زمان تحویل آیفون 13 قبل از فصل تعطیلات در حال بهبود است

آیفون 13 پرو در مقابل آیفون 13 پرو مکس
اخبار اپل


به گفته جی پی مورگان، مشتریان آیفون 13 برای تحویل گوشی جدید خود که نشان دهنده افزایش تولید است، آنقدر منتظر نخواهند بود. با این حال، زمان تحویل برای آیفون 13 بیشتر از آیفون 12 باقی می ماند.

سامیک چاترجی، تحلیلگر JP Morgan در یادداشتی به سرمایه گذار اشاره کرد که زمان تحویل آیفون 13 و آیفون 13 پرو برای دومین هفته متوالی کاهش یافته است. زمانی که آیفون 12 عرضه شد، مشتریان مجبور نبودند پس از گذشت زمان مشابه از عرضه آن، آنقدر منتظر بمانند. این تحلیلگر اضافه کرد که در برخی مناطق زمان اجرای آیفون 13 برابر با آیفون 12 است.

آخرین آیفون به دلیل تداوم کمبود جهانی تراشه ها با کمبود مواجه بود که بر تولید در تاسیسات شرکای اپل تأثیر گذاشت. به همین دلیل است که زمان عرضه آیفون 13 به طور قابل توجهی طولانی تر از آیفون 12 است. اگرچه این ارتقاء به ظاهر ناچیز نسبت به آیفون 12 است، اما تقاضای اولیه برای سری آیفون 13 بسیار قوی است و اختلالات عرضه را تشدید می کند.

در تمام مناطقی که جی پی مورگان پیگیری کرد، زمان تحویل نسبت به هفته قبل به شرح زیر تعدیل شد:

  • زمان تحویل آیفون 13 مینی از هشت روز به پنج روز کاهش یافت
  • زمان عرضه آیفون 13 از 10 روز به 5 روز کاهش یافت
  • زمان عرضه آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس از 26 روز به 23 روز کاهش یافت.

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که در مقایسه با آخرین نسل آیفون، اکنون زمان تحویل برای همه مدل ها کمی جلوتر است.

ایالات متحده 35 درصد از کل محموله های آیفون را به خود اختصاص داده است. در اینجا، تاریخ تحویل آیفون 13 مینی و آیفون 13 به ترتیب از 10 و 11 روز به هفت و هشت روز کاهش یافت. مدل‌های iPhone 13 Pro و Pro Max تاریخ‌های تحویل مورد انتظار را پس از 21 روز در مقایسه با 28 روز نشان می‌دهند.

در همین حال، در چین، زمان تحویل آیفون 13 از 17 روز به تنها هفت روز کاهش یافت – کاهش قابل توجهی که با کاهش مشابه در زمان تحویل سایر مدل‌های آیفون 13 همراه بود. تاریخ تحویل همچنین به تاریخ خرید در بریتانیا و آلمان نزدیک شد. . منطقه ها 5 درصد از کل محموله های آیفون را تشکیل می دهند.

با این حال، زمان تحویل، نمایش دقیقی از تقاضا یا عرضه آیفون نیست. این در درجه اول به این دلیل است که هر دو شاخص به هم مرتبط هستند. چاترجی خاطرنشان کرد که نزدیک شدن به تاریخ های تحویل می تواند نشان دهنده افزایش عرضه باشد، احتمالاً قبل از فصل شلوغ تعطیلات.

[Via AppleInsider]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …