طراحی ساعت اپل با انتهای صاف، ارائه شده در ثبت اختراعات

اخبار اپل


در یک درخواست ثبت اختراع جدید، اپل ادعا می کند که یک طراحی لبه تخت برای اپل واچ دارد، که قبلاً تصور می شد برای اپل واچ سری 7 باشد. این مستندات نشان می دهد که اپل واقعاً در مقطعی به فکر استفاده از طراحی تیز برای اپل واچ بوده است. . .

قبل از عرضه اپل واچ سری 7، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این دستگاه پوشیدنی دارای طراحی مشابه آیفون 13 خواهد بود، وجود داشت که با لبه های صاف و فریم مربع مشخص می شود. با این حال، این شایعه نادرست بود، زیرا شاسی اپل واچ سری 7 تقریباً بدون تغییر نسبت به اپل واچ سری 6 است. با این حال، پتنت جدید می گوید که شاسی اپل واچ آینده “ممکن است زمانی که شکل کلی مستطیل داشته باشد. مشاهده شده. از جلو.”

اپل در ابتدا این پتنت را برای «دستگاه الکترونیکی قابل حمل با پوسته شیشه‌ای» در ماه مه ۲۰۲۰ به ثبت رساند و حدود ۲۲ مورد از ۲۸ طرح گنجانده شده با بخش‌هایی از ادعاهای قبلی مطابقت دارد. بقیه نقشه ها ممکن است مربوط به طراحی نسل فعلی اپل واچ یا شاسی لبه تخت باشد.

لازم به ذکر است که نقشه های ثبت اختراع معمولاً گویا هستند و چیز زیادی در مورد محصول نهایی نشان نمی دهند. این پتنت بر روی شاسی اپل واچ به نام “پوسته” تمرکز دارد. اپل همچنین ادعا می کند که دیواره های جانبی پوسته “می توانند منحنی، گرد، نیم دایره یا هر شکل مناسب دیگری باشند.” با اشاره به تصویر لبه های اریب، این حق اختراع می گوید: “انتقال بین دیوارهای جانبی و دیواره بالایی یا جلوی پوسته … شاید تیز (مثلاً تعیین یک نوک یا لبه منفرد)، منحنی، اریب، گرد یا مثل. ”

جالب اینجاست که در سند 18000 کلمه ای اپل تنها سه بار به “مسطح” اشاره شده است. با این حال، افشای این پرونده به شایعات مبنی بر اینکه ممکن است یک نسخه از اپل واچ شبیه جعبه کبریت آلومینیومی به نظر برسد، وزن می‌افزاید. با این حال، یک درخواست ثبت اختراع تضمین نمی کند که محصول روشنایی روز را ببیند.

آیا فکر می کنید اپل هرگز اپل واچ تیز را عرضه خواهد کرد؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …