بررسی RiotPwr Rotor Riot iOS Controller RR1852: بازی های بهتر برای آیفون

اخبار اپل


انجام بازی های جدی روی صفحه نمایش لمسی آیفون می تواند به طرز دیوانه کننده ای خسته کننده باشد. آیفون خود را در اتاق پرتاب نکنید – یک کنترلر بازی مانند Riot Riot RR1852 از RiotPwr دریافت کنید. این شبیه طراحی کنترلر Xbox مایکروسافت است، اما با کابل لایتنینگ و پایه آیفون.

من این نسخه به روز شده کنترلر بازی را با فعال شدن Rotor Riot Lightning به طور کامل تست کردم. و من آن را بسیار دوست دارم. و واضح است که اپل این کار را می کند، زیرا می توانید آن را در فروشگاه اپل، هم به صورت آنلاین و هم در مکان های معمولی پیدا کنید.

بررسی RiotPwr Rotor Riot iOS Controller RR1852 PWR Plus

آیفون توانایی بسیار بیشتری نسبت به بازی های روزمره دارد. موارد پیچیده زیادی وجود دارد: بازی های RPG، تیراندازی اول شخص و غیره. شما می توانید آنها را با صفحه نمایش لمسی بازی کنید، اما من آن را توصیه نمی کنم. قرار دادن صحیح انگشتان روی جوی استیک ها و دکمه های مجازی بسیار دشوار است. یک کنترلر بازی فیزیکی گزینه بسیار بهتری است. به عنوان آخرین RiotPwr.

مزیت Rotor Riot RR1852 این است که طراحی آشنای کنترلر Xbox دارد، اما دارای پایه اضافی برای آیفون است. و با کابل لایتنینگ به آیفون یا آیپد شما متصل می شود، بنابراین نیازی به زحمت بلوتوث نیست.

سخت افزار و طراحی

من احتمالاً حداقل هزار ساعت را با کنترلرهای مختلف Xbox در دستان خود گذرانده‌ام، بنابراین وقتی می‌گویم پیشنهاد RiotPwr اساساً یکسان است، به من اعتماد کنید.

کنترلر در دست گرفتن راحت است. دسته های بزرگ به این امر کمک می کند. و تعادل خوب است، اگرچه قرار دادن پایه آیفون در آن، کار را پیچیده می کند. در یک لحظه بیشتر در مورد آن

یک نقطه ضعف نادر RiotPwr Rotor Riot RR1852 این است که خیلی قابل حمل نیست. پایه آیفون قابل جابجایی است، که کمک می کند، اما کابل لایتنینگ برای همیشه ثابت است. این کنترلر بیشتر در جعبه های طراحی شده برای کنترلرهای ایکس باکس قرار می گیرد، اما کابل آن ناخوشایند است. برای قرار دادن دستگاه در جعبه باید آن را به سختی خم کنید و این ایده خوبی برای استفاده طولانی مدت نیست.

اما به خودی خود بسیار قوی است – ماژول بازرسی کوچه بتنی خود را رها کردم و حتی آن را خراش ندادم.

دکمه ها

در جلوی کنترلر دو جوی استیک، D-pad و دکمه های A، B، X و Y وجود دارد. در لبه بالایی دکمه های بازوی چپ و راست (R1 و R2) و ماشه ها (L2 و R2) وجود دارد. همچنین جوی استیک های آنالوگ L3 و R3 را فشار دهید.

Rotor Riot RR1852 آخرین نسخه از مدل iOS است و معادل هایی را به دکمه های View و Menu اضافه می کند که در مدل های قبلی RR1800 و RR1850 وجود ندارند. پیدا کردن بازی هایی که از یک یا هر دو دکمه استفاده می کنند دشوار نیست، بنابراین نسخه جدید را توصیه می کنم.

وقتی مقایسه ای کنار هم با یک کنترلر رسمی مایکروسافت ایکس باکس انجام می دهم، دکمه های RiotPwr کمی سفت تر می شوند. من چندین ساعت وقت گذاشتم که کنترلر را تست کنم و تفاوت تاثیری روی بازی نداشت. اما می دانم که برخی افراد بسیار خاص هستند.

چیدمان RiotPwr Rotor Riot RR1852 باید برای طرفداران Xbox بسیار آشنا باشد.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

پایه آیفون

همچنین یک پایه قابل جابجایی برای آیفون با اندازه های مختلف طراحی شده است. یک براکت کشویی آیفون 13 6.1 اینچی من را بدون مشکل نگه می دارد یا فضای کافی برای Pro Max وجود دارد.

یکی دیگر از معایب نادر Rotor Riot RR1852 این است که پایه آیفون به شما امکان تنظیم زاویه نگاه به صفحه نمایش آیفون را نمی دهد. دستگاه را در یک زاویه مفید نگه می دارد، اما اگر قابل تنظیم باشد بهتر است.

البته اتصال پایه و آیفون به کنترلر بازی باعث سنگین تر شدن آن می شود. و کمی سنگین. اما ندیدم که مزاحم لذت بردن از بازی ها شود.

اگر در حال بازی با آیپدی هستید که دارای پورت لایتنینگ است، پایه را بردارید.

کابل لایتنینگ

یکی از بهترین ویژگی های کنترلر بازی iOS RiotPWR، اتصال لایتنینگ روی یک کابل 2 فوتی است. این باعث می شود آن را به یک لوازم جانبی plug-and-play تبدیل کنید. آیفون خود را در پایه قرار دهید، کابل را وصل کنید و بدون نیاز به تنظیم اتصال بلوتوث آماده بازی هستید.

کابل اتصال طولانی تر از نیاز آیفون است زیرا می توانید از این کنترلر با یک iPad مقرون به صرفه یا یک تبلت iPadOS قدیمی با پورت Lightning نیز استفاده کنید. با این حال، من خودم نتوانستم این را آزمایش کنم.

کنترلر Rotor Riot iOS RR1852 PWR Plus
کنترلر iOS Rotor Riot از کابل لایتنینگ استفاده می کند، بنابراین مشکلی در بلوتوث وجود ندارد. این پلاگین و بازی است.

با اتصال سخت افزاری، هیچ نگرانی در مورد تأخیر وجود ندارد. در مورد کنترلرهای بلوتوث آیفون نیز با این مورد مواجه نشدم، اما بحث تاخیر بین فشار دادن دکمه و ثبت بازی با اتصال فیزیکی وجود ندارد.

لازم نیست نگران شارژ نگه داشتن Rotor Riot RR1852 باشید زیرا باتری ندارد. پشتیبانی شده توسط آیفون.

و قدرت می تواند راه دیگری را طی کند. یک پورت لایتنینگ در پایین کنترلر وجود دارد – یک کابل شارژ آیفون را برای ارسال برق به گوشی وصل کنید.

خیلی بازی ها

iOS و iPadOS از کنترلرهای بازی خارجی مانند این پشتیبانی می کنند. بدون نیاز به نرم افزار اضافی

و بازی های زیادی وجود دارند که از کنترلرهایی مانند پشتیبانی می کنند Call of Duty: Mobile. برخی از آنها بخشی از Apple Arcade هستند، مانند Oceanhorn 2.

در بالای آن سرویس‌های بازی ابری مانند Google Stadia، Amazon Luna و Xbox Game Pass قرار دارند. با آنها می توانید از بازی های با کیفیت در کنسول آیفون لذت ببرید. من این را در حین بازی تست کردم وارد Gungeon شوید آمازون لونا با Rotor Riot RR1852 و به خوبی کار می کند.

هنگامی که کنترلر RiotPWR را متصل می کنید، از شما می خواهد که Ludu Map را دانلود یا باز کنید، برنامه ای که به شما کمک می کند بازی هایی را که از کنترلر پشتیبانی می کنند پیدا کنید. هر بار از شما سوال می کند، اما همیشه می توانید روی “نادیده گرفتن” کلیک کنید.

اما هر بازی به شما اجازه استفاده از یک کنترلر خارجی را نمی دهد. اگر بازی خاصی در ذهن دارید، قبل از خرید بررسی کنید.

آخرین افکار RiotPwr Rotor Riot iOS Controller RR1852 PWR Plus

کنترلر بازی RiotPwr Rotor Riot با آیفون 13.
آیفون خود را در پایه کنترلر بازی RiotPwr Rotor Riot قرار دهید و برای بازی بهتر آماده هستید.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

کنترلر بازی iOS RiotPWR گزینه خوبی برای گیمرهای آیفون است که می خواهند بازی خود را ارتقا دهند. کابل لایتنینگ آن را وصل و پخش می کند و کپی کردن طراحی کنترلر ایکس باکس به معنای آشنایی با چیدمان است.

با این حال، خیلی قابل حمل نیست. و پایه آیفون آنطور که باید قابل تنظیم نیست.

قیمت گذاری

Rotor Riot RR1852 در وب سایت RiotPwr 49.99 دلار است. یا می توانید آن را با همان قیمت در فروشگاه اپل پیدا کنید. اگر عجله دارید، وقتی بررسی کردم، این محصول در تعدادی از فروشگاه های اپل در منطقه من موجود بود.

هنگام خرید، من به شدت RR1852 جدید را توصیه می کنم. هنوز هم می‌توانید RR1800 و RR1850 قدیمی‌تر را پیدا کنید، اما همانطور که در این بررسی توضیح داده شد، برخی از دکمه‌های استاندارد Xbox وجود ندارند.

محصولات رقیب

نزدیکترین رقیبی که RiotPwr با آن روبرو می شود احتمالاً GameSir X2 Lightning Mobile Gaming Controller است. این یکی نیز مستقیماً به آیفون متصل می شود، اما بسیار قابل حمل تر است. این باعث می شود گوشی بسیار شبیه به سوییچ باشد. بررسی من را بخوانید.

اگر در تغییر به بی سیم مهارت دارید، GameSir G4 Pro (49.99 دلار) وجود دارد. همچنین به کنترلر طراحی استاندارد مایکروسافت نزدیک است، اما با یک گیره اضافه شده. همچنین از اندروید و ویندوز نیز پشتیبانی می کند. این یکی را هم مرور کردم

یا فقط می توانید از یک کنترلر ساده ایکس باکس مایکروسافت استفاده کنید و آیفون خود را با کلیپ بازی موبایل OtterBox (29.95 دلار) وصل کنید. حتی نسخه ای از ویدئو با MagSafe وجود دارد.

ارائه شده توسط RiotPWR فرقه به ماک با واحد بررسی این مقاله سیاست بازخورد ما را ببینید و بررسی‌های عمیق‌تر محصولات مرتبط با اپل را ببینید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …