زمان تحویل آیفون 13 قبل از فصل تعطیلات در حال بهبود است

آیفون 13 پرو در مقابل آیفون 13 پرو مکس
اخبار اپل


به گفته جی پی مورگان، مشتریان آیفون 13 برای تحویل گوشی جدید خود که نشان دهنده افزایش تولید است، آنقدر منتظر نخواهند بود. با این حال، زمان تحویل برای آیفون 13 بیشتر از آیفون 12 باقی می ماند.

سامیک چاترجی، تحلیلگر JP Morgan در یادداشتی به سرمایه گذار اشاره کرد که زمان تحویل آیفون 13 و آیفون 13 پرو برای دومین هفته متوالی کاهش یافته است. زمانی که آیفون 12 عرضه شد، مشتریان مجبور نبودند پس از گذشت زمان مشابه از عرضه آن، آنقدر منتظر بمانند. این تحلیلگر اضافه کرد که در برخی مناطق زمان اجرای آیفون 13 برابر با آیفون 12 است.

آخرین آیفون به دلیل تداوم کمبود جهانی تراشه ها با کمبود مواجه بود که بر تولید در تاسیسات شرکای اپل تأثیر گذاشت. به همین دلیل است که زمان عرضه آیفون 13 به طور قابل توجهی طولانی تر از آیفون 12 است. اگرچه این ارتقاء به ظاهر ناچیز نسبت به آیفون 12 است، اما تقاضای اولیه برای سری آیفون 13 بسیار قوی است و اختلالات عرضه را تشدید می کند.

در تمام مناطقی که جی پی مورگان پیگیری کرد، زمان تحویل نسبت به هفته قبل به شرح زیر تعدیل شد:

  • زمان تحویل آیفون 13 مینی از هشت روز به پنج روز کاهش یافت
  • زمان عرضه آیفون 13 از 10 روز به 5 روز کاهش یافت
  • زمان عرضه آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از 26 روز به 23 روز کاهش یافت.

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که در مقایسه با آخرین نسل آیفون، اکنون زمان تحویل برای همه مدل ها کمی جلوتر است.

ایالات متحده 35 درصد از کل محموله های آیفون را به خود اختصاص داده است. در اینجا، تاریخ تحویل آیفون 13 مینی و آیفون 13 به ترتیب از 10 و 11 روز به هفت و هشت روز کاهش یافت. مدل‌های iPhone 13 Pro و Pro Max تاریخ‌های تحویل مورد انتظار را پس از 21 روز در مقایسه با 28 روز نشان می‌دهند.

در همین حال، در چین، زمان تحویل آیفون 13 از 17 روز به تنها هفت روز کاهش یافت – کاهش قابل توجهی که با کاهش مشابه در زمان تحویل سایر مدل‌های آیفون 13 همراه بود. تاریخ تحویل همچنین به تاریخ خرید در بریتانیا و آلمان نزدیک شد. . منطقه ها 5 درصد از کل محموله های آیفون را تشکیل می دهند.

با این حال، زمان تحویل، نمایش دقیقی از تقاضا یا عرضه آیفون نیست. این در درجه اول به این دلیل است که هر دو شاخص به هم مرتبط هستند. چاترجی خاطرنشان کرد که نزدیک شدن به تاریخ های تحویل می تواند نشان دهنده افزایش عرضه باشد، احتمالاً قبل از فصل شلوغ تعطیلات.

[Via AppleInsider]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …