دیکنسون وقتی به سطل زباله احمقانه می رود به طرز دیوانه کننده ای خوب می شود [Apple TV+ recap]

اخبار اپل


این هفته به بعد دیکینسون، دختران به دیوانه خانه می روند و هنری باید زن خانه دار درونی خود را پیدا کند تا به سربازانش کمک کند تا معاینه را پشت سر بگذارند.

قسمت این هفته از داستان فمینیستی آلتو Apple TV + یکی از قوی‌ترین قسمت‌ها تاکنون است – و پایان آینده را تلخ‌تر می‌کند. درست زمانی که تیم خلاق به نظر می رسد که ضربه می زند و لذت می برد، پایان باید فرا برسد.

دیکینسون خلاصه: “کمی جنون در بهار”

به آقای دیکنسون (با بازی توبی هاس) در پناهگاه زنان در نورث همپتون پیشنهاد حضانت داده شده است و می خواهد بپرد زیرا آنها در نظر دارند عنوان دانشگاه او را بگیرند. امیلی (هیلی استاینفلد) از دیدن هیجان پدرش هیجان زده است. لاوینیا (آنا باریشنیکوف) برای ترک خانه هیجان زده است.

خانم دیکینسون (جین کراکوفسکی) کمتر است – او فکر می کند شوهرش سعی دارد او را ببندد. “پدرت خیلی معمولی است، امیلی!” او می گوید.

شاید شوخی مورد علاقه من در این هفته زمانی باشد که آقای دیکنسون وقتی خانواده را به پزشک ارشد (جردن لج) معرفی می کند، نام لاوینیا را فراموش می کند. دکتر نمی خواهد خانم دیکنسون را مقید کند، اما درست آن‌ها می‌خواهند امیلی را که صحبت‌هایش درباره گل‌ها و سوء ظن به پناهندگی‌اش بی‌جا به نظر می‌رسد، ببندند.

سرهنگ هیگینسون (گابریل ایبرت) که هنوز ناراحت بود، از هنری (چینازا اوچه) خواست تا نیروهای استخدام شده خود را در یونیفورم عالی برای چک کردن یونیفرم برای ملاقات ژنرال روفوس ساکستون بپوشاند. هنری از کیت مهماندار استفاده می‌کند که دیکنسون او را برای دوخت لباس‌هایشان برای قبولی در آزمون فرستاد. او اعتراف می کند که هر شب برای بتی (آماندا وارن) و فرزندشان نامه می نویسد، اما نمی تواند آنها را بفرستد زیرا فکر می کند دیگر هرگز آنها را نخواهد دید. او نمی‌خواهد به آن‌ها یا خود امیدی کاذب نسبت به آینده‌ای بدهد که ممکن است هرگز نیاید.

سو (الا هانت) که از خیانت ادعایی امیلی متزلزل شده است، آستین (آدریان انسکو) را متقاعد می کند که از او طلاق نگیرد. اما زمانی که آستین پیش نویس نامه خود را چند دقیقه بعد از طریق پست دریافت کرد، اهمیت چندانی نداشت.

دخترها حرف او را قطع کردند

بازدید از پناهندگی این هفته یک تور کمدی است. کراکوفسکی و اشتاینفلد که مدام سعی می کنند جلوی دکتر دیوانه به نظر نرسند، به عنوان مجریان کمیک بهترین های خود را نشان می دهند. وقتی آقای دیکینسون سعی می کند بگوید که همسرش از غم و اندوه رنج می برد، یکی از علائمی که آنها درمان می کنند این است که همسرش منفجر می شود.

“من چی؟” خانم دیکنسون می گوید. غم تنها خواهرم؟ خوب خلاص این زن

البته وقتی متوجه می‌شود که اکثر بیماران به خوبی درمان می‌شوند، سعی می‌کند درگیر شود. اما امیلی حقیقت را می بیند. بال زیرزمین مملو از زنانی است که بدتر از زنانی که مادرش با آن ها روبه رو می شوند، رفتار می کنند، بنابراین او در تلاش است تا زنان را آزاد کند و تظاهراتی ترتیب دهد. پدرش زمانی که به اصرار مدیر از فرستادن امیلی به پناهگاه امتناع کرد، حضانت را رها کرد. این یک چرخش خوب از وقایع است که ارتباط آنها را تأیید می کند.

نقطه اوج برای دیکینسون

در همین حال در جنگ داخلی …
عکس: Apple TV +

صحنه‌های هنری و تازه‌کارهایش در این نمایش، و نه فقط در این فصل، نقطه برجسته‌ای است. شیمی بین اجراکنندگان و عناصر بصری که کارگردانان برای نشان دادن رفاقت خود آماده می کنند، تازه، سرگرم کننده و عمیق است. این هفته ما شاهد یک مونتاژ زیبا هستیم، تقریباً شبیه یک راهرو که لباس‌های جدید خود را نشان می‌دهد. و در میان دلپذیرترین مناظر قرار می گیرد دیکینسون تا به حال ارائه شده است.

کارگردان سیلاس هاوارد در تمام هفته کار بسیار خوبی انجام داده است. به نظر می رسد نمایش در حال بهتر شدن است که البته با توجه به این که خواهد شد، مشکل بزرگی است دیکینسونفصل آخر اما شاید بهتر باشد به سراغ نت های بلند بروید. با این وجود، بسیار خوشحالم که توسط خالق نمایش، آلنا اسمیت، و شرکت، به این سفر رفتم. مخصوصاً اخیراً بیشتر سرگرم کننده و آموزنده بود تا نه.

این هفته در هزاره

اپیزود این هفته، با عنوان “کمی جنون در بهار”، به نظر می رسد درمانی مهربان برای ارجاعات خالی به زمان حال باشد. وقتی خانم دیکنسون سعی می‌کند به امیلی درباره تلاش پدرش برای بستن او بگوید، او آن را “قدیمی‌ترین ترفند در یک کتاب قرن نوزدهم” می‌نامد. وقتی هنری قسمت خود را در لباس می بیند، می پرسد: “گرسنه ای؟ زیرا همه آن را خوردید و خرده نان نگذاشتید.»

وقتی هیگینسون از دادن اسلحه به آنها امتناع می کند، مانند یک حساب توییتر پس از انجام کاری ترنس هراسی می گوید: “من شما را می بینم، شما را می شناسم”. و هنگامی که آنها کمبود سلاح را تأیید کردند، یکی از مردان فریاد زد: “ما با یک سری نژادپرست روبرو هستیم که از اضطراب اقتصادی رنج می برند!”

این یکی از تندترین اپیزودهایی است که نوشته شده است دیکینسون بیشتر. نگاه به آینده به جای اینکه حواسش را پرت کند، تصویر نمایش از گذشته را تقویت می کند.

اگرچه این دقیقاً همان چیزی نیست که در مورد هزاره صحبت کنیم، این قسمت یک گفتگوی کامل را از دختر، قطع شد. نویسنده Ayo Edibiri آشکارا طرفدار است (آنطور که باید باشد). این فیلم جیمز منگولد نوعی ضدبرنامه فمینیستی بزرگ استودیویی است که دیگر واقعاً انجام نمی شود.

چیزی در چشم انداز بسته او و کارگردان مرد او را به داوری ناقص پیام هایش تبدیل می کند، اما آثار سازشکارانه ای مانند این تمایل دارند در مواقعی حتی بیشتر با مردم صحبت کنند. در مورد آن فکر کنید دختر، قطع شد در همان سال افتتاح شد باکره خودکشی می کند، که کارگردان آن سوفیا کاپولا آشکارا الهام بخش بود و راه را برای آن هموار کرد دیکینسوننابهنگام و پرواز فانتزی افسرده. و همچنین جیمی بابیت اما من یک تشویق کننده هستم، داستانی مانند داستان لزبین هایی که باید خود واقعی خود را از خانواده های خود پنهان کنند نیز در سال 1999 به نمایش درآمد.

با این دو فیلم، شما می توانید شروع به دیدن دستور زبان اولیه ای کنید که این نمایش بر اساس آن ساخته شده است. من این ایده را دوست دارم که نویسندگان به گذشته نگاه کنند و اثری را که برایشان معنی دارد با صدای بلند بگویند. بهتر با آنها آشنا خواهید شد.

دارم تماشا میکنم دیکینسون در Apple TV +

قسمت های جدید از دیکینسون روز جمعه در Apple TV + می آیند. قسمت این هفته زودتر برای روز شکرگزاری می رسد.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …