مجموعه بازی‌های کلاسیک اپل آرکید با سرعت در حال رشد است

اخبار اپل


جاده کراسی + و بسیاری از بازیکنان بزرگ دیگر در اپ استور اخیراً بخشی از Apple Arcade شده اند.
عکس: اد هاردی / فرقه مک

انتخاب App Store Greats که از طریق سرویس اشتراک Apple Arcade در دسترس است، همچنان در حال رشد است. جمعه اضافه می کند جنگ گالاگا + و Kingdom Rush Frontiers TD +.

آنها به دوازده بازی کلاسیک دیگر می‌پیوندند که بازیکنان باید برای بازی به صورت جداگانه هزینه می‌کردند، اما اکنون همه با یک اشتراک در Apple Arcade در دسترس هستند. همچنین بسیاری از بازی های اصلی وجود دارد.

شارژ کن جنگ گالاگا + و Kingdom Rush Frontiers TD + از جمعه

جنگ گالاگا + کلاسیک های بازی shoot’em را به iPhone / iPad منتقل می کند. و Kingdom Rush Frontiers TD + یک بازی دفاعی برج با موضوعی فانتزی برای آیفون، آیپد و مک است.

تفاوت آنها با نسخه اصلی این است که نیاز به خرید درون برنامه ای برطرف شده است. Apple Arcade به آنها اجازه نمی دهد. همین امر در مورد تبلیغات، جعبه های غارت و ردیابی تهاجمی پخش کننده نیز صدق می کند.

تازه اولشه

دو عنوانی که در روز جمعه اضافه شدند، فقط جدیدترین برنامه‌های App Store بزرگ هستند که گزینه‌های موجود در سرویس بازی را گسترش می‌دهند. در هفته های اخیر، Apple Arcade راه اندازی کرده است:

اما این سرویس فقط مجموعه ای از آثار کلاسیک نیست. بازی‌های جدیدی نیز وجود دارد، از جمله NBA 2K22، Lego Star Wars Battles، باب اسفنجی: تعقیب پتی و بیش از 100.

دسترسی به همه این عناوین جدید و کلاسیک 4.99 دلار در ماه هزینه دارد. و یک اشتراک برای حداکثر شش عضو خانواده کار می کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …

اخبار اپل
اکنون می توانید این شارژرهای Belkin و Otterbox MagSafe را مستقیماً از اپل خریداری کنید

شارژر GaN 70 واتی بلکین یک مورد جدید در فروشگاه اپل است. عکس: بلکین اپل از چهارشنبه شروع به فروش چندین لوازم جانبی دیگر از جمله شارژرهای قدرتمند و نسبتا مقرون به صرفه MagSafe از Belkin و OtterBox کرد. دیگر لوازم جانبی جدید در فروشگاه اپل شامل دوربین Eve Outdoor …

اخبار اپل
بنا بر گزارش ها، چند روز دیگر به تاریخ پیش خرید مک بوک ایر M2 اپل باقی مانده است

منبع: جرالد لینچ / آی‌مور طبق یک گزارش جدید، مک‌بوک ایر مورد انتظار اپل با قدرت M2 از 15 جولای به فروش خواهد رسید. با توجه به اینکه MacBook Pro 13 اینچی Apple M2 در حال حاضر در طبیعت عرضه شده است، بسیاری منتظر عرضه مک بوک ایر بازطراحی شده …