حلقه مغناطیسی Anker 310 هر قاب آیفون 12 یا 13 را با MagSafe سازگار می کند.

اخبار اپل


حلقه مغناطیسی Anker 310 قاب معمولی آیفون 12 یا 13 شما را با قیمت 8 دلار به MagSafe سازگار می کند.
عکس: Anker

آیا قاب ساده آیفون 12 یا 13 شما را از لذت بردن از فناوری MagSafe اپل باز می دارد؟ Anker اکنون تعمیر ارزانی را برای کیس شما ارائه می دهد – حلقه مغناطیسی Anker 310 – بنابراین نیازی به خرید یک دستگاه جدید سازگار با MagSafe ندارید. قیمت این انگشتر 8 دلار است، در حالی که یک کیف جدید احتمالاً بیش از 20 دلار هزینه خواهد داشت.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

همانطور که می دانید MagSafe یک ویژگی شارژ است که به شما امکان می دهد لوازم جانبی مانند کیف پول و واشر شارژ را به صورت مغناطیسی به پشت آیفون 12 یا آیفون 13 متصل کنید.

قاب‌های معمولی آیفون تمایل دارند مغناطیس داخلی گوشی را مسدود کنند، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌ها قاب‌ها را با MagSafe سازگار می‌کنند.

حلقه مغناطیسی Anchor 310

با این حال، Anker یک راه حل جدید منتشر کرد. حلقه مغناطیسی 310 آن به پشت جعبه می چسبد. این به شما امکان می دهد فقط با چند دلار از کیس اصلی MagSafe خود استفاده کنید.

دستگاه ساده کوچک دارای چسب در یک طرف است و با یک ابزار تراز به شما کمک می کند حلقه را در جای مناسب در پشت کیس بچسبانید.

هنگامی که حلقه در جای خود قرار گرفت، می توانید لوازم جانبی MagSafe را به پشت تلفن خود اضافه کنید. و می توانید گوشی خود را از طریق MagSafe از طریق قاب شارژ کنید. انکر گفت و هنگامی که می خواهید از یک کیس متفاوت استفاده کنید، می توانید چسب حلقه را بردارید و دوباره استفاده کنید.

اما به خاطر داشته باشید که حلقه فقط با موارد نازک و صاف کار می کند. با یک مورد ضخیم یا بافت کار نمی کند. انکر گفت: قاب های گوشی هایی که سطح ناهموار یا ضخامت بیش از 2 میلی متر دارند، مانند قاب های Otterbox Defender، برای استفاده توصیه نمی شوند.

قیمت حلقه مغناطیسی Anker 310 7.99 دلار است.

از کجا بخریم: آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …