در این گزارش آمده است که اپل به طور مخفیانه از گوگل تبلیغاتی برای اپلیکیشن ها می خرد تا درآمد خود را در اپ استور افزایش دهد.


گزارش جدید فوربس ادعا می‌کند که اپل به‌طور مخفیانه در حال خرید تبلیغات برای اپلیکیشن‌های با ارزش بالا در اپ استور خود برای کسب درآمد است.

از گزارش:

بسیاری از ناشران برنامه به من گفته‌اند که اپل مخفیانه از گوگل برای اپلیکیشن‌های با ارزش بالا می‌خرد تا به طور بالقوه میلیون‌ها دلار درآمد اشتراک به دست آورد. اپل تبلیغات را بدون رضایت توسعه دهندگان برنامه اجرا می کند و گوگل آنها را حذف نخواهد کرد.

هزینه: به طور بالقوه میلیون ها دلار درآمد از دست رفته. به علاوه هزینه های بالای تبلیغات برای کمپین های خودشان.

گزارش شده است که برنامه های تحت تأثیر شامل Tinder، Bumble و HBO، و همچنین Masterclass و برنامه زبان Babbel هستند. این گزارش می‌گوید که تبلیغات نشان نمی‌دهد که آنها متعلق به اپل هستند و به چشم غیرمسلح به نظر می‌رسند که گویی از برندها و ناشران نمایندگی می‌آیند:

این تبلیغات نشان نمی دهد که آنها متعلق به اپل هستند و برای اکثر ناظران دقیقاً مانند تبلیغات مارک ها و ناشران برنامه هایی هستند که مستقیماً به اپ استور می روند. با این حال، آنها پیوندهای ردیابی مشابهی با پارامترهای تقریباً یکسان دارند، که نشان می دهد احتمالاً یک آژانس همه آنها را تنظیم می کند.

این گزارش هیچ مدرک قانع‌کننده‌ای مبنی بر اینکه اپل پشت این تبلیغات بوده است ارائه نمی‌کند، به جز اینکه چنین پیوندهای ردیابی «نشان می‌دهند که یک آژانس احتمالاً همه آنها را منتشر می‌کند».

یکی از منابع در این گزارش گفت که اپل “سعی می کند با تحریک خرید در برنامه هایی که مردم از طریق اپل استور می خرند، درآمد خود را به حداکثر برساند” و “دریافت که اگر آنها مردم را به سمت برنامه سوق دهند می توانند از این توسعه دهندگان درآمد بیشتری کسب کنند.” برای خرید در آنجا در برابر جریان وب، فروشگاه کنید.”

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

بسیاری از «مارک‌های بزرگ موبایل» ادعا می‌کنند که این رویه به کسب‌وکارشان آسیب می‌زند، زیرا مشتریانی که از طریق اپ استور می‌آیند 30 درصد هزینه کمتری دارند. این گزارش همچنین می‌گوید که چون ادعا می‌شود اپل تبلیغات می‌خرد، خود شرکت‌ها نیز مجبور بودند برای تبلیغات هزینه بیشتری بپردازند، زیرا این امر هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

با این حال، یکی از خرده فروشان به فوربس گفت که “بسیاری از برندهایی که با این مشکل مواجه شده اند، در تلاش برای دور زدن سیاست های کسب درآمد اپ استور تهاجمی هستند”، اما تاکتیک برای تبلیغ محصولات شرکت های دیگر “کمی فریب خورده است”.

این خبر مرتبط است، زیرا مشکل پرداخت در برنامه از نظر تحقیقات ضد انحصار و محاکمه در حال انجام Epic Games، جایی که یک قاضی به اپل دستور داد تا ممنوعیت توسعه‌دهندگان را از گفتن سایر روش‌های پرداخت برای کالاهای دیجیتال و سایر روش‌های پرداخت به مردم منع کند، ادامه دارد. از جمله پیوندهایی به روش های پرداخت خارجی.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …