بهترین معاملات جمعه سیاه برای Apple Watch Series 7 و Apple Watch SE

اپل واچ سری 7
اخبار اپل


با نزدیک شدن به روز شکرگزاری، جمعه سیاه فرا رسیده است، به این معنی که زمان آن رسیده است که برای عزیزانتان هدایایی با تخفیف دریافت کنید.

اگر قصد دارید یک اپل واچ جدید برای خود یا خانواده‌تان بخرید، بهترین تخفیف‌های ساعت جمعه سیاه را از خرده‌فروشان مختلف بررسی کنید.

بسته به اینکه می خواهید آیفون خود را از کدام اپراتور خریداری کنید، در برخی موارد می توانید از تخفیف هایی تا 3300 دلار استفاده کنید. برخی از اپراتورها نیز در صورت معامله یک دستگاه قدیمی یا خرید هر دو مدل اپل واچ، تخفیف های جذابی ارائه می دهند.

بهترین تخفیف ها برای اپل واچ سری 7

Verizon

با خرید اپل واچ سری 7 جدید از Verizon، ظرف 30 روز دستگاه قدیمی خود را تعویض کنید تا 200 دلار اعتبار برای 24 یا 30 ماه دریافت کنید. این پیشنهاد هم برای خطوط جدید و هم برای ارتقای خطوط موجود در دسترس است.

از طرف دیگر، می‌توانید یک اپل واچ سری 7 را با قیمت ذکر شده خریداری کنید و دومی را با تخفیف 250 دلاری دریافت کنید. هر دو خرید باید از طرح های پرداخت به مدت 24 یا 30 ماه استفاده کنند و 250 دلار به عنوان اعتبار تبلیغاتی طی 24 یا 30 ماه آینده تحویل داده می شود. اگر قیمت کامل خرده فروشی دستگاه پوشیدنی را از قبل پرداخت کنید، این پیشنهاد در دسترس نیست.

➤ معامله

AT&T

اپراتور در صورت خرید دو اپل واچ، 330 دلار تخفیف ارائه می دهد، و لازم نیست که آنها یک مدل یا نسخه باشند. برای مثال می توانید اپل واچ سری 7 و اپل واچ SE را با هم خریداری کنید و از این پیشنهاد بهره ببرید.

برای درخواست این پیشنهاد، باید برای هر دو ساعت از طرح اقساطی استفاده کنید. این طرح ها نیاز به پیش پرداخت صفر دارند و شامل مالیات و همچنین هزینه فعال سازی یا ارتقاء 30 دلاری هستند. همچنین باید حداقل یک خط جدید اضافه کنید و یک سرویس اشتراک را برای هر دستگاه فعال کنید. هر دو طرح اقساطی نیاز به پیش پرداخت صفر دارند.

مزایای 330 دلاری به عنوان اعتبار حساب به اپل واچ دومی که خریداری می کنید تحویل داده می شود.

اگر برای یک زوج خرید می کنید یا چند نفر دارید که در این فصل تعطیلات هدیه دهید، این یک معامله عالی است.

➤ (41 میلی متر) معامله | (45 میلی متر) معامله

تی موبایل

در اینجا می توانید با خرید دو ساعت اپل با دو خط جدید در یک طرح پرداخت ماهانه (20.84 دلار برای 24 ماه) یا یک طرح اپل مستقل، 200 دلار تخفیف دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید که مالیات در قیمت لحاظ نشده است.

شما 200 دلار از طریق اعتبار برای 24 صورتحساب ماهانه دریافت خواهید کرد.

➤ (41 میلی متر) معامله | (45 میلی متر) معامله

اپل واچ سری 7

آمازون

در آمازون، می‌توانید نسخه 41 میلی‌متری GPS + سلولار را که در یک قاب آلومینیومی آبی با بند ورزشی آبی Abyss به قیمت 480 دلار تکمیل شده است، تهیه کنید.

➤ معامله

بهترین خرید

اگر یک اپل واچ قدیمی در حالت کار دارید، می توانید آن را در Best Buy بین 8 اکتبر تا 5 دسامبر تعویض کنید تا حداکثر 200 دلار را در قالب یک کارت هدیه Best Buy دریافت کنید.

اگر اپل واچ سری 7 جدید (مدل GPS) را خریداری کنید که قیمت اولیه آن از 399 دلار در Best Buy است، یک اشتراک شش ماهه رایگان Apple Fitness + دریافت خواهید کرد. گزینه های جعبه باز برای اپل واچ سری 7 از 359 دلار شروع می شود.

علاوه بر این، خریدهایی که در هر زمانی قبل از 2 ژانویه انجام می‌شوند، می‌توانند از پنجره بازگشت طولانی‌تری برخوردار شوند که تا 16 ژانویه باز است.

➤ معامله

بهترین معاملات جمعه سیاه برای اپل واچ سری 6

آمازون

  • Apple Watch Series 6 (40 mm, GPS) (محصول) قاب آلومینیومی قرمز با (محصول) بند ورزشی قرمز – معامله
  • اپل واچ سری 6 (44 میلی‌متری، جی‌پی‌اس) قاب آلومینیومی Nike Space Gray با بند ورزشی آنتراسیت / مشکی نایک – تخفیف (479 دلار)

بهترین معاملات جمعه سیاه برای Apple Watch SE

Verizon

مانند اپل واچ سری 7، دستگاه قدیمی خود را ظرف 30 روز تعویض کنید تا با خرید اپل واچ SE جدید، 200 دلار اعتبار برای 24 یا 30 ماه دریافت کنید. این پیشنهاد هم برای خطوط جدید و هم برای ارتقای خطوط موجود در دسترس است.

همچنین پیشنهاد دیگری برای خرید یکی و دریافت دومی با 250 دلار تخفیف وجود دارد. هر دو خرید باید به مدت 24 یا 30 ماه از طرح های پرداخت استفاده کنند و 250 دلار به عنوان اعتبار تبلیغاتی برای 24 یا 30 ماه تحویل داده می شود. اگر قیمت خرده فروشی کامل را از قبل پرداخت کنید، این طرح در دسترس نیست.

➤ معامله

AT&T

همانطور که در مورد اپل واچ سری 7 اشاره کردیم، می توانید هر دو مدل اپل واچ را به صورت اقساطی با پیش پرداخت صفر خریداری کنید و 330 دلار اعتبار به عنوان اعتبار برای ساعت دوم دریافت کنید. برنامه های مشارکت شامل هزینه فعال سازی یا ارتقاء 30 دلار است. برای استفاده از این پیشنهاد، باید حداقل یک خط جدید اضافه کنید و یک سرویس اشتراک را برای هر دستگاه فعال کنید.

➤ (40 میلی متر) معامله | (44 میلی متر) معامله

تی موبایل

برای مدل 40 میلی متری وای فای و تلفن همراه، قیمت معامله 330 دلار (مالیات اضافی) است. با این حال، اگر یک خط جدید اضافه کنید و یک طرح پرداخت ماهانه بخرید، قیمت موثر 99 دلار می شود. شما 24 اعتبار ماهانه برای حساب هایی به مبلغ 231 دلار دریافت خواهید کرد.

به طور مشابه، 44 میلی متر را می توان با 360 دلار (مالیات اضافی) خریداری کرد، اما اگر یک خط جدید اضافه کنید و در یک برنامه پرداخت ماهانه خرید کنید، قیمت موثر 149 دلار می شود. شما 24 اعتبار ماهانه برای حساب هایی به مبلغ 211 دلار دریافت خواهید کرد.

➤ (40 میلی متر) معامله | (44 میلی متر) معامله

اپل واچ SE

آمازون

  • Apple Watch SE (44 میلی متر، GPS) بدنه آلومینیومی خاکستری فضایی با بند ورزشی Midnight – معامله

بهترین خرید

می‌توانید یک Apple Watch SE جدید 40 میلی‌متری را تنها با 219 دلار، 60 دلار تخفیف از برچسب قیمت 279 دلاری، تهیه کنید. همچنین شش ماه Apple Fitness + رایگان دریافت می کنید.

اگر یک اپل واچ قدیمی در حالت کار دارید، می توانید آن را در Best Buy بین 8 اکتبر تا 5 دسامبر تعویض کنید تا حداکثر 200 دلار را در قالب یک کارت هدیه Best Buy دریافت کنید.

گزینه های جعبه باز از 170 دلار شروع می شود. اگر در هر زمانی قبل از 2 ژانویه خرید کنید، یک پنجره بازگشت طولانی دارید که تا 16 ژانویه باز است.

➤ معامله


همچنین می‌توانید به دیگر پیشنهادهای جمعه سیاه ما که در زیر فهرست شده‌اند نگاهی بیندازید:مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …