مساحت صفحه نمایش لپ تاپ خود را با صفحه نمایش دو یا سه تایی به حداکثر برسانید

اخبار اپل


این پیشنهاد تمدید شده جمعه سیاه برای صفحه نمایش های ثانویه لپ تاپ شما بهترین چیزی است که آنلاین پیدا می کنید.
عکس: Cult of Mac Deals

فقط به این دلیل که لپ‌تاپ دارید به این معنی نیست که نمی‌توانید از تنظیمات چند صفحه‌نمایش لذت ببرید. Mobile Pixels Trio Max به شما یک یا دو پسوند صفحه نمایش لپ تاپ در اندازه های مختلف می دهد. و این آخر هفته جمعه سیاه، می‌توانید هر یک از افزونه‌های صفحه نمایش Mobile Pixels را با کد کوپن در فروش دریافت کنید. BFSAVE20.

صفحه دوم یا سوم برای لپ تاپ شما

Mobile Pixels Trio Max، Trio و Duex Plus همگی صفحه‌نمایش‌های اضافی هستند که می‌توانید آنها را روشن و کار کنید و می‌توانید مستقیماً به لپ‌تاپ خود وصل کنید. قطر Trio Max 14 اینچ، Trio در 12.6 اینچ و Duex Plus 11.7 اینچ جمع و جور است. اگرچه اندازه آنها متفاوت است، اما هر یک از این صفحه نمایش ها همراهی فوق العاده مفید برای لپ تاپ مک یا ویندوز شما هستند. با در نظر گرفتن تمام مزایای یک کامپیوتر دو صفحه نمایش، شما نمی خواهید آن را از دست بدهید!

تنها کاری که برای به دست آوردن یک تجربه دو یا سه صفحه ای باید انجام دهید، یک فرآیند نصب سریع و یکباره است. می توانید صفحه نمایش را مستقیماً به رایانه خود متصل کنید، آن را تنظیم کنید و برای زوایای دید مختلف بچرخانید. Duex Plus حتی می تواند برای تقسیم واضح تر کار شما به تنهایی بایستد. یک پروژه را روی یک صفحه نمایش و یک فیلم Duex قرار دهید و انگار تبلت کوچک خود را دارید.

هر یک از این صفحه نمایش های جایزه دارای قاب پشتی سخت مخصوص به خود است که رایانه شما و صفحه نمایش جدید آن را کاملاً ایمن نگه می دارد. و برای حمل و نقل، به نظر می رسد که صفحه نمایش لپ تاپ شما کمی ضخیم تر است و صفحه های جدید دوتایی یا سه گانه شما در پشت آن قرار می گیرند. تمام صفحه نمایش ها از جمله روشنایی و چرخش 270 درجه کاملاً قابل تنظیم هستند.

در صفحه نمایش های Duex Plus، Trio و Trio Max Mobile Pixels صرفه جویی کنید

این آخر هفته جمعه سیاه می توانید Mobile Pixels Duex Plus را با قیمت 271.20 دلار (معمولی 339 دلار)، Trio با 205.59 دلار (259 دلار معمولی) یا یک یا دو مانیتور Trio Max با قیمت 239.19 دلار (معمولی 359 دلار) و 478 دلار (عادی) دریافت کنید. 713). ) به ترتیب همه چیز با کد کوپن BFSAVE20. به خاطر داشته باشید که برای برنده شدن در معامله از کد پرداخت استفاده کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …