطالعه چه فعالیت هایی انجام دهید، و می توانید پیشرفت خود را اندازه گیری کنید تا ببینید آیا کار می کند یا خیر. علاوه بر این، شما می توانید در هر مکان و هر زمان به حساب خود دسترسی داشته باشید. (می توانید معلم را امتحان کنید، اما احتمالاً آنها را عصبانی می کند.)

در آموزش زبان uTalk صرفه جویی کنید

آموزش زبان uTalk را دریافت کنید: اشتراک مادام العمر (هر زبانی را انتخاب کنید) با 19.99 دلار (معمولاً 59 دلار).

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …