بررسی Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl برای نینتندو سوییچ: یک بازسازی سرگرم کننده اما اساسی برای طرفداران جدید و قدیمی

اخبار اپل


منبع: iMore

بحث‌های زیادی در مورد Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl، بازسازی بازی‌های اصلی Gen IV وجود داشت. هنگامی که آنها برای اولین بار معرفی شدند، بسیاری از طرفداران از زیبایی شناسی سبک چیبی در جهان ناراحت بودند. هر چه بیشتر و بیشتر مکانیک ها خسته می شدند، انتقادات بیشتر، هم موجه و هم مضحک، به صحنه می آمدند.

متأسفانه، این شکایات جزئی برای همه بازی‌های پوکمون معمولی است، بنابراین تشخیص خوب بودن یا نبودن یک بازی پوکمون با صحبت با طرفداران دشوار است. از این گذشته، بسیاری از طرفداران تهدید به تحریم Pokémon Sword and Shield کردند، اما در نهایت تبدیل به یک بازی سرگرم کننده (اگر هیچ چیز خارق العاده ای نباشد) شد و سومین بازی پرفروش نقش آفرینی پوکمون در این فرنچایز شد.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

بعد از شکست برلیانت دایموند، قطعا می توانم بگویم که ماجراجویی دلپذیری بود. این به بازی‌های اصلی DS صدق می‌کند، در حالی که برخی از مکانیک‌هایی را که در نسخه‌های اصلی نگران‌کننده بودند، بهبود می‌بخشد. می‌توان کارهای بیشتری انجام داد تا به‌عنوان یک نسخه بازسازی‌شده برجسته شود، اما زمان سرگرم‌کننده‌ای برای همه طرفداران پوکی است.

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

ردیف پایین: اگرچه برخی از مشکلات بازی های اصلی DS هنوز وجود دارد، این یک بازی سرگرم کننده پوکمون برای افراد در هر سنی است. بازی اصلی لذت بخش است و پس از شکست دادن Elite Four و قهرمان شدن، چیزهای زیادی وجود دارد که شما را سرگرم می کند.

خوب

  • لذت هر بازی پوکمون
  • مناطق جنگی شگفت انگیز
  • مکانیک به روز شده از نسخه اصلی
  • سرگرمی بزرگ زیرزمینی
  • محتوای زیادی بعد از بازی

بد

  • موانع نامرئی
  • کمبود نوع آتش سوزی
  • تقریباً بدون محتوای پلاتین

ابطال: این بررسی با کد بررسی ارائه شده توسط نینتندو امکان پذیر شد. این شرکت محتوای بررسی را قبل از انتشار ندیده است.

الماس درخشان و مروارید درخشان: چی خوبه

Pokemon Bdsp Bari و بازیکن

منبع: iMore

دسته بندی الماس درخشان و مروارید درخشان
عنوان الماس درخشان و مروارید درخشان
توسعه دهنده ILCA
ناشر نینتندو
ژانر. دسته ماجراجویی، نقش بازی
حجم بازی 6.7 گیگابایت
زمان بازی است 35 ساعت
بازیکنان مجرد
قالب بندی دانلود / کارت بازی
قیمت شروع 60 دلار

یکی از زیباترین چیزهای پوکمون، از جمله الماس درخشان و مروارید درخشان، این است که افراد در هر سنی آن را دوست دارند. این ممکن است اولین آشنایی کودک با بازی های نقش آفرینی با طرح های موجود زیبا و مکانیک های مبارزه ساده باشد، اما می تواند رویای یک گیمر کهنه کار نیز باشد، جایی که آنها بر حملات پیچیده و آموزش EV تمرکز می کنند. جای تعجب نیست که پوکمون بزرگترین فرنچایز تمام دوران است.

فرمول پوکمون واقعاً از زمان ظهور اولین بازی‌های پوکمون، قرمز و آبی در اواخر دهه 90 تغییر چندانی نکرده است. با توجه به اینکه این یک «بازسازی واقعی» از بازی‌های اصلی Gen IV DS است، موارد کمتری نسبت به نسل‌های بعدی این الگو را نقض می‌کنند. دویدن برای جمع آوری پوکمون، تجارت با دیگران و شکست دادن همه رهبران باشگاه ها و یک تیم شیطانی کاملاً طبیعی است، اما مهم نیست که چند بار آن را تجربه کنم، همچنان یک سفر سرگرم کننده است. خوشبختانه، چند چیز در الماس درخشان و مروارید درخشان وجود دارد.

مناطق جنگی شگفت انگیز

احمقانه است که می توانم این بخش از بازی را تا این حد تحسین کنم، اما بیشتر بازی های سه بعدی پوکمون که تا این مرحله پیش رفته بودند، دارای مناطق جنگی واقعا نرم و تقریباً غیرقابل استفاده بودند. با این حال، تماشای نبردهای الماس درخشان و مروارید درخشان لذت بخش است. توجه زیادی به جزئیات، از جمله تغییرات در پس‌زمینه بسته به زمان روز، گنجانده شده بود و باعث می‌شد این سکانس‌های رزمی توسعه‌یافته‌تر از همیشه احساس شوند. گاهی اوقات من فقط برای تحسین طبیعت زیبا دست از مبارزه می کشم.

توسعه زیرزمینی بزرگ

Pokemon Bdsp Grand Underground

منبع: iMore

بازیکنان می‌توانستند به زیر زمین بروند، به دنبال چیزهای اضافی بگردند و پایگاه‌های مخفی در بازی‌های اصلی ایجاد کنند. با این حال، Brilliant Diamond and Shining Pearl، Pokémon Hideaways را به Grand Underground اضافه می کند. این مناطق عمدتاً به عنوان منطقه وحشی Sword and Shield عمل می کنند، جایی که پوکمون های وحشی می توانند در دنیای زیرین پرسه بزنند و در نبرد شرکت کنند.

نوع پوکمون‌هایی که در اینجا ظاهر می‌شوند به Hideaway یا بیومی که بازیکن در آن قرار دارد بستگی دارد، و برخی از پوکمون‌ها به ندرت ظاهر می‌شوند، که باعث می‌شود شما بخواهید مرتباً از آن بازدید کنید. علاوه بر این، نقشه Grand Underground بسیار بزرگ است و زیست‌های مختلف زیادی برای کاوش دارد، بنابراین کاری برای انجام دادن وجود دارد.

خوشبختانه، می توانید با قرار دادن مجسمه ها در پایگاه مخفی خود، شانس ظاهر شدن انواع خاصی از پوکمون ها را افزایش دهید. این مجسمه ها باید در یک بازی مینی حفاری از دیوارهای زیرزمینی استخراج شوند. فسیل‌ها، کره‌ها، فلس‌های قلب، سنگ‌های تکاملی مانند سنگ‌های آتشین یا سنگ‌های تندر و غیره را نیز می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

خوشبختانه، مجسمه‌های سبز رنگ کمیاب را می‌توان در حین حفاری پیدا کرد، که احتمال ظاهر شدن انواع خاصی از پوکمون‌ها را در یک پایگاه مخفی بیشتر می‌کند. من آنقدر در حفاری و شکار مجسمه ها غرق بودم که در طول ماجراجویی خود اغلب به آنجا می رفتم. من حتی چهار ساعت متوالی را در Grand Underground گذراندم قبل از اینکه در یک نقطه به داستان اصلی برگردم.

تغییرات در HM و سایر بهبودها در کیفیت زندگی

Pokemon Bdsp Bibarel

منبع: iMore

بازی‌های اصلی در مجموع دارای هشت حرکت HM یا پوکمون بودند که به بازیکنان اجازه می‌داد به مکان‌هایی که قبلاً از آنها ممنوع شده بودند، بروند. به عنوان مثال، آموزش Pokémon Surf به بازیکنان اجازه می دهد در آب شنا کنند. متأسفانه، با این کار، بسیاری از افراد HM مجبور شدند به پوکمون های دارای HM که نمی خواستند بسنده کنند. به همین دلیل است که بسیاری از مردم بیدوف و بیبارل را در حزب خود داشتند، زیرا او می توانست از این جنبش ها چیزهای زیادی بیاموزد.

HM هایی مانند Surf توسط پوکمون های وحشی اداره می شوند، بنابراین شما مجبور نیستید آنها را به تیم خود آموزش دهید.

اصلاحات این مشکل را با تبدیل HM به عنوان برنامه در دستگاه Pokétch شما برطرف می کند. فقط HM را از ساعت Pokémon خود انتخاب کنید و Wild Pokémon می پرد تا عمل HM را برای شما انجام دهد. شما مجبور نیستید پوکمون خود را وادار کنید که هیچ یک از آنها را یاد بگیرد. علاوه بر این، الماس درخشان و مروارید درخشان به عوارض اصلی HM اشاره می‌کند، که باعث می‌شود Bidoof و Bibarel وحشی بسیاری از اقدامات HM مانند Rock Climb، Cut و Surf را انجام دهند که بسیار سرگرم کننده است.

Pokemon Bdsp Move Effectiveness

منبع: iMore

این بازی همچنین امکان ذخیره خودکار را فراهم می کند، اما بازیکنان می توانند به صورت دستی نیز ذخیره کنند. حتی می‌توانید ذخیره خودکار را غیرفعال کنید، که در صورت شکار فوق‌العاده یا اگر تصادفاً یک افسانه‌ای را بدون گرفتن آن شکست دهید، مفید است و باید آخرین ذخیره خود را دوباره بارگیری کنید.

مبارزه نیز کمی آسان تر شد. اگر حداقل یک بار یک نوع پوکمون را شکست داده باشید، می‌توانید در هنگام انتخاب یک حمله یا یکی دیگر از اعضای گروه خود، ببینید که آیا حرکات شما در برابر آن مؤثر است یا خیر. به این ترتیب، لازم نیست نمودار سیستم بزرگ و گاهی گیج کننده را در حین مبارزه به خاطر بسپارید.

اشتراک گذاری Pokemon Bdsp Exp

منبع: iMore

بحث برانگیزترین بهبود کیفیت زندگی، گنجاندن Exp. اشتراک گذاری کنید، به این معنی که تمام پوکمون های تیم شما با شکست دادن حریف، امتیاز EXP کسب می کنند. در حالی که نگه داشتن همه افراد در آن سطح بدون نیاز به سختی زیاد مفید است، اما برای بازیکنانی که به دنبال یک بازی چالش برانگیزتر هستند، خسته کننده است، زیرا نمی توان آن را رد کرد.

محتوای بازی را منتشر کنید

Pokemon Bdsp Mesprit

منبع: iMore

به راحتی می توانید بیش از 35 ساعت دیگر را صرف بازی با محتوای پس از بازی کنید.

مانند اکثر بازی‌های پوکمون، محتوای پس از بازی در الماس درخشان و مروارید درخشان ده‌ها ساعت سرگرمی را برای شما به ارمغان می‌آورد. بازیکنان بیشتر متمرکز بر نبرد می توانند با ماشین های الکتریکی در برج نبرد تمرین کنند. هر کسی که می‌خواهد National Dex را تکمیل کند، می‌تواند Trio Legendary of the Lake را دنبال کند یا روی باز کردن شخصیت‌های افسانه‌ای بازی‌های گذشته در پارک Ramanas کار کند. همچنین مجسمه‌های نادری در مینی‌بازی حفاری Grand Underground یافت می‌شوند یا می‌توانید با رادار Poké به شکار شیک بروید.

واقعاً چیزی وجود دارد که هر نوع بازیکن پوکمون می تواند پس از برنده شدن در بازی اصلی از آن لذت ببرد و شما به راحتی می توانید بیش از 35 ساعت دیگر را روی همه چیز صرف کنید. اما از آنجایی که قبلاً در این مرحله بازی را برده اید، برای رسیدن به هر چیزی که می خواهید احساس آرامش و آرامش بیشتری می کنید.

الماس درخشان و مروارید درخشان: چیزی که خوب نیست

Pokemon Bdsp Slugma

منبع: iMore

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد بازسازی همان چیزی است که برای بازی های اصلی DS داشتم. پوکمون های آتشین زیادی در طول سفر شما وجود ندارد، بنابراین هرکسی که Chimchar را به عنوان شروع انتخاب نکند، در مضیقه است.

Brilliant Diamond و Shining Pearl در حال تلاش برای تصحیح این مشکل با Grand Underground هستند، جایی که بیوم های خاصی به شما اجازه می دهند قبل از شکست دادن Elite Four با پوکمون های آتشین از National Pokédex روبرو شوید. با این حال، آنها هنوز هم اندک هستند. ناگفته نماند که یافتن آنها می تواند دشوار باشد مگر اینکه دقیقاً بدانید در وسعت وسیع غارها کجا بروید. پس از باز کردن قفل National Dex، پوکمون های آتشین بیشتری ظاهر می شوند، اما در حال حاضر به آنها چندان نیاز ندارید.

آگاهی فضایی

Pokemon Bdsp After Gengar

منبع: iMore

یکی دیگر از چیزهایی که کمی پیدا کردم، اما آزاردهنده، موانع نامرئی در بازی است. ممکن است به اطراف بدوید و سپس در دور زدن یک صخره مشکل داشته باشید زیرا فضای بیشتری را نسبت به آنچه در دنیای بالای زمین به نظر می رسد اشغال می کند. این همچنین با هر پوکمونی که شما را دنبال می‌کند به کار می‌رود. اشتباه نکنید، من در اسرع وقت یک دوست پشت سرم داشتم، اما شما با آنها برخورد می کنید و وقتی در تنگنا هستند دور زدن آنها را دشوار می کند.

محتوای پلاتین کجاست؟

پوکمون جیراتینا

منبع: iMore

بازی اصلی Diamond and Pearl یک بازی بعدی به نام Platinum داشت که مکان‌های جدید و پوکمون‌های جدیدی را وارد تاریخ Sinnoh کرد. بسیاری انتظار داشتند که بخشی از این محتوا را در بازسازی ها ببینند، اما متأسفانه تقریباً هیچ محتوای پلاتینیومی ندارند.

چه کسی می داند. شاید در آینده برخی DLC های رایگان یا پولی وجود داشته باشند که برخی از این موارد را وارد بازی کنند.

الماس درخشان و مروارید درخشان: آیا باید آن را بازی کنید؟

Pokemon Bdsp Fantina Battle

منبع: iMore

4
از 5
به عنوان یک بازسازی، الماس درخشان و مروارید درخشان به هیچ وجه انقلابی نیستند. با این حال، مانند هر بازی پوکمون، آنها هنوز هم سرگرم کننده هستند. شما نمی توانید با این نبرد اصلی در باشگاه و فرمول گرفتن پوکمون اشتباه کنید. اگرچه من از تغییرات HM، گسترش Grand Underground و بسیاری بهبودهای دیگر در کیفیت زندگی نسبت به نسخه های اصلی قدردانی می کنم، اما واقعاً آرزو می کنم که برای ساخت این بازی ها کارهای بیشتری انجام می شد. حداقل محتوای پلاتین بیشتری باید گنجانده شود.

اگر Chimchar را به عنوان شروع انتخاب نکرده باشید، پیدا کردن یک پوکمون آتشین قدرتمند آسان نیست، زیرا تقریباً هیچ یک از این موجودات آتشین قبل از بازی وجود ندارد. با این حال، من واقعاً از بازی خود لذت بردم و اکنون که بازی را بردم هنوز کاری برای انجام دادن دارم، بنابراین قطعاً می توانید در آن غرق شوید. اگر از طرفداران پوکمون هستید یا کنجکاو هستید که این بازی های پوکمون را بازی کنید، حتما باید آن ها را بررسی کنید.

Pokemon Brilliant Diamond Shining Pearl Titles

الماس درخشان و مروارید درخشان

ردیف پایین: بدوید، با رهبران باشگاه مبارزه کنید و پوکمون را در این فرمول RPG کلاسیک بگیرید. چندین بهبود کیفیت کیفیت و محتوای کافی پس از بازی وجود دارد که ساعت ها شما را سرگرم می کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …