مجموعه برنامه های Setapp بهره وری، مالی و خلاقیت من را متحول می کند


اکنون که جدیدترین راهنمای هدایای تعطیلات اپل منتشر شده است، وقت آن است که بفهمید برای خود و چه چیزی برای عزیزانتان بخرید. من هم مثل شما مدام در حال کشف راه های جدید برای استفاده از دستگاه هایم هستم. وقتی می گویم “استفاده”، در مورد شخصی سازی صحبت می کنم. بسیاری از جنبه های زندگی ما از برنامه های کاربردی استفاده می کنند. ما با برنامه ها ارتباط برقرار می کنیم. ما غذا را با اپلیکیشن می خریم. ما برای جهت دهی خود در زندگی روزمره به برنامه های کاربردی تکیه می کنیم. اما همیشه مشخص نیست که کدام برنامه ها ارزش نصب را دارند و کدام یک اتلاف وقت و هزینه هستند. به‌جای آزمایش تصادفی برنامه‌ها و ابزارهایی با کیفیت و کاربرد متفاوت، گزینه‌ای به نام Spotify در برنامه‌های مک وجود دارد که به شما امکان می‌دهد به بیش از 200 برنامه دسترسی داشته باشید تا هنگام اشتراک در این سرویس، دانلود کنید و امتحان کنید. این گزینه Setapp است و در حال حاضر می توانید 36٪ در اشتراک یک ساله صرفه جویی کنید.

مبارزه عمومی با بهره وری

هر کس به نوعی برای فهمیدن تلاش می کند که برنامه ها زندگی روزمره را خودکار می کنند و چالش های بزرگ و کوچک در زندگی را حل می کنند.

چگونه یادداشت های خود را مرتب می کنید؟ بسیاری از مردم از یک برنامه محبوب به نام Evernote استفاده می کنند. بر خلاف بسیاری از افراد، من نمی توانم Evernote را برای من کار کنم. من به جای آن از برنامه Notes استفاده می کنم. اگرچه این ممکن است منطقی به نظر برسد، اما مؤثر نیست زیرا من آن را با مواردی از لیست مواد غذایی، افکار تصادفی، یادداشت های کاری و موارد دیگر پر می کنم. آشفته است، اما مغز من اینگونه کار می کند. پس از یادداشت برداری، سعی می کنم آن یادداشت ها را سازماندهی و به وظایف تبدیل کنم. به همین دلیل است که من گهگاه در جستجوی ابزاری که بتواند به من کمک کند کمی مرتب‌تر شوم، در فروشگاه App مرور می‌کنم.

برنامه‌های رایگان امیدوارکننده هستند، اما واقعاً برای سفارشی‌سازی بهینه‌سازی نشده‌اند و ممکن است برخی از ویژگی‌های مفیدتر را نداشته باشند. برنامه‌های پریمیوم، برنامه‌هایی که از من می‌خواهند این کیف پول اپل را باز کنم، نیاز به بررسی بیشتری دارند. من نظرات کاربران مک را در جایی که می توانم آنها را پیدا کنم می خوانم، اما اغلب برنامه های مشابهی دارم که برای آنها اشتراک انتخاب کرده ام و هیچ راه حل واقعی وجود ندارد.

Setapp – دارای رتبه 4.8 از 5 ستاره توسط ProductHunt – چیزی است که چرخه را متوقف کرد. در اینجا همه راه ها وجود دارد.

غواصی در Setapp

پس از دانلود Setapp، بلافاصله دیدم که رابط کاربری برای تماشای خوبی است، که همیشه یک مزیت است. نوار کناری سمت چپ به بخش هایی تقسیم می شود که ارزش بحث جداگانه دارد.

کاوشگر من

چیزها به دسته‌های سطح بالا تقسیم می‌شوند تا به شما کمک کنند تا برنامه‌های مناسب خود را پیدا کنید، از جمله Staff Selection، Featured، New Arrivals و Recently Updated. بخش دستورالعمل ها امیدوارکننده به نظر می رسد. راه حلی برای اصلاح گرمای بیش از حد مک وجود دارد. سرد. ران‌های من آنقدر بزرگ هستند که نمی‌توانم تشخیص دهم که مک‌بوکم را خفه می‌کنند یا دستگاه من برنامه‌های زیادی را اجرا می‌کند. همچنین یک گردش کار مناسب برای ADHD وجود دارد. روی آن کلیک کردم. چرا که نه؟ خط اول می خواند چگونه وقتی نمی توانید تمرکز کنید، بهره ور بمانید. آیا من برنامه ها و دانش دریافت می کنم؟ باور نکردنی. اما من اعتراف می کنم که کمی احساس می کنم.

موارد دلخواه

وقتی روی Favorites در نوار کناری سمت چپ کلیک می کنم، با پیامی مواجه می شوم که خوانده می شود چطور انقدر خالیه بیایید دل برخی از برنامه ها. موافقم، پس روی آن کلیک می کنم برنامه ها را مرور کنید دکمه. وقتی این کار را انجام دادم، به برگه My Explorer هدایت خواهم شد. منطقی است. با این حال، هنوز نمی دانم از کجا شروع کنم.

مجموعه ها

بخش مجموعه ها قدرتمند است، با مجموعه ای از برنامه های کاربردی که بر اساس حل مسئله گروه بندی شده اند. مثلا: ترتیب کارا رو دادنکه چهار کاربرد دارد. خب این منم برای انجام کارها به کمک نیاز دارم. بنابراین این جعبه برنامه کوچکی است که روی آن کلیک می کنم. با ابزار GTD Setapp، سازنده ترین خود باشید. با یک مدیر ویندوز مفید، یک برنامه ردیابی پیشرفت دارای رتبه برتر و موارد دیگر در زمان خود صرفه جویی کنید.

آیا انقدر خوب هست تا درست باشه؟ بیایید دریابیم. اولین برنامه زمان بندی نام دارد. این برنامه ای است که به طور خودکار زمان صرف شده در مک شما را ردیابی می کند. زمانی که مشغول کار یا فریب دادن در رسانه های اجتماعی هستید، تایمینگ در پس زمینه می نشیند و کارهایی که انجام می دادید را دنبال می کند.

پس از چند ساعت استفاده از Timeming، من تحت تاثیر قرار گرفتم که چقدر آسان است که زمان خود را برای وظایف بهینه کنم. می توانم بفهمم چه زمانی در طول هفته بیشترین بازدهی را دارم و چه زمانی شلوغ ترین ساعات من است. خوشبختانه (و متاسفانه) نمره عملکرد نیز وجود دارد و من هنوز پایین است. من از ویژگی های برنامه خوشم آمد، اما قطعاً برای تمرکز بیشتر به کمک بیشتری نیاز دارم.

برنامه زیر در ترتیب کارا رو دادن این مجموعه موزاییک نام دارد که وعده می دهد ویندوز را روی دسکتاپ من مرتب کند. من به داشتن تعداد باورنکردنی پنجره‌های باز معروف هستم، اما پس از نصب این برنامه و یافتن آن نه چندان شهودی، به سرعت به سراغ بعدی، MindNode رفتم.

MindNode به افراد این امکان را می دهد که ایده ها را با نقشه های ذهنی تجسم کنند، اما این به macOS 11.0 نیاز دارد و باید به روز شود. بنابراین مطمئناً ایده خوبی است که قبل از کاوش در Setapp یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آخرین سیستم عامل را دریافت کنید.

سرانجام GoodTask وجود دارد. این برنامه ای است که تمام وظایف شما را در یک مکان ذخیره می کند. لیست های هوشمند و فیلترهای مختلفی برای کنترل نمایش وظایف وجود دارد. این دقیقاً همان چیزی است که من به آن نیاز دارم: قدرت شخصی سازی سازمان.

پس از چند روز استفاده از GoodTask، من فروخته شدم. این برنامه به من کمک کرد تا وظایف را به عادت تبدیل کنم. به عنوان مثال، من هدف خود را مدیتیشن با لیست پخش مدیتیشن در یوتیوب قرار دادم. تحت وظیفه ای به نام “مدیتیشن”، یک فیلتر هوشمند به نام “عادت” ایجاد کردم. GoodTask با تقویم من مطابقت دارد و به من کمک می کند تا روی چیزهای مهم متمرکز بمانم. البته، باید سیستم را یاد بگیرید تا تمرکزتان را حفظ کند، اما ارزشش را دارد. چیزی که در مورد GoodTask بیشتر دوست دارم این است که چگونه به من کمک کرد تا کارهای روزمره و مسئولیت‌هایم را با وظایف فرعی تقسیم کنم.

اپلیکیشن Mosaic را به خاطر دارید؟ من متوجه شدم که چگونه کار می کند. وقتی روی هر برنامه‌ای روی صفحه کلیک می‌کنید و نگه می‌دارید، Mosaic تعدادی گزینه را برای نمایش پنجره‌های شما فعال می‌کند و نمایش می‌دهد: تمام صفحه، تراز شده با شبکه‌ای عظیم با سایر برنامه‌ها، و موارد دیگر. خیلی سریعتر و راحت تر از اینکه بخواهم خودم همه چیز را جابجا کنم و اندازه آن را تغییر دهم.

همه برنامه ها

آخرین بخش نوار کناری سمت چپ همه برنامه‌ها است و شامل همه برنامه‌های تقسیم‌بندی شده به دسته‌ها می‌شود. بیایید چند مورد را بررسی کنیم.

سبک زندگی

وجود دارد برنامه های بسیار زیادی تحت این بخش آیا برای تصاویر پس زمینه که با زمان همگام می شوند آماده اید؟ 24 ساعت تصویر زمینه برنامه برای شما است! برنامه ای به نام ChatMate برای استفاده از Whatsapp در رایانه شما وجود دارد. Canary Mail قول می دهد که تجربه ایمیل را زیباتر و ساده تر کند، از جمله تمیز کردن انبوه و فن آوری لغو اشتراک با یک کلیک.

خلاقیت

این بخش وحشی است. برنامه زمان بندی به من گفت که من سه ساعت را صرف تحقیق در مورد برنامه های خلاقیت کردم. این ابزارها که برای سازندگان محتوا، هنرمندان دیجیتال و طراحان با تجربه ایده آل هستند، می توانند کار بر روی پروژه های شخصی و حرفه ای را بسیار ساده تر و سرگرم کننده تر کنند. Vidrio را ببینید – با استفاده از وب کم شما یک صفحه نمایش هولوگرافیک ایجاد می کند. همچنین CleanShot X وجود دارد. این برنامه نحوه اسکرین شات گرفتن و ذخیره صفحه را تغییر می دهد. من یک بار چیزها را با Quicktime و Command + Shift + 4 کنار هم قرار دادم. پس از نصب CleanShot X، می توانم از یک میانبر برای گرفتن اسکرین شات، ذخیره صفحه و ضبط محتوا از پنجره های خاص استفاده کنم.

ابزارهای توسعه دهنده

چه در مهندسی نرم افزار تازه کار باشید و چه یک حرفه ای با تجربه، ابزارهای زیادی برای توسعه گردش کار شما وجود دارد. بسیاری از آنها خیلی پیشرفته تر از آن هستند که بتوان در مورد آنها صحبت کرد، اما تعداد کمی از آنها برجسته بودند. Auxl برنامه ای است که کد را سازماندهی و آزمایش می کند. می توانید از آن برای توسعه API استفاده کنید. اگر نیاز به پیگیری زمان دارید، از برنامه Buildwatch برای انجام این کار در Xcode استفاده کنید. سپس CodeRunner وجود دارد، برنامه ای که به شما امکان می دهد کد را به هر زبانی ویرایش و اجرا کنید. مورد علاقه من RapidWeaver است. بدون هیچ کدنویسی، می‌توانم روی وب‌سایت کسب‌وکار آنلاین یکی از دوستانم بدون کدنویسی کار کنم. مثال ها برای شروع بسیار مفید هستند.

بهره وری

اپلیکیشنی به نام HazeOver وجود دارد و آنقدر شگفت انگیز است که مطمئن نیستم چرا اپل آن را به یک ویژگی استاندارد برای لپ تاپ ها و دسکتاپ ها تبدیل نکرده است. HazeOver پنجره ها و برنامه هایی را که استفاده نمی شوند کم نور می کند. وقتی برای اولین بار برنامه را فعال کردم، از زیبایی شناسی بسیار راضی بودم. بعد از چند ساعت با پنجره‌های تاریک، کمتر نگران تمام کارهایی بودم که باید انجام می‌دادم. مغز من اکنون روی کار در حال انجام متمرکز است و برنامه زمان بندی نشان داد که امتیاز عملکرد من پس از دو روز استفاده از HazeOver 25٪ افزایش یافته است.

هک مک

اگر GoodTask وظایف شما را سازماندهی می کند، کدام اپلیکیشن پروژه های شما را سازماندهی می کند؟ اپلیکیشنی که به دنبال آن هستید Workspace نام دارد. پس از نصب این برنامه، من آماده هستم تا مادام العمر مشتری ستاپ شوم. Workspaces محیط کار شما را بر اساس نیازهای شما تنظیم می کند. وقتی روی نماد Workspace ها در بالای صفحه کلیک می کنم، تمام پروژه های من نمایش داده می شوند. اگر روی پروژه خاصی کلیک کنم بر اساس مشخصات من فعال می شود. به عنوان مثال، اگر من روی کتابی که دارم می نویسم کار می کنم، در حال تغییر مسیر به طرح کلی خود هستم و می توانم تمام مراحل مورد نیاز برای انتقال پروژه خود را از ایده به واقعیت ببینم. داشتن فضاهای کاری در رایانه مانند داشتن مدیر پروژه خاص خود است.

و خیلی بیشتر

صدها برنامه در اینجا ارائه می شود. برای نویسندگان، دانشجویان، متخصصان، تعمیر و نگهداری کامپیوتر، مدیریت تقویم، امور مالی شخصی – این لیست ادامه دارد.

آیا تا به حال خواسته اید یک اپلیکیشن برای تمیز کردن خانه خود داشته باشید؟ یکی وجود ندارد، اما یکی وجود دارد که می تواند کامپیوتر شما را تمیز کند. در واقع، Setapp چندین مورد دارد. آنهایی که در روز اول تفاوت زیادی ایجاد می کنند عبارتند از Gemini – که 215.67 گیگابایت از فایل های تکراری من را پیدا و حذف کرد – و CleanMyMac X، که به طور کامل دستگاه من را بررسی و تمیز کرد. کامپیوتر من دو برابر سریعتر کار می کند.

اپلیکیشنی به نام Manuscripts با توضیحات دیدم کتاب بنویسید و آن را آسان کنید. این در واقع باعث خنده من شد، اما برنامه ناامید نشد. الگوهای ارائه شده برای انواع مختلف کتاب راهنمایی و انگیزه می دهد (دو موردی که برای کتاب خود استفاده خواهم کرد).

آیا نمی‌خواهید نگران جابجایی از برنامه تقویم اصلی خود باشید؟ پس از چند روز استفاده از BusyCal من برای همیشه تغییر کردم. این برنامه همه تقویم‌ها، وظایف، نمایش زمان و موارد دیگر را هم‌تراز می‌کند، که جدا کردن کار از خانه را آسان‌تر می‌کند.

برنامه‌هایی برای ردیابی سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری بلادرنگ (Moonitor) و ردیابی درآمد و هزینه‌های شما برای کمک به بودجه و صرفه‌جویی در پول شما وجود دارد (Chronicle).

بیشتر از برنامه های موجود در Setapp را مشاهده کنید: https://www.youtube.com/embed/mdr76BmsYbc

آیا Setapp ارزشش را دارد؟

در ابتدا من در مورد Setapp شک داشتم زیرا به نظر می رسید که الک کردن آن زیاد باشد. اما برنامه ها انتخاب شده اند، به طور هوشمند مرتب شده اند و چندین مورد از آنها بسیار خوب با هم کار می کنند، که زندگی را آسان تر می کند.

به‌جای دانلود برنامه‌ها از طریق اپ استور، بسیار مفیدتر (و مقرون به صرفه‌تر) است که Setapp را امتحان کنید. هر چالشی که ممکن است داشته باشید، Setapp احتمالاً 10 برنامه برای کمک به شما خواهد داشت و می توانید همه آنها را با یک اشتراک امتحان کنید. شوخی نیست.

من فرصتی برای کشف برنامه های iOS نداشته ام. هزینه اضافی برای آنها وجود دارد، اما من مطمئن هستم که ارزش آن را دارد. هنگامی که iPad جدید خود را دریافت می کنم، بلافاصله Setapp را نصب می کنم.

خودتان ببینید چرا بازبینان Trust Pilot به ابزار جدید Mac مورد علاقه من 4.4 ستاره دادند. برای مدت محدود، 36٪ تخفیف برای اشتراک یک ساله Setapp دریافت کنید. با قیمت فروش 69 دلار، به بیش از 200 برنامه (و به روز رسانی آنها) با کمتر از 6 دلار در ماه دسترسی خواهید داشت.

قیمت ها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …