تبلیغ بی‌رحمانه تعطیلات اپل، حمام خون یک آدم برفی است که با آیفون 13 پرو شلیک شده است

اخبار اپل


قیافه دختر جوانی که به تازگی شاهد قتل بهترین دوستش بوده است.
عکس: اپل

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از نابود کردن آدم برفی‌های بیگانه لذت می‌برید، تبلیغ جدید اپل «شات در آیفون» برای فصل تعطیلات را دوست خواهید داشت.

«نجات سایمون» داستان دختر جوانی را روایت می‌کند که یک آدم برفی محبوب را از زیر پا گذاشتن دسته جمعی نجات می‌دهد، او را در تمام طول سال زنده نگه می‌دارد، او را در یک فریزر حبس می‌کند و سپس با درماندگی تماشا می‌کند که به طرز وحشیانه‌ای از بین می‌رود.

نجات یک آدم برفی یک داستان غم انگیز برای یک قلب جشن است

در طول اقامت خود در فریزر، سایمون آدم برفی عضوی از خانواده شد – حداقل برای دختر کوچک در آگهی. او مرتب ملاقات می کند، در یک جعبه خنک به پیک نیک می رود و به طور معجزه آسایی از قطع برق وحشتناک جان سالم به در می برد.

پس از ماه‌ها اقامت در داخل، سایمون این فرصت را پیدا می‌کند که از هوای تازه لذت ببرد، زمانی که هوای سردتر برف بیشتری می‌آورد. اما بلافاصله پس از احساس نسیم زمستانی بر بینی هویجی‌اش، یک دوچرخه‌سوار بی‌رحم و بی‌پروا، داستان زیبا را به پایان تلخی می‌رساند.

در نهایت، سایمون با یک آدم برفی دیگر با لبخندی از خود راضی بر روی صورتش جایگزین می شود که چندان باحال نیست. اما حداقل تا حدودی پایان خوشی برای این تبلیغات شرم آور وجود دارد، و تعطیلات برای دختر شیرینی که زندگی سایمون را نجات داد، تنها دوست او شد و مجبور شد شاهد سرنوشتی ویرانگر باشد، به طور کامل خراب نمی شود.

RIP، سیمون.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …