تام هنکس در یک ویدیوی جدید در نگاه اول در Apple TV + در مورد فینچ صحبت می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


آینده و احتمالاً در Apple TV + موفق خواهد شد فنچ در 5 نوامبر برای اولین بار پخش خواهد شد و تام هنکس چند وقت پیش در مورد این فیلم صحبت می کند. فنچ او می بیند که هنکس در حال ساخت یک ربات است در حالی که او و سگش به یک ماجراجویی حماسی می روند.

ما چیز زیادی ندیده ایم فنچ تا کنون، اما این ویدیوی جدید در نگاه اول بیش از حد کافی است تا قبل از نمایش آخر هفته اش اشتهای شما را باز کند.

به این نگاه کن!

در فینچ، یک مرد، یک ربات و یک سگ در یک ماجراجویی قدرتمند و هیجان‌انگیز یک مرد خانواده‌ای بعید تشکیل می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که پس از ترک همدم سگ مورد علاقه‌اش تحت مراقبت قرار می‌گیرد. تام هنکس در نقش فینچ، یک مهندس روباتیک و یکی از معدود بازمانده های یک رویداد خورشیدی فاجعه بار که جهان را در بیابان رها کرد، بازی می کند. اما فینچ که به مدت یک دهه در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی می کند، دنیای خود را ساخته است که با سگش گودیر به اشتراک می گذارد. او یک ربات با بازی کالب لندری جونز می‌سازد تا وقتی دیگر نمی‌تواند مراقب گودیر باشد. در حالی که این سه نفر سفری خطرناک به غرب متروک آمریکا را آغاز می کنند، فینچ به دنبال آن است که به مخلوق خود، جف، شادی و شگفتی از زنده بودن را نشان دهد. سفر آنها هم با چالش ها و هم با شوخ طبعی پوشیده شده است، زیرا برای فینچ به همان اندازه که درک جف و گودیر از یکدیگر دشوار است، برای او دشوار است که خطرات دنیای جدید را مدیریت کند.

Apple TV + همچنان یکی از بهترین ها در پخش آنلاین موجود است، با نمایش هایی مانند تد لاسو و نمایش صبحگاهی معلوم می شود که نه تنها در بین تماشاگران، بلکه در بین جوایز نیز محبوب است. اسامی مثل تام هنکس خیلی وقت ها بیهوده به نظر نمی رسند و امیدها زیاد است فنچ برنده دیگری در Apple TV + خواهد بود.

اگر می خواهید لذت ببرید فنچ با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …