تهاجم با واقعیت تهاجم بیگانگان سروکار دارد [Apple TV+ review]


ما بیگانگان خود را دیده ایم و قهرمانان خود را داریم. حالا چه چیزهای وحشتناکی در انتظار است تهاجم”مردم وحشت زده?

آخرین نمایش علمی تخیلی Apple TV + با در نظر گرفتن همه چیز، فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. پس حالا که همه در یک صفحه هستند، آیا سریال می تواند با سرعت بی امان خود پیش برود؟ آیا سازندگان سریال می توانند این تعادل را تا پایان فصل ادامه دهند؟

تهاجم نقد و بررسی: “امید”

پس از زنده ماندن از اولین برخورد خود با بیگانگان، خانواده مالک بدون توجه به مقصد فرار می کنند. زخم های احمد (با بازی فراس نسار) او را به یک وظیفه تبدیل می کند، زیرا اگر امیدی به زنده ماندن خانواده داشته باشند، باید به او کمک کنند. با این حال، آنیشا (گلشیفته فراهانی) بیشتر به ضایعاتی عجیب و غریبی که پسرشان لوک (اگی رابرتسون) در تمام این مدت پوشیده است علاقه دارد. این امر مانع از حمله به خانه آنها شد و از خون دماغ شدن لوک در زمانی که همه بچه های مدرسه اش خون دماغ داشتند جلوگیری کرد. او همچنین بیگانه را کشت که تقریباً تمام خانواده را می خورد. پسرش از کجا چنین چیزی را آورده است؟

در افغانستان، سرباز تروانته وارد (شامیر اندرسون) چندین بازمانده (به رهبری ری هاراتیان) را پیدا می کند و آنها اخبار بدتری را در مورد مرد فقیر گزارش می کنند. پایگاهی که او قصد داشت به آنجا عقب نشینی کند منهدم شد. اگر امیدی برای یافتن تمدن وجود داشته باشد، باید با افرادی که در چند سال اخیر خشونت پلیس بوده اند، همکاری کند.

این یک حرفه بین المللی است

در انگلستان، کاسپار مورو (بیلی بارات) و دوستانش اولین روح زنده خود را پیدا می کنند. این زنی به نام زوئی (سامانتا کولی) است که مرگ تمام خانواده اش (از جمله سگ) را در لندن تماشا کرد. Zoe از اینکه متوجه می شود که آنها در مورد بیگانگان چیزی نشنیده اند شگفت زده می شود، اما اضافه می کند. او آنها را به شهر برمی‌گرداند، اما نمی‌خواهد بماند و بچه‌ها را رها می‌کند تا در شهر جهت‌گیری کنند.

مونتی (پدی هالند) در نهایت عذرخواهی می کند که در طول سفر خود چنین ظالمی است. و در حالی که کاسپار عذرخواهی او را می پذیرد، جمیلا (ایندیا براون) چشمانش را می چرخاند. با این وجود، این پایان جهان است، بنابراین آنها به جلو حرکت می کنند. جمیلا و کاسپار از بقیه گروه کوچکی از بازماندگان به خانه های خود در نقاط مختلف شهر می روند.

در همین حال، میتسوکی (شیولی کوتسونا)، ایکورا (توگو ایگاوا) و دایسوکه (کایتو کاواگوچی) یک ماموریت تحقیقاتی مخفی را آغاز می کنند تا تا آنجا که می توانند درباره حمله بیگانگان به فضاپیمای منفجر شده کشف کنند که چند روز قبل کل خدمه را می کشند. آنها در یک ایستگاه ماهواره‌ای فرود می‌آیند و کنترل را به دست می‌گیرند و با استفاده از شناسه‌های جعلی، تکنسین‌ها را به آنجا برسانند تا فرکانس‌های بیگانگانی را که در طول حمله ضبط کرده‌اند بشنوند. میتسوکی می خواهد از ماهواره برای گرفتن امضای باقی مانده در تصادف استفاده کند تا بتواند با بیگانگان ارتباط برقرار کند.

