نحوه باز کردن قفل شمارنده ها و قطب های جزیره در Animal Crossing: Happy Home Paradise

اخبار اپل


منبع: iMore

یکی از بهترین بخش‌های به‌روزرسانی‌های اعلام‌شده در Animal Crossing Direct از اکتبر ۲۰۲۱ این بود که بازیکنان می‌توانند از ویژگی‌های بازشدنی نشان داده شده در DLC Happy Home Paradise در خانه‌های خود در Animal Crossing: New Horizons استفاده کنند. این ویژگی ها عبارتند از عناصر سقف، دیوارهای جداکننده، میزهای جزیره ای دو بعدی و ستون ها. با این حال، برای باز کردن قفل آنها در خانه خود باید سخت کار کنید.

ستون ها و شمارنده های جزیره چه کار می کنند؟

عبور حیوانات شاد خانه بهشت ​​ستون شمارنده هم اتاقی کوئینی راد

منبع: iMore

ستون ها ستون هایی هستند که برای حمایت از سقف سازه استفاده می شوند و معمولاً در انتهای دیوارهای جداکننده قرار می گیرند تا اوضاع را بهتر کنند. میزهای جزیره ای سکویی را فراهم می کنند که می توانید انواع وسایل خانه را مثلا در آشپزخانه روی آن قرار دهید.

این ویژگی‌های جدید ساختمان، دو مورد از ویژگی‌های بسیاری هستند که در DLC جدید Happy Home Paradise گنجانده شده‌اند. با استفاده از این مزایا، می‌توانید اتاق‌های بزرگ‌تر را به بخش‌هایی تقسیم کنید تا فضاهای کوچک‌تری مانند حمام ایجاد کنید، بدون اینکه یک طبقه یا بال کامل را به یک مفهوم جدا کنید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

چگونه می توانم قفل ستون ها و شمارنده های جزیره را باز کنم؟

برای باز کردن قفل ستون ها و شمارنده های جزیره، باید نسخه خرده فروشی کامل Animal Crossing: New Horizons را به همراه DLC Happy Home Paradise داشته باشید. DLC Happy Home Paradise را می توان به طور جداگانه خریداری کرد، اما مشترکین Nintendo Switch Online + Expansion Pack به طور خودکار بدون پرداخت هزینه اضافی به DLC دسترسی دارند.

هنگامی که DLC را به دست آوردید، باید مراحل زیادی را برای باز کردن قفل ستون ها و میزها طی کنید.

 1. به سمت فرودگاه بروید در بازی شما

  عبور حیوانات از فرودگاه نیوهورایزنز

  منبع: iMore

 2. با اورویل صحبت کن و گزینه را انتخاب کنید “من می خواهم بروم سر کار.” اکنون زمان برخاستن است!

  عبور حیوانات از افق های جدید برو سر کار

  منبع: iMore

 3. پس از فرود، نیکو را دنبال کن به برنامه ریزی بهشت ​​و با لوتی ملاقات کنید، رئیس جدید شما

  Animal Crossing فروشگاه Happy Home Paradise

  منبع: iMore

 4. 15 شغل را تکمیل کنید از مجمع الجزایر

  عبور حیوانات شاد خانه بهشت ​​Eloise

  منبع: iMore

 5. دفعه بعد که از مجمع الجزایر دیدن کردید، هیچ کس به شما یک DIY نمی دهد برای ستون ها و شمارنده های جزیره. او از شما، لوتی و واردل، می خواهد که از مدرسه دیدن کنید تا بتواند نحوه استفاده از آنها را توضیح دهد. توجه کنید، چون تست پاپ وجود دارد!

Animal Crossing Happy Home Paradise Learn Pillars Counters

منبع: iMore

توجه داشته باشید: هنگامی که در DLC Happy Home Paradise از Nico یک DIY برای آنها تهیه کردید، می توانید از میله ها و میزهای جزیره ای در جزیره خود استفاده کنید.

چگونه از ستون ها و شمارنده های جزیره ای استفاده کنیم؟

عبور حیوانات خانه مبارک بهشت ​​یادگیری ستون ها شمارنده فکر

منبع: iMore

هنگام استفاده از دیوارهای جداکننده در داخل خانه می توان از ستون ها برای ایجاد گوشه های بدون فاصله استفاده کرد. در مورد میزهای جزیره ای، می توانید بدون استفاده از میز اضافی از آنها برای ایجاد تخته های دامن یا میز آشپزخانه استفاده کنید. شمارنده‌های جزیره در دو ارتفاع در دسترس هستند، که بیش از انعطاف‌پذیری سفارشی‌سازی است که Animal Crossing: New Horizons را به یک بازی عالی تبدیل می‌کند.

فضای بیشتر!

گزینه های سفارشی سازی در Animal Crossing: New Horizons با معرفی DLC Happy Home Paradise از همیشه پیشرفته تر شده است. توانایی استفاده از پارتیشن ها، میزهای جزیره ای و ستون ها در جزیره خود در بازی اصلی، پس از باز کردن قفل آنها، راه های کاملا جدیدی را برای شکل دادن به خانه شما باز می کند. انواع امکانات و گزینه های سفارشی سازی برای باز کردن قفل در حین انجام کارهای بیشتر وجود دارد، پس شروع کنید!

بهشت خلاق

Animal Crossing Happy Home Paradise DLc

عبور حیوانات: بهشت ​​خانه مبارک

برنده این خمیر!

در این افزونه DLC پولی برای Animal Crossing: New Horizons، می توانید از تخیل خود برای طراحی خانه های تعطیلات برای روستاییان جذاب خود استفاده کنید. برای بازی به نسخه فیزیکی یا دیجیتال Animal Crossing: New Horizons نیاز است.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …