توافق 100 میلیون دلاری اپل با توسعه دهندگان اپلیکیشن با هدف تایید نهایی انجام می شود

اخبار اپل


اپل در ماه آگوست با پرداخت 100 میلیون دلار برای رسیدگی به دعوی حقوقی که توسط توسعه دهندگان اپ استور در ایالات متحده تشکیل شده بود، موافقت کرد. روز سه‌شنبه، ایوان گونزالس راجرز، قاضی منطقه‌ای ایالات متحده، درخواستی را برای تأیید قبلی موافقت‌نامه پذیرفت.

این توافق شامل ایجاد یک صندوق کمک به توسعه‌دهندگان کوچک 100 میلیون دلاری برای پرداخت حداقل 250 دلار تا حداکثر 30000 دلار است. توسعه دهندگانی که از 4 ژوئن 2015 تا 26 آوریل 2021 از طریق اپ استور ایالات متحده 1 میلیون دلار یا کمتر درآمد داشته باشند، واجد شرایط پرداخت خواهند بود. میزان دریافتی آنها بستگی به تعداد افرادی دارد که ادعاهای تایید شده را ارائه می کنند. مابقی وجوه، در صورت وجود، به سازمان غیرانتفاعی Girls Who Code اختصاص خواهد یافت.

توسعه دهندگان برنامه می توانند پس از تایید نهایی تسویه حساب برای هشدارها ثبت نام کنند. یک وب سایت نیز برای آن ایجاد شده است، اما هنوز فعال نشده است. این احتمال وجود دارد که پس از تایید نهایی شهرک عملیاتی شود.

علاوه بر این، این قرارداد به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که از طریق ایمیل و سایر وسایل ارتباطی با مشتریان تماس بگیرند تا آنها را از روش های پرداخت جایگزین خارج از اپ استور مطلع کنند. اپل همچنین سعی خواهد کرد با انتشار گزارش شفافیت سالانه برای اپ استور، سیستم بررسی اپلیکیشن ها را شفاف تر کند. علاوه بر این، شرکت فناوری وب سایت بررسی برنامه های کاربردی خود را به روز می کند تا به توسعه دهندگان کمک کند تا روند تجدید نظر را بهتر درک کنند. همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که در مورد رد درخواست های خود بر اساس رفتار ناعادلانه تجدید نظر کنند.

پیش از این، این شرکت فناوری کمتر از 100 گزینه قیمت گذاری را در اپ استور به توسعه دهندگان ارائه می داد. طبق این قرارداد، این شرکت اکنون با افزایش تعداد نقاط قیمتی به بیش از 500، انعطاف پذیری بیشتری را به آنها ارائه می دهد.

اپل اخیرا درگیر پرونده های قضایی مختلفی شده است. نبرد دادگاهی پرحاشیه بین اپیک گیمز و اپل منجر به این شد که اپل به عنوان برنده کلی ظاهر شود. با این حال، او متحمل “زیان” کوچکی شد زیرا قاضی تصمیم گرفت که سازنده آیفون باید به لینک های پرداخت جایگزین برای برنامه ها اجازه دهد.

آیا فکر می کنید توافق اپل یک پیشنهاد صلح ضروری برای توسعه دهندگان برنامه است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …

اخبار اپل
شخصیت‌های Nickelodeon در یک بازی تنیس شدید با هم روبرو می‌شوند

Nickelodeon Extreme Tennis مثل هر ورزشی که قبلا بازی کرده اید نیست.عکس: Viacom / Apple دنی فانتوم با باب اسفنجی به زمین تنیس می رود. یا گارفیلد با مهاجم زیم روبرو می شود. امروز روز انیمیشن ویمبلدون نیست – این روز است Nickelodeon Extreme Tennis. ستارگان نمایش های متحرک از …