مدیران اپل می گویند اپل واچ سری 7 یک چالش “بی نظیر” بود

اخبار اپل


منبع: Rene Richie / iMore

بسیاری از چیزها ممکن است با اپل واچ سری 7 اشتباه کنند.

Stan Ng، معاون بازاریابی محصول اپل و آلن دای، معاون طراحی رابط اپل، در مصاحبه جدید با The Independent (از طریق MacRumors)، در مورد چالش های طراحی در تلاش برای واقعیت بخشیدن به Apple Watch Series 7 صحبت کردند.

به گفته Ng، افزایش اندازه نمایشگر بدون افزایش اندازه ساعت مستلزم این است که تیم “نمایشگر، کریستال جلویی، عناصر داخلی و قاب داخلی را به طور کامل بازطراحی کند.”

«نمایشگر بازطراحی شده سری 7 یک نوآوری فنی بزرگ است. گسترش نمایشگر مزیت بزرگی برای کاربران است، اما به شرطی که بخش دیگری از تجربه، مانند راحتی یا زیبایی، عمر باتری یا سازگاری نوار را به خطر نیندازد.”

آلن دای گفت که اندازه صفحه نمایش افزایش یافته به تیم اجازه می دهد تا watchOS را به روز کند تا “تجربه کاربر را واضح تر و در دسترس تر کند.”

ما می دانستیم که این فرصتی است برای بهینه سازی طراحی کل تجربه. بنابراین در چند سال گذشته، ما هر عنصر را بررسی و دوباره طراحی کرده‌ایم، صدها مورد را واقعا کوچک کرده‌ایم، اما فکر می‌کنیم که تغییرات مهم و تاثیرگذار است تا رابط کاربری هماهنگ با طراحی نمایشگر جدید کار کند و رابط کاربری را حتی آسان‌تر کند. استفاده کنید. استفاده کنید.”

اپل واچ سری 7 که اپل در ماه اکتبر عرضه کرد، دارای صفحه نمایش بزرگتر، شیشه قوی تر و شارژ سریعتر است. می توانید مصاحبه کامل با نگ و دای را در ایندیپندنت بخوانید.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …