دیکینسون برای آواز خواندن مداوم صف کشید [Apple TV+ review]

اخبار اپل


این یک خانواده قدیمی است که این هفته با هم آواز می خوانند دیکینسون، برنامه Apple TV + درباره Belle of Amherst و دوران آشفته ای که در آن زندگی می کرد.

بسیاری از داستان‌های میراث و تاریکی جشن شب را در طول اپیزودی با عنوان “آواز از قلب، قربان” مبهم می‌کند. آیا جشن تولد (یا شهرت) آقای دیکینسون می‌تواند زنده بماند؟

دیکینسون نقد: “از ته دل می خوانم آقا”

توماس ونتورت هیگینسون (با بازی گابریل ایبرت) به امیلی (هیلی استاینفلد) نامه نوشت و کار شاعر جوان را تأیید کرد و درخواست بیشتری کرد. او به لاوینیا (آنا باریشنیکوف) می گوید. با این حال، از آنجایی که لاوینیا قول داد در همبستگی با سربازان سکوت کند، ممکن است چندان واضح نباشد. آن‌ها به بازار لحاف‌سازی (که به طرز درخشانی روی «لحاف‌شده» شیلو رافع می‌چرخد) ختم شدند، اما با تراژدی پایان یافت. آقای دیکینسون (توبی هاس) نامه ای به سردبیر روزنامه محلی نوشت و از او خواستار ادب شد زیرا جنگ وحشیانه تر شد و مردم محلی از آن متنفر بودند.

خانواده می خواهند او را برای تولدش تشویق کنند، بنابراین امیلی پیشنهاد می کند که یک مهمانی و آواز بخواند. خانم دیکینسون (جین کراکوفسکی) به قدری درگیر این ایده است که با آزادی سو (الا هانت) و آستین (آدریان انسکو) موافقت می کند. او هنوز از سو عصبانی است که به او اجازه نمی دهد به نوزاد جدیدش نزدیک شود، اما به خاطر آقای دیکنسون تسلیم می شود.

امیلی در نهایت به سو می‌گوید که چه احساسی داشت سعی می‌کرد او را از بی‌حسی پس از زایمان خلاص کند. سو که احساس تجدید می کند، اعتراف می کند که فکر می کند شعر جدیدش خوب است، اما باید موهایش را کوتاه کند. امیلی تعجب می کند. سو نه تنها جایی برای انتقاد از او پیدا می کند، بلکه شنیده است که هیگینسون این شعر را باورنکردنی خوانده است. حالا امیلی مطمئن نیست که به چه فکر کند.

پس کمدی

من همیشه کمی عصبانی هستم وقتی دیکینسون به طور کامل بر روی ایده های قسمت های سریال تمرکز دارد. ایده یک نمایشگاه برای کویلینگ و سپس برای سینگالونگ (مانند مسابقه پخت فصل گذشته) چیزی با کیفیت فرسوده شده توسط فروشگاه را نشان می دهد. و فیلمنامه ها اغلب بهترین فیلمنامه نویسان یا مجریان نمایش را نشان نمی دهند. با این حال، آواز خواندن به این دلیل کار می کند که به کراکوفسکی اجازه می دهد طوری بچرخد که انگار شخصیت اصلی نمایش است، که همیشه ایده خوبی است.

در همین حین، هنری (چینازا اوچه) آموزش خود را در هنگ کارولینای جنوبی آغاز کرد. آنها به خوبی او را تار می کنند و برای او دردسرهای زیادی ایجاد می کنند زیرا او از هیگینسون سلاح نمی گیرد. با این حال، او استدلال های قوی در مورد خود (و کل نمایش) می کند. “اگر نمی توانید با تاریکی روبرو شوید، چگونه می توانید به سمت نور حرکت کنید؟” او می پرسد.

دقیقا همینه

جین کراکوفسکی فرصتی برای درخشش دارد.
عکس: Apple TV +

آواز خواندن در این هفته در واقع یک سکانس عالی است که از سرگرمی بی دغدغه به غم و اندوه واقعی می رود. کراکوفسکی یک بار دیگر جنا مارونی، سلبریتی بدنام خود را کانالیزه کرد 30 سنگ شخصیت، در اصرار دیوانه وار او برای قرار گرفتن در مرکز توجه.

لاوینیا به دلیل سوگند سکوتش نمی تواند آواز بخواند. (خانم دیکینسون مطمئناً می گوید: «شاید این برای بهترین باشد.» همانطور که او گذشته را به یاد می آورد، خانم دیکینسون یک عمر ناامیدی را در حین بازگویی روز عروسی خود از دست می دهد. او نمی خواهد هوای اتاق را بیرون بکشد. اما یک روز، وقتی نوبت به غم و اندوه او برای خواهر و مادرش می‌رسد، همه کاملاً طرف او هستند، که قبل از اینکه او بتواند با هر یک از فرزندان دیکینسون ملاقات کند، مردند.

سو با عصبانیت به آستین می گوید که باید در ارتش ثبت نام کند. و در حالی که این کار را نمی کند، اما کاری را به همان اندازه انجام می دهد. او اعلام می‌کند که شرکت حقوقی پدرش را ترک می‌کند تا شرکت طلاق خود را راه‌اندازی کند – و اولین مورد او شکست ازدواجش با سو خواهد بود. او این را به همه اعلام می کند، بلکه تولد پدرش را خراب می کند.

امیلی و سو

سو و امیلی وقتی متوجه می‌شود که امیلی همان شعرهایی را که به سو داده بود را بدون ذکر نام سو در مکاتبات برای هیگینسون می‌فرستد با هم دعوا می‌کنند. این چیز به خوبی پردازش شده است. داستان سو به هم ریخت دیکینسونفصل دوم به عنوان واحد جداگانه ای از سفر امیلی. اما حالا که دوباره به هم اعتماد دارند، خیلی بهتر عمل می کند.

واقعا بحثشون نیش می زند زیرا ما دیدیم که آنها دلتنگ یکدیگر شدند و عملکرد یکدیگر را اشتباه درک کردند. ما می دانیم که چگونه آنها دیگر نمی توانند در کنار یکدیگر باشند و چقدر خدمات کمی برای یکدیگر انجام می دهند در حالی که همچنان انتظارات زیادی از یکدیگر دارند. این نوع چیزها چیست دیکینسون در سطح دراماتیک خودنمایی می کند – و این احتمالا بهترین قسمت فصل تا کنون است.

این هفته در سخنرانی هزاره

  • “وای، آمریکا کمتر از صد سال است که کشوری است و فکر می کند کویلینگ را اختراع کرده است؟” برو بیرون، حدس می‌زنم.»
  • نامه آقای دیکنسون به سردبیر متهم به حمایت از “هر دو طرف” شده است.
  • یک تازه کار در تیم هنری به نام مایکل جردن (کرتیس مورلی) به شوخی های زیادی در مورد آینده خود به عنوان یک ستاره منجر می شود که با صدای کفش های کتانی در زمین تکمیل می شود.

با این حال، اوضاع با هنری و تازه کارها بسیار عالی است، زیرا بازیگران کوچک از نقش هایشان نهایت استفاده را می کنند. شیمی آنها خارج از نمودار است.

دارم تماشا میکنم دیکینسون فصل 3 در Apple TV +

قسمت های جدید از دیکینسون روز جمعه در Apple TV + می آیند.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …