عملی: AirPods 3 به لطف بسیاری از فناوری‌های پایین دستی، صدایی عالی دارد [Review]

اخبار اپل


AirPods 3 جدید هدفون های کوچک فوق العاده ای هستند. صدای آن‌ها فوق‌العاده است، راه‌اندازی و استفاده از آن بسیار آسان است، و کیس شارژ بی‌سیم موهبتی است.

در مقایسه با پیشینیان خود، اپل تقریباً همه چیز را به طور قابل توجهی بهبود داده است – و قیمت آنها 179 دلار است.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

بررسی AirPods 3

ایرپادهای جدید دارای فناوری پایین دستی زیادی هستند.
عکس: Leander Kahney / Cult of Mac

طرح

من از طرفداران بزرگ طراحی جدید AirPods 2021 هستم که بیشتر آنها از هدفون های گران قیمت ایرپاد پرو اپل تهیه شده است. به طور کلی، آنها کوچکتر از اصلی هستند، با ساقه های کوتاه تر مانند Pros، که عالی است. ساقه ها اکنون دارای کنترل های لمسی مانند Pros هستند که به خوبی معجزه می کنند. با این حال، نکات سیلیکونی Pro ناپدید شده اند، و همراه با آنها کاهش نویز فعال. AirPods دارای طراحی گوش باز است که در واقع مزایایی دارد.

این هدفون دارای درجه ای از مقاومت IPX4 در برابر آب و تعریق است، به این معنی که می توانید آن را در زیر باران یا در حین تمرین عرق کرده استفاده کنید. پرونده نیز همین ارزیابی را دریافت می کند.

مناسب

تناسب کلی ایرپادهای جدید مشابه دو مدل اول است، به این معنی که اگر از ایرپادهای قبلی متنفر بودید، از آنها نیز متنفر خواهید شد. اما برای من آنها بسیار مناسب هستند.

از آنجایی که من به AirPods Pro عادت کرده‌ام، با نکات سیلیکونی که وارد کانال گوش شما می‌شود، در ابتدا، AirPods اصلاً احساس خوبی نداشت. احساس می کردم لبه گوشم نشسته اند و بلافاصله بیرون می افتند. با اینکه احساس می کردند شکننده هستند، من با آنها دو ساعت دوچرخه سواری کردم و یک اینچ هم تکان نخوردند. من حتی در امتداد ساحل سانفرانسیسکو، جایی که همیشه نسیم شدیدی می‌وزد، دوچرخه سواری کردم – و آنها محکم در گوشم گیر کردند.

تناسب عمدا رایگان است و صدای محیط زیادی را از دست می دهد. این چیز خوبیه. آنها در تمام طول روز راحت هستند و باعث تحریک نمی شوند. متوجه شدم که AirPod Pros می‌تواند کمی گوش‌های من را تحریک کند. اما با AirPods 3، لمس آنقدر سبک است که هیچ اصطکاک وجود ندارد. تمام روز آنها را می پوشیدم و حتی زمانی فراموش کردم که آنها را دارم. وزن آنها فقط 0.15 اونس است که یک مو سبکتر از AirPod Pros 0.18 اونس است.

صدا

AirPods 3 به گوش من عالی می رسد. صدای بم و عضلانی دارند. باس ضربه می زند، اما میانه ها و بلندی ها واضح هستند. من انواع موسیقی را امتحان کردم و چند گفتگو داشتم. همه موسیقی ها عالی بود و من با تماس ها مشکلی نداشتم – حتی در خیابان پر سر و صدا – مردم آن طرف صدای من را می شنیدند یا من آنها را می شنیدم.

برای من، صدا با AirPod Pros برابری می کند، اگرچه عدم وجود هدفون سیلیکونی تفاوت را ایجاد می کند. صدا به اندازه حرفه ای ها غوطه ور نیست. حتی بدون فعال کردن کاهش نویز، متخصصان کار بسیار خوبی برای آب بندی دنیای بیرون انجام می دهند. در نتیجه، موسیقی طوری به نظر می رسد که گویی مستقیماً به کانال گوش شما تزریق شده است.

با حرفه ای ها، موسیقی در ذهن شما بسیار بیشتر است. با این حال، این همیشه خوب نیست. با ایرپادهای جدید، آگاهی از محیط اطرافتان بسیار بهتر است. و اگر صدای محیط خیلی بلند نباشد، برای بسیاری از موقعیت های اجتماعی، مانند دوچرخه سواری، بهتر است.

ایرپادهای جدید نیز بسیار قوی می شوند. مجبور شدم از جایی که معمولاً حرفه‌ای‌ها را دارم، آنها را یک یا دو مرحله کاهش دهم.

آنها دارای درایورهای جدید، یک تقویت کننده سفارشی و یک EQ تطبیقی ​​هستند که از میکروفون های رو به داخل برای تنظیم ترکیب در زمان واقعی استفاده می کند. Adaptive EQ یکی دیگر از ویژگی هایی است که از AirPods Pro و AirPods Max حذف می شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی، صدای فضایی است که باعث می‌شود صدایی به گونه‌ای باشد که گویی موسیقی از همه جهات می‌آید – نه فقط استریو چپ و راست. صدای فراگیر در AirPods 3 همچنین از ردیابی سر پشتیبانی می کند که با حرکت سر، منبع صدا را تغییر می دهد. با کوئینز تست کردم دیگری گرد و غبار را گاز می گیرد، و اثر قوی است اما خیره کننده نیست. وقتی صدای فردی مرکوری را شنیدم که در چند قدمی جلوی من به گوش می رسید، عصبی شدم و در حالی که سرم را برگرداندم او را از گوش به گوش دیگر حرکت داد. با این حال، من 100٪ در Spatial Audio برای موسیقی فروخته نمی شوم، اگرچه در فیلم ها تحت تأثیر آن قرار گرفته ام.

ایرپادهای نسل سوم جدید با تراشه H1 اپل عرضه می شوند که ایرپاد پرو (و ایرپادهای نسل دوم) را نیز تامین می کند. پردازنده سفارشی ویژگی هایی مانند جفت شدن سریع با یک لمس را امکان پذیر می کند. این اولین همگام سازی با آیفون شما به مدت پنج ثانیه با یک لمس انجام می شود: فقط قاب را باز کنید، روی پنجره پاپ آپ ضربه بزنید و کارتان تمام شد. هیچ مشکلی با جفت شدن بلوتوث وجود ندارد و AirPods اکنون با تمام دستگاه های شما در حساب iCloud شما همگام می شود.

تراشه H1 همچنین به سیری اجازه می دهد همیشه روشن باشد، که برای شروع تماس، پخش آهنگ، تنظیم تایمر و سایر دستورات ساده راحت است. سیری را در خانه، اداره و خیابان تست کردم. سیری هرگز کامل نیست، اما در بیشتر موارد به اندازه کافی خوب کار می کرد، به جز زمانی که من دوچرخه سواری می کردم.

باتری و شارژ

نمای کلی AirPods 3: AirPods 3 بیش از شش ساعت با یک بار شارژ یا 30 ساعت با یک کیس شارژ بی سیم پخش می شود.
AirPods 3 با یک بار شارژ بیش از 6 ساعت یا با کیس شارژ بی سیم 30 ساعت پخش می شود.
عکس: Leander Kahney / Cult of Mac

کیس جدید اکنون با شارژ MagSafe در دسترس است و عمر باتری به طور کلی بهتر است. ایرپادهای جدید تا شش ساعت پخش یا در مجموع 30 ساعت در صورت شارژ مجدد با کیس رتبه بندی می شوند. من بیش از شش ساعت و سی دقیقه در یک آزمایش دریافت کردم – بیش از دو ساعت بیشتر از ایرپادهای نسل دوم (که دارای امتیاز پنج ساعت هستند). رنگ من را تحت تأثیر قرار داد: 6.5 ساعت تقریباً تمام وقت است که برای چنین هدفون های مینیاتوری قابل توجه است. علاوه بر این، ایرپادها اکنون شارژ سریع دارند. شارژ پنج دقیقه ای حدود یک ساعت پخش را فراهم می کند.

کیس MagSafe با پدهای شارژ MagSafe و Qi سازگاری خوبی دارد. شارژ بی سیم بهترین است و امیدوارم دیگر هرگز سیمی را به ویجت وصل نکنم. کافی است کیس را روی یک پد شارژ قرار دهید و چند ساعت بعد آماده کار است. البته هنوز هم می توانید AirPods را با کابل لایتنینگ شارژ کنید. (اپل شامل یک کابل لایتنینگ به USB-C در جعبه است.)

پوسته

این ارتقا فقط یک بهبود مشخصات نیست. ایرپادهای کاملاً بازطراحی شده از بسیاری از فناوری‌هایی که به سمت پایین جریان می‌یابند، بهره زیادی می‌برند و نتیجه چشمگیر است. همه چیز از صدا گرفته تا عمر باتری بهبود یافته است و بسیاری از مردم از این هدفون همه کاره، راحت و با صدای عالی راضی خواهند بود.

قیمت گذاری

AirPods 3 با قیمت 179 دلار به فروش می رسد.

خریدن از: آمازونمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
امروز در تاریخ اپل: تبلیغ Super Bowl Mac برخلاف همه شانس ها پخش می شود

22 ژانویه 1984: تبلیغ خیره کننده اپل در سال 1984 “Macintosh 128K” در سه ماهه سوم Super Bowl XVIII از شبکه CBS پخش شد. احتمالاً معروف‌ترین آگهی تلویزیونی کامپیوتری در تاریخ، این تبلیغات توسط کارگردانی می‌شود بیگانه و بلید رانر کلاه ایمنی ریدلی اسکات اما به سختی پخش شد. تبلیغات …

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …