حلقه مغناطیسی Anker 310 هر قاب آیفون 12 یا 13 را با MagSafe سازگار می کند.

اخبار اپل


حلقه مغناطیسی Anker 310 قاب معمولی آیفون 12 یا 13 شما را با قیمت 8 دلار به MagSafe سازگار می کند.
عکس: Anker

آیا قاب ساده آیفون 12 یا 13 شما را از لذت بردن از فناوری MagSafe اپل باز می دارد؟ Anker اکنون تعمیر ارزانی را برای کیس شما ارائه می دهد – حلقه مغناطیسی Anker 310 – بنابراین نیازی به خرید یک دستگاه جدید سازگار با MagSafe ندارید. قیمت این انگشتر 8 دلار است، در حالی که یک کیف جدید احتمالاً بیش از 20 دلار هزینه خواهد داشت.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

همانطور که می دانید MagSafe یک ویژگی شارژ است که به شما امکان می دهد لوازم جانبی مانند کیف پول و واشر شارژ را به صورت مغناطیسی به پشت آیفون 12 یا آیفون 13 متصل کنید.

قاب‌های معمولی آیفون تمایل دارند مغناطیس داخلی گوشی را مسدود کنند، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها قاب‌ها را با MagSafe سازگار می‌کنند.

حلقه مغناطیسی Anchor 310

با این حال، Anker یک راه حل جدید منتشر کرد. حلقه مغناطیسی 310 آن به پشت جعبه می چسبد. این به شما امکان می دهد فقط با چند دلار از کیس اصلی MagSafe خود استفاده کنید.

دستگاه ساده کوچک دارای چسب در یک طرف است و با یک ابزار تراز به شما کمک می کند حلقه را در جای مناسب در پشت کیس بچسبانید.

هنگامی که حلقه در جای خود قرار گرفت، می توانید لوازم جانبی MagSafe را به پشت تلفن خود اضافه کنید. و می توانید گوشی خود را از طریق MagSafe از طریق قاب شارژ کنید. انکر گفت و هنگامی که می خواهید از یک کیس متفاوت استفاده کنید، می توانید چسب حلقه را بردارید و دوباره استفاده کنید.

اما به خاطر داشته باشید که حلقه فقط با موارد نازک و صاف کار می کند. با یک مورد ضخیم یا بافت کار نمی کند. انکر گفت: قاب های گوشی هایی که سطح ناهموار یا ضخامت بیش از 2 میلی متر دارند، مانند قاب های Otterbox Defender، برای استفاده توصیه نمی شوند.

قیمت حلقه مغناطیسی Anker 310 7.99 دلار است.

از کجا بخریم: آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …

اخبار اپل
بنا بر گزارش ها، چند روز دیگر به تاریخ پیش خرید مک بوک ایر M2 اپل باقی مانده است

منبع: جرالد لینچ / آی‌مور طبق یک گزارش جدید، مک‌بوک ایر مورد انتظار اپل با قدرت M2 از 15 جولای به فروش خواهد رسید. با توجه به اینکه MacBook Pro 13 اینچی Apple M2 در حال حاضر در طبیعت عرضه شده است، بسیاری منتظر عرضه مک بوک ایر بازطراحی شده …