مهاجمان فضایی

خوب، پس باید به این واقعیت اشاره کنم که در صحنه ای که انعیشا و خانواده اش وارد یک غذاخوری می شوند، دوربین ناپسند چرخ دستی ها برای نشان دادن برگشت مهاجمان فضایی بازی ویدیویی در لابی غذاخوری. تقریباً نمایش را خاموش کردم. بیا باند متوقف کردن. اصلا تو اینجا چیکار میکنی؟

وام در جایی که سررسید وام است، تهاجم می‌تواند چند حذف بزرگ مانند آنچه در هر قسمت وجود دارد، انجام دهد، اما برخی چیزهایی را که هرگز تصور نمی‌کردم برای میلیون‌ها سال کار کنند را نیز ثابت می‌کند. صحنه ای که در آن زویی به خدمه کاسپار در مورد تهاجم بیگانگان می گوید هرگز نباید پخش می شد، اما شگفت انگیز است. بخشی از آن به عملکرد سامانتا کولی برمی گردد. اما بخشی از آن به این دلیل است که سازندگان سریال مقدمات آن را فراهم کردند، بنابراین بدبینی کودکان هم منطقی و هم خام به نظر می رسد. چرا وقتی بچه ها در این دنیا بزرگ شده اند، به بیگانگان بر تروریست ها اعتماد می کنند؟

مسائل مربوط به تروانته همچنان ضعیف‌ترین حلقه است، زیرا باید با دردناکی شاهد رفتار ارتش با پناهندگان از خاورمیانه به‌عنوان مردم و نه به‌عنوان یک تهدید باشیم. من می دانم که این احتمالاً واقع بینانه است. اما احساس می شود نسبتا حمایت از این امر مدت ها پس از آغاز جنگ در عراق و افغانستان. ما می دانیم که تروانته با اعتماد مشکل دارد، اما می دانید چیست؟ تقصیر او هستند. تماشای آن چندان راضی کننده نیست.

در ستایش رفاقت

از سوی دیگر، صحنه با میتسوکی در ایستگاه ماهواره ای، “فصل اول” دلپذیری را برمی انگیزد پیشتازان فضا هنگامی که دیوانگان آزمایشگاهی مونتاژ شده شروع به جمع آوری سیگنال می کنند.

من در واقع آن را دوست دارم تهاجم”نسخه ای از رفاقت در بیشتر معانی. طرح تروانته زمانی قابل تحمل می شود که افراد دیگری برای صحبت با آنها وجود داشته باشند که سرباز نیستند اما هنوز کامل نیستند. صحنه‌ای خشن وجود دارد که در آن او به دوستان جدیدش کمک می‌کند تا در فرودگاه کابل سوار هواپیما شوند در حالی که ده‌ها نفر دیگر آزاد نشده‌اند. او تپانچه‌اش را به سربازانی که از هواپیما محافظت می‌کنند، می‌فروشد. اما او فوق العاده باحال است، علیرغم اینکه فضای زیادی در هواپیما وجود دارد، اجازه می دهد بقیه بمیرند. نگاه این نمایش در مورد افغانستان همچنان آزاردهنده است.

بچه ها خوبن!

بازیگران جوانی که نقش بچه‌های مدرسه کاسپار را بازی می‌کنند، بازیگران فوق‌العاده‌ای هستند، بنابراین تماشای تعامل آنها بسیار سرگرم‌کننده – و نسبتاً پرتنش بود. فیلمنامه نویسان بالاخره ماشه را بر روی عاشقانه جمیلا و کاسپار که همه می دانستیم در راه است می کشند. (شاید این تز من را ثابت کند تهاجم تهیه کننده اجرایی سیمون کینبرگ است که دوران کودکی خود را از طریق فانتزی اجباری بازنویسی می کند. متأسفانه باید یک بار دیگر اعتراف کنم که این در واقع جالب ترین کاری است که می توانید با یک تریلیون دلار پول آنلاین انجام دهید.)

شاید بی انصافی باشد که هفته به هفته در مورد اینکه گلشیفته فراهانی چقدر خوب است و چگونه بر این سریال تسلط دارد صحبت کنیم، اما اوه … صحنه ای که در آن او و خانواده اش به غذاخوری وارد می شوند به طرز شگفت انگیزی مهار شده است، اگرچه خشم او از رابطه همسرش. ظاهرا هنوز وجود دارد

صحنه ای عالی وجود دارد که در آن او با دکتر (نوح بین) روبرو می شود که هفته گذشته در عمل جراحی به او کمک کرد و او باید به سرعت آنچه را که او دروغ می گوید جمع کند تا احمد را به فکر فرو نبرد. آنها رابطه داشت آفرین.

دارم تماشا میکنم تهاجم در Apple TV +

قسمت های جدید از تهاجم در روز جمعه در Apple TV + می آیند.

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …

اخبار اپل
شخصیت‌های Nickelodeon در یک بازی تنیس شدید با هم روبرو می‌شوند

Nickelodeon Extreme Tennis مثل هر ورزشی که قبلا بازی کرده اید نیست.عکس: Viacom / Apple دنی فانتوم با باب اسفنجی به زمین تنیس می رود. یا گارفیلد با مهاجم زیم روبرو می شود. امروز روز انیمیشن ویمبلدون نیست – این روز است Nickelodeon Extreme Tennis. ستارگان نمایش های متحرک از …