ترموستات خانگی هوشمند غیرمعمول هانیول بالاخره از HomeKit پشتیبانی می کند


پس از چندین سال وعده، یکی از اولین ترموستات‌های هوشمند مصرف‌کننده که از سنسورهای دما و رطوبت از راه دور پشتیبانی می‌کند، Honeywell Home T9، بالاخره از Apple HomeKit و کنترل صوتی Siri پشتیبانی می‌کند.

از سیری بخواهید ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 را کنترل کند

Resideo، مالک برند Honeywell Home، حدود دو سال پیش قول داده بود که T9 HomeKit را سازگار کند. اکنون از سیستم خانه هوشمند اپل در ترموستات T5 خود پشتیبانی می کند که Lyric T5 نیز نامیده می شود. اما این دستگاه با سنسورهای خارجی کار نمی کند.

افزودن سازگاری HomeKit به T9 گام مهمی است. سنسورهای کنترل از راه دور ترموستات به اطمینان از شرایط راحت در اتاق های مختلف کمک می کند – نه تنها در مجاورت ترموستات.

و سنسورها نه تنها برای خوانش دقیق دما، بلکه برای اندازه گیری رطوبت نیز شهرت خوبی دارند. سنسورهای راه دور سایر سازندگان، مانند Nest و ecobee، رطوبت را اندازه گیری نمی کنند.

حسگرها همچنین حرکت و حضور را حس می کنند و سیستم را طوری تنظیم می کنند که روی اتاق هایی که افراد را در آن تشخیص می دهد تمرکز کند.

با پشتیبانی از HomeKit، کاربران اکنون می توانند ترموستات Honeywell Home T9 خود را با استفاده از دستیار Siri با صدای فعال یا برنامه Home اپل کنترل کنند. آنها باید بتوانند از اتوماسیون برای تنظیم شرایط استفاده کنند.

ترموستات دارای دستیار صوتی داخلی نیست، بنابراین کاربران باید سیری را با استفاده از HomePod Mini، iPhone، iPad یا Apple Watch نمایش دهند.

استاندارد ماده آتی

هنگامی که استاندارد جدید Matter در سال 2022 راه اندازی شد، حرکت فعلی Residio برای افزودن پشتیبانی از HomeKit ممکن است چندان مهم نباشد. این شرکت در هیئت مدیره اتحاد استانداردهای اتصال است و به نظارت بر راه اندازی Matter کمک می کند.

اولین مشخصات Matter شامل ترموستات های هوشمند بود، بنابراین هانیول هوم T9 احتمالاً به زودی استاندارد را به هر حال حفظ می کند و ترموستات را با هر سیستم خانه هوشمند سازگار می کند.

اما برای کسانی که دارای ترموستات T9 هستند – و افرادی در HomeKit که ممکن است آنها را دوست داشته باشند – با نزدیک شدن به زمستان، دیر یا زود سازگاری عالی است.

ترموستات هوشمند Honeywell Home T9 با یک سنسور در دسترس است و تا 20 را پشتیبانی می کند.

قیمت: 199 دلار

از کجا بخریم: او ساکن شدمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …