بهترین معاملات جمعه سیاه برای آیفون 13 و آیفون 12

اخبار اپل


با نزدیک شدن به روز شکرگزاری، جمعه سیاه فرا رسیده است، به این معنی که زمان آن رسیده است که برای عزیزانتان هدایایی با تخفیف دریافت کنید. اگر قصد دارید یک آیفون جدید برای خود یا خانواده خود بخرید، بهترین تخفیف های آیفون جمعه سیاه را از خرده فروشان مختلف بررسی کنید.

بسته به اینکه می خواهید آیفون خود را از کدام اپراتور خریداری کنید، تخفیف هایی تا سقف 500 دلار برای مدت قرارداد در نظر می گیرید. برخی از اپراتورها همچنین پیشنهاد BOGO را ارائه می دهند (یکی بخرید، یکی را دریافت کنید)، که در آن می توانید آیفون دوم را به صورت رایگان برنده شوید.

بهترین معاملات جمعه سیاه برای آیفون 13 و آیفون 13 پرو

آیفون 13 پرو در پشت

Verizon – اگر قصد دارید یک خط جدید یا ارتقاء به یکی از برنامه های Verizon Unlimited اضافه کنید، واجد شرایط تخفیف 800 دلاری در دومین آیفون 13 یا آیفون 13 پرو خواهید بود. هنگام معامله گوشی هوشمند قدیمی یا آسیب دیده خود برای خرید آیفون 13 پرو / مکس جدید از Verizon، می توانید تا 1000 دلار پس انداز کنید. در نهایت، اگر خرید iPhone 13 Pro یا Pro Max خود را با iPad از Verizon جفت کنید، در 24 یا 30 ماه تا سقف 250 دلار اعتبار دریافت خواهید کرد.

➤ معامله

AT&T – AT&T تا 1000 دلار تخفیف برای iPhone 13 Pro و Pro Max ارائه می دهد. شما باید دستگاه را با یک طرح اقساطی واجد شرایط خریداری کنید و با یک گوشی هوشمند واجد شرایط معامله کنید تا حداکثر 1000 دلار اعتبار حساب دریافت کنید. نکات برجسته AT&T، شما می توانید یک آیفون 13 پرو مکس را تنها با 2.78 دلار در ماه پس از همه تخفیف ها دریافت کنید. طبق این قرارداد، آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 / مینی به طور موثر رایگان خواهند بود.

➤ معامله

تی موبایل – برای دریافت رایگان آیفون 13 / مینی و آیفون 13 پرو با T-Mobile، باید با یک دستگاه واجد شرایط معامله کنید تا تخفیفی تا 1000 دلار دریافت کنید و خط جدیدی را در طرح Magenta Max فعال کنید. اگر طرح Magenta را قبول نکنید، واجد شرایط دریافت اعتبار ماهانه برای حساب‌های مجموعاً 500 دلار برای معاملات تلفنی واجد شرایط خواهید بود. پیشنهاد مشابهی برای iPhone 13 Pro Max در دسترس است، اما رایگان نخواهد بود، زیرا قیمت خرده فروشی بالاتری دارد.

➤ معامله

می‌توانید همین پیشنهادها را از Best Buy دریافت کنید، بنابراین در صورت تمایل، می‌توانید به جای رفتن به فروشگاه اپراتور، یک آیفون 13 یا آیفون 13 پرو را از نزدیکترین Best Buy خود خریداری کنید.

پس از سفارش آیفون جدید، نگاهی به بهترین لوازم جانبی آیفون 13 برای تکمیل خرید خود بیندازید.

بهترین معاملات جمعه سیاه برای آیفون 12

ورایزون – اگر خط جدیدی با طرح نامحدود دریافت کنید، می‌توانید آیفون 12 دوم را تا 699 دلار تخفیف ورایزون دریافت کنید. همچنین می توانید تا 250 دلار تخفیف برای iPad یا تا 150 دلار برای Apple Watch دریافت کنید، اگرچه این معاملات فقط به صورت آنلاین در دسترس هستند.

➤ معامله

معامله جمعه سیاه Verizon iPhone 12

تی موبایل – زمانی که خط جدیدی اضافه کنید و یک دستگاه واجد شرایط را معامله کنید، شرکت Un-carrier تخفیفی تا 730 دلار برای سری آیفون 12 در اعتبارات حساب 24 یا 30 ماهه ارائه می دهد. همچنین اگر در طرح Magenta MAX هستید و با یک دستگاه واجد شرایط معامله می کنید، می توانید برای خرید AirPods 2/3 و AirPods Pro تا 130 دلار تخفیف دریافت کنید.

➤ معامله

سایر پیشنهادات برای جمعه سیاه:


ما به روز رسانی این پست با بهترین معاملات جمعه سیاه برای آیفون 13، آیفون 12 و سایر آیفون های قدیمی در چند روز آینده ادامه خواهیم داد. اگر معامله آیفون دیگری را پیدا کردید که ارزش افزودن در بالا را دارد، با ارسال نظر به ما اطلاع دهید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …