بهترین معاملات در Black Friday AirTags را همین الان اینجا پیدا کنید

اخبار اپل


منبع: Karen C. Freeman / iMore

بهترین معاملات جمعه سیاه اپل اکنون در تعدادی از خرده فروشان شروع می شود، بنابراین لازم نیست برای خرید منتظر بمانید. AirTag اپل محصولی ایده آل برای هدیه اپل با قیمت مناسب و اندازه کوچک است. موتور جستجوی مفید را می توان به اشیاء قیمتی شما متصل کرد و سپس در برنامه Apple Find My ردیابی کرد.

تنظیم و استفاده از AirTag ها همانطور که از یک محصول اپل انتظار دارید آسان است. دیگر هرگز ارزش های خود را از دست ندهید! AirTag ها برای آرامش خاطر عالی هستند، زیرا می توانید آنها را تقریباً با لوازم جانبی AirTag به هر چیزی متصل کنید! من خودم چهار بسته خریدم و داخل ماشین و چمدان و کلید و قلاده سگم گذاشتم. حتی یک بار وقتی سگم را در خانه از من پنهان می کرد، پینگ زدم.

از آنجایی که AirTag ها برای شروع نسبتا ارزان هستند، انتظار تخفیف های زیادی را به دلار نداشته باشید. یک AirTag معمولا با قیمت 29 دلار به فروش می رسد، در حالی که یک بسته چهار تایی 99 دلار است. دریافت این چهار بسته به تنهایی اکنون هر AirTag را به 24.75 دلار کاهش می دهد که بیش از 4 دلار تخفیف برای هر کدام است. آمازون یک دلار دیگر و یک تغییر کاهش داد، بنابراین می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید.

پیشنهادات برای Black Friday AirTag چه زمانی است؟

جمعه سیاه 2021 به طور رسمی جمعه، 26 نوامبر سال جاری است. اما به دلیل محدودیت های احتمالی عرضه و در دسترس بودن، فروش بزرگ در تمام خرده فروشان بزرگ زود آغاز شد. اگر اکنون AirTag‌های تخفیف‌خورده را می‌بینید، قبل از تغییر قیمت آن‌ها را دریافت کنید یا فروخته شوند.

معاملات Black Friday AirTag کجا خواهد بود؟

ما شما را با پیشنهادات به‌صورتی که ظاهر می‌شوند به‌روز می‌کنیم، اما هرگز بد نیست برای دیدن آخرین پیشنهادات Black Friday AirTags، خرده‌فروشان را در زیر بررسی کنید، زیرا قیمت‌ها و در دسترس بودن با یک پنی تغییر می‌کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …