ترموستات خانگی هوشمند غیرمعمول هانیول بالاخره از HomeKit پشتیبانی می کند


پس از چندین سال وعده، یکی از اولین ترموستات‌های هوشمند مصرف‌کننده که از سنسورهای دما و رطوبت از راه دور پشتیبانی می‌کند، Honeywell Home T9، بالاخره از Apple HomeKit و کنترل صوتی Siri پشتیبانی می‌کند.

از سیری بخواهید ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 را کنترل کند

Resideo، مالک برند Honeywell Home، حدود دو سال پیش قول داده بود که T9 HomeKit را سازگار کند. اکنون از سیستم خانه هوشمند اپل در ترموستات T5 خود پشتیبانی می کند که Lyric T5 نیز نامیده می شود. اما این دستگاه با سنسورهای خارجی کار نمی کند.

افزودن سازگاری HomeKit به T9 گام مهمی است. سنسورهای کنترل از راه دور ترموستات به اطمینان از شرایط راحت در اتاق های مختلف کمک می کند – نه تنها در مجاورت ترموستات.

و سنسورها نه تنها برای خوانش دقیق دما، بلکه برای اندازه گیری رطوبت نیز شهرت خوبی دارند. سنسورهای راه دور سایر سازندگان، مانند Nest و ecobee، رطوبت را اندازه گیری نمی کنند.

حسگرها همچنین حرکت و حضور را حس می کنند و سیستم را طوری تنظیم می کنند که روی اتاق هایی که افراد را در آن تشخیص می دهد تمرکز کند.

با پشتیبانی از HomeKit، کاربران اکنون می توانند ترموستات Honeywell Home T9 خود را با استفاده از دستیار Siri با صدای فعال یا برنامه Home اپل کنترل کنند. آنها باید بتوانند از اتوماسیون برای تنظیم شرایط استفاده کنند.

ترموستات دارای دستیار صوتی داخلی نیست، بنابراین کاربران باید سیری را با استفاده از HomePod Mini، iPhone، iPad یا Apple Watch نمایش دهند.

استاندارد ماده آتی

هنگامی که استاندارد جدید Matter در سال 2022 راه اندازی شد، حرکت فعلی Residio برای افزودن پشتیبانی از HomeKit ممکن است چندان مهم نباشد. این شرکت در هیئت مدیره اتحاد استانداردهای اتصال است و به نظارت بر راه اندازی Matter کمک می کند.

اولین مشخصات Matter شامل ترموستات های هوشمند بود، بنابراین هانیول هوم T9 احتمالاً به زودی استاندارد را به هر حال حفظ می کند و ترموستات را با هر سیستم خانه هوشمند سازگار می کند.

اما برای کسانی که دارای ترموستات T9 هستند – و افرادی در HomeKit که ممکن است آنها را دوست داشته باشند – با نزدیک شدن به زمستان، دیر یا زود سازگاری عالی است.

ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 با یک سنسور در دسترس است و تا 20 را پشتیبانی می کند.

قیمت: 199 دلار

از کجا بخریم: او ساکن شدمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …