برنامه صبحگاهی مداحی ها را خراب می کند [Apple TV+ review]


برنامه شبکه خبری Apple TV + با نزدیک شدن به پایان فصل دوم، آرامش قبل از طوفان را تجربه می کند.

کل کارکنان از نمایش صبحگاهی هنوز از مرگ میچ کسلر در نوسان است و همه شجاع هستند. اما با کتابی که همه چیز را در مورد فضای داخلی کثیف نمایش در طول مسیر بیان می کند، روحیه وحشت زده و غرق شده است.

نمایش صبحگاهی بررسی: “گواهینامه”

در قسمت این هفته، “شهادت”، الکس لوی (با بازی جنیفر آنیستون) اکنون که سابقش برنامه صبحگاهی میچ کسلر (استیو کارل) مجری برنامه درگذشت. وکیل او (ویل آرنت) سعی می کند از او دفاع کند، اما او بمبی را به سمت استلا (گرتا لی) و کوری (بیلی کراداپ) پرتاب می کند. الکس اعلام می کند که در 16 مارس، یک روز قبل از انتشار کتاب مگی برنر (مارشا گی هاردن) بازنشسته خواهد شد. همه چیز نشان خواهد داد که الکس با میچ همخواب بوده است که به طور بالقوه حرفه او را خراب می کند. البته همه ما می دانیم که COVID-19 چرخه اخبار را در 13 مارس خواهد شکست.

در همین حال، بردلی جکسون (ریس ویترسپون) برادرش هال (جو تیپت) را پس از اجرای صحنه ای در دفتر کارش هفته گذشته برای بازپروری آزاد می کند. این بدان معناست که آنها قبل از اینکه او او را ترک کند، یک جنگ بزرگ دارند. او واقعاً دیگر نمی‌خواهد با او کاری داشته باشد زیرا: الف.) او درهم و برهم است و ب.) گذشته‌اش را به او یادآوری می‌کند و اینکه چقدر باید برای خودش پنهان کند.

الکس برنامه را با لورا پترسون (جولیانا مارگولیس) در حالی که بردلی خارج از شهر است، میزبانی می‌کند و به آنها این فرصت را می‌دهد تا توضیح دهند که چرا دوستی ندارند. الکس در آن زمان در مورد تمایلات جنسی لورا غیبت می کرد. لورا صدمه دیده بود و الکس متوجه نشد که چقدر صدمه وارد کرده است. پس از عذرخواهی الکس، لورا او را ترک می کند برنامه صبحگاهی در شرایط بهتری بمانید

در آرامش باش میچ

در جای دیگر، یانکو (نستور کاربونل) با کلر (بل پائولی) سابق روبرو می شود. برنامه صبحگاهی دستیار تولید و دوست دختر سابقش. وقتی معلوم می شود که او به مراسم یادبود میچ می رود، به طور موجه علیه او فوران می کند. سپس کلر این را فاش می کند اواو تنها کسی است که قبض پرونده پدر هانا (دیوید پیمر) علیه UBA را پوشش می دهد. کلر خود را مقصر خودکشی هانا می داند و شکایت می کند که در برنامه صبحگاهیشبکه را درست کند – و خودش را ببخشد که وقتی هانا هنوز زنده بود به اندازه کافی خوب نبود.

چیپ (مارک دوپلاس) سعی می کند الکس را از رفتن به مراسم یادبود میچ نیز منصرف کند، اما او همچنان آنجا را ترک می کند زیرا نمی تواند جلوی خودش را بگیرد. مارتین شورت در نقش دیک لندی بازمی گردد تا مداحی تلخی را ارائه کند، و این، به بیان ملایم، اشتباه است (“علت مرگ: لغو فرهنگ!”). با این حال، همیشه داشتن Short در تلویزیون خوب است.

الکس بهتر و متناقض تر از بردلی در هفته گذشته تمجید می کند. این صحنه دوباره نوری از نظم و آرامش را از اتاق فیلمنامه نویسان نمایش نشان می دهد که من دوست دارم بیشتر وقت بگذارم و بیشتر به آن برسم.

وقتی بردلی با مگی مصاحبه می‌کند و از الکس حمایت می‌کند، اوضاع چندان خوب پیش نمی‌رود. این قسمت خیلی خوب نوشته نشده است، اما می دانم که نمایش باید این کار را انجام می داد. درام‌هایی از این دست اغلب به سمت پا شلیک می‌شوند و باید دو مسابقه مبارزه هوشمندانه را نشان دهند. اما آنها نمی دانند که چگونه به نظر می رسد، بنابراین به نظر ناامید کننده یک طرفه و آموزشی است. بردلی با مگی زمین را پاک می‌کند، اما بعد از همه چیزهایی که در مورد مگی به ما گفته شده، این واقع بینانه به نظر نمی‌رسد.

این هفته در حوادث بد فعلی

بخش شستشوی دست کووید گنجانده شده است نمایش صبحگاهی. و یکی از خنده دارترین اتفاقات این سریال در این هفته رخ می دهد. الکس در حالی که افشاگری های کتاب مگی برنر را توضیح می دهد با ناراحتی می گوید: «من کنسل خواهم شد.

نمایش صبحگاهی یک بار دیگر در توییتر گفتمان زبان واقعی را اشتباه گرفت. این است فوق العاده گفتن اینکه بعد از هر داستان بزرگ صحنه هایی از مردم را می بینیم که توییتر را برای واکنش هایشان چک می کنند. ظاهراً نویسندگان نیز همین کار را می‌کنند و به همان اندازه که هر کسی که تمام وقت خود را در توییتر می‌گذراند، نسبت به واکنش‌های دنیای واقعی به داستان‌ها کور است. این یک بالون انتخابی است – و در واقع نشان دهنده احساس بیش از هر 25 نفر نیست.

نمایش صبحگاهی در Apple TV +

قسمت های جدید از نمایش صبحگاهی در روز جمعه در Apple TV + می آیند.

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …