درخواست جدید برای بررسی در پادکست اپل، افزایش رتبه آن در فروشگاه App

درخواست جدید برای بررسی در پادکست اپل، افزایش رتبه آن در فروشگاه App
اخبار اپل


از ماه سپتامبر، اپل به طور ضمنی به کاربران اجازه داده است تا بازخورد خود را در اپ استور در مورد برنامه های خود ارسال کنند. تقریباً تمام برنامه های اپل با بررسی های منفی و بررسی های ضعیف بمباران شدند. با این حال، اپلیکیشن پادکست اپل که امتیاز وحشتناکی 1.8 ستاره داشت، به طور ناگهانی در کمتر از یک ماه به 4.6 ستاره سقوط کرد.

آیا اپل به بازخورد همه گوش داد و برنامه را برای لذت گوش دادن شما به روز کرد؟ آیا این به نوبه خود باعث شد تا کاربران به اپ استور هجوم ببرند و نظرات درخشانی برای این برنامه بگذارند؟ متاسفانه اینجا اینطور نیست. کوستا الفتریو، منتقد حرفه‌ای اپ استور خودخوانده، که برای اولین بار متوجه جهش مرموز در رتبه‌بندی ستاره‌های اپل پادکست شد، گفت که هیچ اصلاحی واقعی انجام نشده است.

لازم به ذکر است که پادکست اپل در حال حاضر دارای رتبه 4.6 ستاره با بیش از 18000 رتبه بندی است. این یک جهش عظیم از تنها 1.8 ستاره است که توسط تقریباً 1000 رتبه بندی در اوایل اکتبر جمع آوری شده است.

چه چیزی می تواند منجر به این جریان مرموز مثبت شدن برنامه ای شود که فقط یک ماه پیش مورد نفرت همه قرار گرفت؟ شما می توانید بسیاری از بررسی های مثبت اخیر را ببینید، اما به همان اندازه که خنده دار است، آنها برای خود برنامه نیستند. نقدهای پنج ستاره خود پادکست ها را ستایش می کنند. در حالی که، اگر به بررسی های یک ستاره نگاه کنید، اکثر آنها برای برنامه Apple Podcasts هستند.

این چیزی است که سخنگوی اپل گفت روی لبه“با iOS 15.1 که ماه گذشته منتشر شد، پادکست های اپل شروع به دعوت از شنوندگان برای ارائه رتبه و بررسی کردند، درست مانند اکثر برنامه های شخص ثالث – با استفاده از رتبه بندی استاندارد و درخواست بررسی که در دسترس همه توسعه دهندگان است.”

به نظر می رسد درخواست بازبینی یک منبع سردرگمی باشد. شاید این درخواست در انتهای پادکست ظاهر شود که می تواند بررسی های متمرکز بر محتوای پادکست را توضیح دهد. با این حال، به نظر نمی رسد که سایر برنامه های پادکست در اپ استور مشکلی نداشته باشند.

آیا فکر می‌کنید اپل پادکست رتبه‌بندی خود را با گمراه کردن کاربران با اعلان‌های اسب تروجان افزایش داده است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

[Via The Verge]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …