بررسی توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800: رفع مناطق مرده وای فای

اخبار اپل


نقاط مرده وای فای در بسیاری از خانه ها و مشاغل یافت می شود و می تواند بسیار خسته کننده باشد. توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800 فضای خالی (های) شبکه بی سیم شما را پر می کند و از آنجایی که Wi-Fi 6 دارد، می تواند تا 35 دستگاه را با اتصالات سریع ارائه دهد.

من این نقطه دسترسی را در دفتر خانه خود آزمایش کردم. در اینجا نحوه مقاومت آن در برابر یک باتری آزمایشات در دنیای واقعی آمده است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

بررسی توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800

یک پاسیو در کنار خانه من وجود دارد که بهترین مکان برای کار در روزهای گرم خواهد بود… اگر وای فای آنقدر ضعیف نبود و آنجا دیده نمی شد. این دقیقاً یک منطقه مرده نیست – می تواند بدتر باشد زیرا گاهی اوقات می توانم یک ارتباط برقرار کنم، اما به نظر می رسد همیشه وقتی به آن نیاز دارم با شکست مواجه می شوم.

برای این وضعیت بود که Rockspace توسعه دهنده Wi-Fi خود را ایجاد کرد. من آن را در نزدیکی منطقه مرده در شبکه بی سیم خود قرار دادم و شکاف را پر کرد.

این کار را با ایجاد شبکه Wi-Fi خود برای اتصال به دستگاه های شما انجام می دهد. این بسیار راحت است، اما به خاطر داشته باشید که با روتر شبکه متفاوت است. توسعه دهنده Wi-Fi به SSID و رمزهای عبور خود نیاز دارد.

سخت افزار و طراحی

توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800 مستقیماً به پریز برق متصل می شود. حتی سوکت را با ویجت دیگری به اشتراک می گذارد و (به طور کلی) هیچ کابلی برای سر و صدا ندارد.

با ارتفاع 4.7 اینچ، عرض 2.75 اینچ و ضخامت 2.2 اینچ، دقیقاً کوچک نیست، اما به راحتی پشت یک صندلی قرار می گیرد. یک جفت آنتن قابل جابجایی، دستگاه را شبیه به یک کازپلی مانند سائورون می کند. یا فقط یک تاچ داون را علامت بزنید.

مجموعه ای از چراغ های وضعیت به شما نشان می دهد که آیا افزونه شبکه در جایی که آن را قرار داده اید اتصال پایداری دارد یا خیر. مطمئن شوید جایی است که همچنان می تواند اتصال پایدار به شبکه اصلی Wi-Fi شما داشته باشد، اما به اندازه کافی به منطقه مرده نزدیک است تا مفید باشد.

یک پورت اترنت در پایین به توسعه دهنده اجازه می دهد تا به یک روتر مستقل تبدیل شود. این دستگاه را به یک مودم یا شبکه اترنت وصل کنید (و تنظیمات را تغییر دهید) و تبدیل به یک نقطه اتصال Wi-Fi می شود.

کوچک نیست، اما این توسعه دهنده شبکه به اندازه بسیاری از نقاط اتصال Wi-Fi فضای زیادی را اشغال نمی کند.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

نرم افزار و راه اندازی

در آزمایش من، راه اندازی Rockspace AX1800 Dual Band Wi-Fi Extender به آسانی فشار دادن دکمه WPS در هات اسپات معمولی من و سپس فشار دادن دکمه های دوگانه WPS در افزونه شبکه بود.

این یک گزینه برای همه نیست، بنابراین من سعی کردم فقط دستگاه را روشن کنم، منتظر بمانم تا یک شبکه Wi-Fi ایجاد کند، و سپس با iPad خود به آن متصل شوم.

یک پنجره پاپ آپ ظاهر شد که من را در مراحل نصب هدایت کرد. اگر این مسیر را می روید، مطمئن شوید که رمز وای فای شبکه فعلی خود را در دسترس دارید، زیرا به آن نیاز دارید.

هنگامی که همه چیز را تنظیم کردید، همیشه می توانید در هر مرورگر وب به http://192.168.0.254 بروید تا رمز عبور، SSID و غیره خود را تغییر دهید. استفاده از رابط وب آسان است.

رابط وب Rockspace AX1800 Dual Band Wi-Fi Extender برای رابط وب
رابط وب مورد استفاده برای راه اندازی Rockspace Wi-Fi Extender به اندازه کافی آسان است.
اسکرین شات: اد هاردی / فرقه مک

توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Performance Rockspace AX1800

AX1800 در نام شماره محصول نیست – این حداکثر پهنای باند است. این نشان می دهد که روتر می تواند 1800 مگابیت بر ثانیه ارسال کند. در مورد پیشنهاد Rockspace، بین 1201 مگابیت در ثانیه در باند 5 گیگاهرتز و 574 مگابیت در ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز تقسیم می شود.

اما نقطه دسترسی جادویی نیست. اگر روتر اصلی که به آن وصل می‌شوید به 1200 مگابیت در ثانیه برسد، این بیشترین چیزی است که می‌توانید به آن امیدوار باشید.

Extender به شبکه Wi-Fi موجود شما متصل می شود و از آن برای ایجاد شبکه Wi-Fi ثانویه خود استفاده می کند. اگرچه پتانسیل کاهش سرعت را دارد، اما من از برنامه Speedtest Ookla استفاده کردم و متوجه شدم که اتصال به روتر اصلی و افزونه در واقع در کنار روتر ثانویه یکسان است.

هنگامی که به توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800 در باند 5 گیگاهرتز متصل شد، اتصال در فاصله 20 فوت تا 30 فوتی روتر ثابت بود و Speedtest نشان می دهد که من تقریباً حداکثر سرعت موجود را دریافت می کنم. تغییر به باند 2.4 گیگاهرتز سرعت اتصال را کمی کاهش می دهد، اما این قابل انتظار است.

حرکت در حدود 100 فوت پشت دیوار از توسعه دهنده شبکه Rockspace فقط کاهش متوسطی در سرعت به همراه دارد. در این شرایط، باند 2.4 گیگاهرتز عملکرد سریع تری را ارائه می دهد، زیرا این فرکانس بهتر از اجسام جامد عبور می کند.

به طور کلی، محصول آنچه را که باید انجام دهد انجام می دهد. و خیلی خوب

فقط به یاد داشته باشید که این یک روتر شبکه نیست، بنابراین افزونه شبکه دارای SSID و گذرواژه‌های خاص خود و Mac، iPad و غیره شما است. همیشه به طور یکپارچه بین این و نقطه دسترسی معمولی شما نمی پرد. یا زمانی که شما بخواهید. برای مثال، وقتی بیرون در پاسیو که قبلاً ذکر کردم، به Rockspace متصل می‌شوم، و بعداً وقتی به داخل می‌روم، iPad من به Extender متصل می‌ماند، حتی زمانی که بتواند سریع‌تر به Wi-Fi اصلی متصل شود. شبکه. این به من بستگی دارد که سریع ترین شبکه موجود را انتخاب کنم.

یکی از راه‌هایی که این سیم داخلی بی‌سیم با جایگزین‌های ارزان قیمت متفاوت است، پشتیبانی از Wi-Fi 6 است. این آخرین نسخه است و توسط آخرین مدل‌های آیفون، آی‌پد و مک‌بوک پشتیبانی می‌شود. نه تنها سریعتر از نسخه های قبلی خود است، بلکه به چندین دستگاه اجازه می دهد تا به طور همزمان بدون تداخل متصل شوند.

آخرین نظرات در مورد توسعه دهنده Wi-Fi دو باند Rockspace AX1800

عملکرد این افزونه بی سیم تنها چیزی است که می توان به آن امیدوار بود.

استفاده از مجموعه‌ای از روترهای شبکه آسان‌تر است، زیرا آنها یک SSID دارند و نیازی نیست نگران جابجایی بین آنها باشید. اما Rockspace گزینه ارزان تری نسبت به جایگزینی یک روتر Wi-Fi با یک سیستم شبکه ارائه می دهد.

قیمت گذاری

قیمت لیست AX1800 Dual Band Wi-Fi Extender 99.99 دلار در وب سایت Rockspace است، اما در حال حاضر 79.99 دلار است.

متناوباً، آمازون در زمان نگارش مقاله آن را به لطف تخفیف 25 درصدی آن را با قیمت 64.38 دلار اعلام کرد.

خریدن از: آمازون

فضای راک ارائه شده است فرقه به ماک با واحد بررسی این مقاله سیاست بازخورد ما را ببینید و بررسی‌های عمیق‌تر محصولات مرتبط با اپل را ببینید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …