سوئگر با نگاهی تزلزل ناپذیر به مسائل شخصی یادداشت می کند [Apple TV+ review]


این هفته به بعد برادر شوهر، جیس و کریستال تمیز هستند – اما حالا چه؟ از سر گناه و درد اجاره داده می شود. او می خواهد کاری کند، اما جوابی نمی گیرد. در همین حال، مشکلات خانوادگی برای مگ و فیل فراوان است. و خشونت در بازی و خیابان ها اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

آیا آیک می تواند این تیم و جامعه اطرافش را از دست خودش نجات دهد؟ پول معمولاً بلندتر از وفاداری صحبت می کند، اما آیک بازی طولانی را انجام می دهد و ممکن است نتیجه ندهد. Apple TV + درام درباره تیم نامناسب لیگ بسکتبال جوانان بالتیمور نتایج بالایی در این هفته کسب کرده است.

برادر شوهر نقد و بررسی: “مرد 24 ساعته”

در اپیزودی با عنوان «مرد 24 ساعته»، کریستال (با بازی کوونجان والیس) در نهایت به جیس (آیزایا آر. هیل) درباره کارهای ناپسند مربی واریک (آل میچل) می گوید، با این شرط که جیس نمی تواند به کسی بگوید. . هر دو به شدت متناقض هستند. کریستال به سختی از آن روز جان سالم به در می برد و حالا جیس باید راز خود را حفظ کند، که او را غمگین و ناامید می کند.

او به سختی خودش را حفظ می کند، نمراتش در حال کاهش است، عملکردش در زمین ناقص است و رابطه بدی با والدینش برقرار کرده است. لحظه ای واقعا زیبا در 10 دقیقه اول قسمت وجود دارد که او در خیابان قدم می زند و خانواده ها و کودکان را می بیند که بدون توجه به زیبایی محله از آنجا عبور می کنند. سپس جیس بی صدا در کنار او ظاهر می شود و با او به جایی می رود که می توانند صحبت کنند. سرانجام، او به گوشه او بازگشت.

این چیزها بیشتر قسمت را تشکیل می دهند که هر چقدر هم که تماشای آن سخت باشد، تفکر خوبی است. این در عمل خونریزی می کند. او اولین جلسه خود را با نیک مندز (جیسون ریورا) انجام داد، زمانی که آنها باید با هم کار کنند مانند یک بازنده بیمار به نظر می رسید. و این باعث می شود که نیک در تصمیم خود برای پیوستن به تیم تجدید نظر کند.

جیس نمی تواند به کسی بگوید که مربی وارویک از کریستال سوء استفاده می کند و این باعث می شود که او از درون به دلیل بی فایده بودن در زمین جدا شود. جیس راه حلی پیدا می کند، اما چندان سازنده نخواهد بود. قابل درک است، او می خواهد کاری انجام دهد که اعتماد کریستال را خدشه دار نکند – اما او کاری انجام نخواهد داد.

مشاهده خوب

آیک ادواردز (اوشی جکسون جونیور) سرانجام با آلونزو (تریستان مک وایلدز)، مدیر کفشی که می‌خواهد از لیگ‌های جوانان حمایت کند، در یک آرایشگاه ملاقات می‌کند. این یک صحنه فوق‌العاده کوچک است – گروه کر یونانی آرایشگر برای آلونزو عمل شورش را به خاطر نقش او در تبدیل کودکان به مصرف‌کننده می‌خواند. آلونزو دستش را نشان می‌دهد و می‌گوید که همچنان اسپانسر تیم قدیمی نیک است. آلونزو نمی‌داند که مربی بابی (مارک بلوکاس) با نیک و مادرش تاب می‌خورد و او را ترغیب می‌کرد تا به فرزندان سوئگر آیک بپیوندد. بالاخره یک پیروزی برای آیک. او برای بعداً به این انرژی نیاز دارد …

آیک همچنین باید جیس و مادرش جنا (Overcoat Azoro) را بفروشد تا به نیک در تیم بپیوندد. او و همسرش تونیا (کریستینا جکسون) یک شام ترتیب دادند تا به آنها فروش نرمی بدهند. جیس در خلق و خوی متفکرانه است، بنابراین او موافق است، اما جنا چندان مطمئن نیست.

در طرف دیگر شهر، فیل (سولومون ایراما) و درو (جیمز بینگهام) در خواب هستند. درو در مقایسه با فیل بسیار ثروتمند است، اما آنها اوقات خوبی را سپری می کنند، حتی اگر فیل و درو به والدینش دروغ می گویند که مادر فیل در زندان است. درو متوجه می شود که فیل کبودی هایی دارد که به دلیل بازی خشن تیمی نیست و مشکوک است که پدرش او را کتک می زند.

فیل به طور قطعی نمی گوید، اما لحظه ای که آنها متوجه می شوند که به یکدیگر اهمیت می دهند خیره کننده است. این تیم بدون در نظر گرفتن مشکلاتشان واقعاً به فکر یکدیگر هستند. در واقع، وقتی جیس به وضوح از وضعیت تمرینی کریستال ناامید است، فیل تنها کسی است که می‌فهمد جیس چه چیزی را پشت سر می‌گذارد وقتی به او می‌گوید دوستی دارد که صدمه دیده است و او نمی‌تواند کمک کند، زیرا … خوب، همین اتفاق برای او می افتد این باعث می شود که این دو به موقع در سر یکدیگر قرار گیرند تا جیس به دوستانش بگوید برنامه اقدام خود را.

مگ (تسا فرر) با پدر جدا شده اش (مت ریدی) صبحانه می خورد. سرطان او برگشته است و او می خواهد برخی از چیزها را با صدای بلند بگوید. پذیرا نیست. زمانی که او یک اسباب‌بازی جوان بود، مربی در وست پوینت بود و هرگز در صورت نیاز با او حاضر نشد. او نمی تواند این را تغییر دهد، اما آیا از زمانی که او به مدت 35 سال مربی بود، به کتاب های بازی او علاقه مند خواهد شد؟ شخصیت های هرکس چپ و راست آنها را ناامید می کند.

همه چیز درباره صداقت

من واقعاً او را دوست دارم برادر شوهر تا آنجا که می تواند در مورد فراز و نشیب های حلقه اجتماعی تیم صادق باشد. جنا مشکلی ندارد که به گونه‌ای رفتار کند که خودخواه و جذاب به نظر برسد، زیرا ممکن است به بهانه انجام هر کاری برای پسرش برگردد. آیک می‌داند که گاهی اوقات ممکن است یکسان به نظر برسد، اما او همچنین در عمق وجودش می‌داند که ممکن است کسی نباشد که اینقدر نوع دوستانه رفتار کند و بر زندگی این کودکان تأثیر بگذارد.

شخصیت Jace به عنوان یک مطالعه موردی عالی در مورد نحوه نوشتن یک مجری عمل می کند. غرغر کردن، غرغر کردن، بی لطفی روزانه او در نوجوانی بسیار باورپذیر است و فیلمنامه نویسان هنوز هم موفق می شوند در سکته های نمایشی رضایت بخش در رنگین کمان کودک کار کنند و کارهایی را انجام دهند که هر کودکی در شرایط خاص انجام می دهد.

در اینجا او یک لحظه غرور و یک لحظه ضعف بیهوده و بی رحمانه را دریافت می کند، زیرا در نهایت به اندازه کافی غلبه می کند تا دوباره معتمد کریستال شود. اما پاسخ او به این موضوع این است که آینده خود و هم تیمی هایش را به شکلی بسیار جدی و بالغ به خطر بیاندازد. او کورکورانه به سوی بلوغ می‌خزد و هنوز هم تکانشگری کودکی را دارد که همه چیز برای اثبات دارد.

دارم تماشا میکنم برادر شوهر در Apple TV +

قسمت های جدید از برادر شوهر هر جمعه در Apple TV + می رسد.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان تاب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و کارگردان و ویراستار بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …