تبلیغات تعطیلات “Stillwater” و “Get Rolling with Otis” در روز جمعه آغاز خواهد شد.

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + قسمت های ویژه تعطیلات را برای برخی از مجموعه های انیمیشن خود منتشر می کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت اعلام کرد که قسمت‌های تعطیلات ویژه را در Stillwater و Get Rolling with Otis منتشر می‌کند. هر دو قسمت در روز جمعه 3 دسامبر از Apple TV + پخش خواهند شد.

اپیزود ویژه «با اوتیس غلت بزن» با عنوان «داستان یک گاو زمستانی» داستان روزالی را روایت می کند که باید در کریسمس نوزادش را به دنیا بیاورد.

دیزی نمی تواند صبر کند تا یک خواهر بزرگ شود، اما وقتی نمی تواند درخت کریسمس را با مادرش تزئین کند، ناامید می شود. اوتیس وارد عمل می شود تا به دیزی کمک کند تا درخت را تزئین کند، و وقتی برف بیش از حد انباشته می شود، او راه خود را در میان برف ها طی می کند تا دیزی بتواند خواهر جدیدش را ملاقات کند.

«Stillwater» نیز روز جمعه یک قسمت ویژه را نمایش می دهد. این اپیزود با عنوان «جاده خانه» داستان استیل واتر و همسایه‌ای را دنبال می‌کند که بچه‌ها از آن می‌ترسند.

همچنین در روز جمعه، 3 دسامبر 2021، در The Way Home در دسترس است، در حالی که به استیل واتر کمک می‌کند تا برای جشن گرفتن جشن انقلاب زمستانی خوراکی‌هایی درست کند، کودکان می‌آموزند که او قصد دارد مقداری از ترس را با همسایه‌اش به اشتراک بگذارد. Stillwater که با جایزه Peabody برای برتری در داستان سرایی و کارهایی که همدلی را تشویق می کند شناخته شده است، سریالی زیبا و جذاب برای کودکان و خانواده ها است. با داستان های دوستی خود بر توجه تأکید می کند و بینندگان جوان را مجذوب خود می کند و در عین حال به کودکان دیدگاه جدیدی نسبت به دنیای اطرافشان می دهد. این سریال بر روی خواهر و برادرهای کارل، آدی و مایکل تمرکز دارد که با چالش های روزانه – بزرگ و کوچک – روبرو هستند که گاهی اوقات غیرقابل حل شدن احساس می شود. خوشبختانه برای این سه، آنها Stillwater، یک پاندا عاقل، به عنوان همسایه خود دارند.

هر دو قسمت تعطیلات “Stillwater” و “Get Rolling with Otis” در روز جمعه 3 دسامبر به نمایش درمی آیند. اگر می‌خواهید از هر قسمت با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید، لیست ما از بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …