شکایت 750 میلیون دلاری Astroworld به دنبال خسارت از اپل است


اپل به همراه تراویس اسکات، دریک و مروج کنسرت Live Nation در یک شکایت جدید 750 میلیون دلاری برای جشنواره فاجعه بار Astroworld ماه گذشته نامگذاری شد. تونی بازبی، وکیل هیوستون، دادخواستی را به نمایندگی از 125 نفر از افراد حاضر در کنسرت، از جمله خانواده اکسل آکوستا، قربانی 21 ساله، ارائه کرد.

بازبی گفت: «هیچ مقدار پولی هرگز این شاکیان را کامل نخواهد کرد. غرامت مورد نظر برای “مجازات و الگوسازی برای همه افراد درگیر” در این رویداد – و ترویج اقدامات ایمنی بهتر در آینده است.

همه “منصفانه جبران خواهند شد”

از زمان جشنواره Astroworld در 5 نوامبر، که در آن 10 نفر – از جمله ازرا بلونت نه ساله – به دلیل جراحات وارده در طی یک جمعیت عظیم جان خود را از دست دادند، قبلاً تعدادی پرونده قضایی تشکیل شده است.

اگرچه اپل در برگزاری این رویداد شرکت نکرد، اما آن را از طریق Apple Music پخش کرد. این شرکت همچنین کنسرت را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کرد، اما این پست ها بعدا حذف شدند – با بیانیه ای جایگزین شدند که در آن نوشته شده بود:

قلب ما با قربانیانی است که به طرز فجیعی جان خود را از دست دادند یا در Astroworld زخمی شدند و عزیزانشان. ما خراب شده ایم.

اپل بعد از اینکه ویدیوهای گرفته شده توسط آن – که آمبولانس‌ها و امدادگران را در میان جمعیت نشان می‌دادند – پخش شد، به دلیل عدم توقف پخش زنده‌اش زودتر مورد انتقاد قرار گرفت. این شرکت اکنون با یک شکایت قضایی روبرو است.

بازبی در بیانیه‌ای در اینستاگرام گفت: «امروز ما از طرف ۱۲۵ بازدیدکننده از Astroworld شکایت کردیم تا خانواده اکسل آکوستا را نیز شامل شود. وی افزود: اعتقاد راسخ من این است که هرکسی که در این کنسرت شرکت کرده باشد و مجروح شده باشد، عادلانه غرامت خواهد شد. من قصد دارم از آن مطمئن شوم.”

اپل در یک پرونده قضایی 750 میلیون دلاری فهرست شده است

بازبی گفت، این شکایت که شامل Epic Records نیز می شود و انتظار می رود “خیلی زود” 100 نفر دیگر اضافه شود، به دنبال جبران “از دست دادن سلامت روانی و جسمی و جان انسان ها” است.

«هیچ مقدار پولی هرگز این شاکیان را کامل نخواهد کرد. در این اسناد آمده است: هیچ پولی نمی تواند زندگی انسان را احیا کند. کوانتومی که به دنبال آن است شامل خسارات جنایی کافی برای مجازات و الگوسازی برای همه دست اندرکاران استریم، تبلیغ، سازماندهی و اجرای ناموفق کنسرت و همچنین تشویق کسانی است که در چنین فعالیت هایی درگیر هستند تا این کار را با ایمنی در جلو انجام دهند. برنامه ریزی کنید، نه فقط به عنوان یک فکر بعدی.

تراویس اسکات و Live Nation به افراد حاضر در این رویداد بازپرداخت ارائه کردند، اما Buzbee آن را “تلاش شفاف و عجیب” برای محدود کردن مسئولیت آنها خواند.

از طریق: کرونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …