تام هنکس در یک ویدیوی جدید در نگاه اول در Apple TV + در مورد فینچ صحبت می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


آینده و احتمالاً در Apple TV + موفق خواهد شد فنچ در 5 نوامبر برای اولین بار پخش خواهد شد و تام هنکس چند وقت پیش در مورد این فیلم صحبت می کند. فنچ او می بیند که هنکس در حال ساخت یک ربات است در حالی که او و سگش به یک ماجراجویی حماسی می روند.

ما چیز زیادی ندیده ایم فنچ تا کنون، اما این ویدیوی جدید در نگاه اول بیش از حد کافی است تا قبل از نمایش آخر هفته اش اشتهای شما را باز کند.

به این نگاه کن!

در فینچ، یک مرد، یک ربات و یک سگ در یک ماجراجویی قدرتمند و هیجان‌انگیز یک مرد خانواده‌ای بعید تشکیل می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که پس از ترک همدم سگ مورد علاقه‌اش تحت مراقبت قرار می‌گیرد. تام هنکس در نقش فینچ، یک مهندس روباتیک و یکی از معدود بازمانده های یک رویداد خورشیدی فاجعه بار که جهان را در بیابان رها کرد، بازی می کند. اما فینچ که به مدت یک دهه در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی می کند، دنیای خود را ساخته است که با سگش گودیر به اشتراک می گذارد. او یک ربات با بازی کالب لندری جونز می‌سازد تا وقتی دیگر نمی‌تواند مراقب گودیر باشد. در حالی که این سه نفر سفری خطرناک به غرب متروک آمریکا را آغاز می کنند، فینچ به دنبال آن است که به مخلوق خود، جف، شادی و شگفتی از زنده بودن را نشان دهد. سفر آنها هم با چالش ها و هم با شوخ طبعی پوشیده شده است، زیرا برای فینچ به همان اندازه که درک جف و گودیر از یکدیگر دشوار است، برای او دشوار است که خطرات دنیای جدید را مدیریت کند.

Apple TV + همچنان یکی از بهترین ها در پخش آنلاین موجود است، با نمایش هایی مانند تد لاسو و نمایش صبحگاهی معلوم می شود که نه تنها در بین تماشاگران، بلکه در بین جوایز نیز محبوب است. اسامی مثل تام هنکس خیلی وقت ها بیهوده به نظر نمی رسند و امیدها زیاد است فنچ برنده دیگری در Apple TV + خواهد بود.

اگر می خواهید لذت ببرید فنچ با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …