مجموعه بازی‌های کلاسیک اپل آرکید با سرعت در حال رشد است

اخبار اپل


جاده کراسی + و بسیاری از بازیکنان بزرگ دیگر در اپ استور اخیراً بخشی از Apple Arcade شده اند.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

انتخاب App Store Greats که از طریق سرویس اشتراک Apple Arcade در دسترس است، همچنان در حال رشد است. جمعه اضافه می کند جنگ گالاگا + و Kingdom Rush Frontiers TD +.

آنها به دوازده بازی کلاسیک دیگر می‌پیوندند که بازیکنان باید برای بازی به صورت جداگانه هزینه می‌کردند، اما اکنون همه با یک اشتراک در Apple Arcade در دسترس هستند. همچنین بسیاری از بازی های اصلی وجود دارد.

شارژ کن جنگ گالاگا + و Kingdom Rush Frontiers TD + از جمعه

جنگ گالاگا + کلاسیک های بازی shoot’em را به iPhone / iPad منتقل می کند. و Kingdom Rush Frontiers TD + یک بازی دفاعی برج با موضوعی فانتزی برای آیفون، آیپد و مک است.

تفاوت آنها با نسخه اصلی این است که نیاز به خرید درون برنامه ای برطرف شده است. Apple Arcade به آنها اجازه نمی دهد. همین امر در مورد تبلیغات، جعبه های غارت و ردیابی تهاجمی پخش کننده نیز صدق می کند.

تازه اولشه

دو عنوانی که در روز جمعه اضافه شدند، فقط جدیدترین برنامه‌های App Store بزرگ هستند که گزینه‌های موجود در سرویس بازی را گسترش می‌دهند. در هفته های اخیر، Apple Arcade راه اندازی کرده است:

اما این سرویس فقط مجموعه ای از آثار کلاسیک نیست. بازی‌های جدیدی نیز وجود دارد، از جمله NBA 2K22، Lego Star Wars Battles، باب اسفنجی: تعقیب پتی و بیش از 100.

دسترسی به همه این عناوین جدید و کلاسیک 4.99 دلار در ماه هزینه دارد. و یک اشتراک برای حداکثر شش عضو خانواده کار می کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …