بمب های جشن سال نوی لوسی در تریلر فیلم ویژه جدید Peanuts

اخبار اپل


لوسی در مرکز صحنه قرار می گیرد Snoopy Presents: For Auld Lang Syne در Apple TV +.
عکس: WildBrain / Apple TV +

برای Auld Lang Syne اولین مورد جدید خواهد بود بادام زمینی یک تعطیلات ویژه از سال 2002، و تریلر که در روز دوشنبه منتشر شد، پیش نمایشی را ارائه می دهد. لوسی یک جشن سال نو ترتیب می دهد، اما باید با این واقعیت کنار بیاید که هیچ چیز خوب پیش نمی رود.

این ویژه که قرار است در ماه دسامبر پخش شود، برای لوسی که غرور، برتری و ظلم او به طور کلی او را به نقش شرور تبدیل می کند، یک واژگونی به نظر می رسد.

کوفته را برای Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

اپل از بینندگان می خواهد که «سنتی جدید را با لوسی و بادام زمینی باند در حالی که برای جشن سال نو برنامه ریزی می کنند هرگز فراموش نخواهند کرد.”

اپل مالک حقوق تمام برنامه های ویژه تعطیلات قبلی با حضور چارلی براون و دوستانش است و موارد جدید را با همکاری WildBrain ایجاد می کند.

برای Auld Lang Syne پخش از جمعه 10 دسامبر 2021 در Apple TV + آغاز خواهد شد. او به او خواهد پیوست دوباره کریسمس است، چارلی براون، مجموعه ای از تصاویر با تم کریسمس از 3 دسامبر.

علاوه بر این، برنامه های کودک در Apple TV + آب های آرام و با اوتیس شروع کنید اولین اپیزودها با موضوعی جشن در 3 دسامبر منتشر خواهد شد. علاوه بر این، دومین محصول ویژه کریسمس ماریا کری برای Apple TV + در همان روز نمایش داده خواهد شد.

تماشای یکی از آنها با اشتراک ماهانه 4.99 دلاری Apple TV + همراه است.

منبع: اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …