به سیری بگویید با Smart Aerio 300 جدید زیگما هوا را پاک کند


ارائه‌دهنده فناوری خانه هوشمند Zigma دستگاه تصفیه هوای Smart Aerio 300 Wi-Fi خود را راه‌اندازی کرده است. این شرکت گفت این دستگاه می تواند هوای خانه یا محل کار را در سه دقیقه تجزیه و تحلیل کند و هوای داخل خانه را تا 1580 فوت مربع در ساعت تمیز کند.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

دستگاه تصفیه هوا Zigma Smart Aerio 300

دستگاه تصفیه هوا Smart Aerio 300 دارای یک سیستم فیلتر 5 در 1 با عنصر موثر درجه پزشکی H14 True HEPA برای فیلتر کردن 99.97 درصد از گرد و غبار ریز، موهای حیوانات، گرده، کنه ها، آلودگی هوا، ذرات PM2.5 و ذرات فوق ریز زیر 0.3 میکرومتر است. .

حتی بهتر از آن، UVC LED تصفیه کننده ویروس ها و باکتری های مضر موجود در هوا را از بین می برد. علاوه بر این، Smart Aerio 300 برای تمیز نگه داشتن هوا یون های منفی ایجاد می کند. فیلتر کربن فعال همچنین می تواند بوی حیوانات خانگی، دود آشپزخانه، توالت گربه و دود را از بین ببرد و فرمالدئید و سایر مواد مضر را خنثی کند.

هوا را به سرعت پاک می کند

با CADR (نرخ تحویل هوای تازه) تا 330 متر مکعب در ساعت، Smart Aerio 300 می تواند تا 1580 فوت مربع را در 1 ساعت و 840 فوت مربع را در 30 دقیقه تمیز کند و هر بار چهار بار هوای تازه را در داخل خانه تولید کند.

این تصفیه کننده سه حالت تصفیه را ارائه می دهد، از جمله حالت خواب با نویز کمتر از 25 دسی بل. در حالت خودکار، دستگاه کیفیت هوا را تجزیه و تحلیل می کند و سطح توان خود را برای صرفه جویی در مصرف انرژی تنظیم می کند. همچنین شامل یک مولد یون منفی داخلی است.

تجزیه و تحلیل کیفیت هوا

Smart Aerio 300 با الگوریتم هوش مصنوعی و سنسورها، کیفیت هوا را در 3 دقیقه تجزیه و تحلیل می کند و نتایج نور حلقه ای کیفیت هوا را با استفاده از رنگ ها نشان می دهد. آبی به معنای کیفیت عالی، سبز به معنای خوب، نارنجی به معنای متوسط ​​و قرمز به معنای کیفیت پایین هوا است.

با برنامه رایگان همراه، می توانید جزئیات بیشتری را در گزارش های دقیق، مانند سطح ذرات، مشاهده کنید.

کنترل صدا با سیری

کاربر می تواند Smart Aerio 300 را از طریق سیری، الکسای آمازون یا دستیار گوگل کنترل کند. این برنامه بیش از 10 ویژگی پیشرفته از جمله کنترل مستقیم از راه دور، زمان‌بندی جلسات تصفیه، یادآوری‌های تغییر فیلتر، تنظیم صحنه و امکان اشتراک‌گذاری دستگاه‌ها با دیگران را امکان‌پذیر می‌کند.

Purifier همچنین دارای عملکرد قفل کودک است. ساختار مغناطیسی پوسته عقب آن شامل سنسورهای ایمنی است که در صورت باز شدن قاب، جریان برق را قطع می کنند.

دستگاه تصفیه هوا Zigma Smart Aerio 300 Wi-Fi در وب سایت Zigma با قیمت 185.35 دلار یا در آمازون با قیمت 159.99 دلار موجود است.

از کجا بخریم: زیگما یا آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …